دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بیش از حد شلوغ به پرتاب اولین زمین بیس بال از ریاست جمهوری خود

آن شده است یک سنت برای 110 سال اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود نمی خواهد بود قادر به پرتاب باز کردن زمین برای اولین بار در New York Yankees baseball بازی در ماه آینده.

رئیس جمهور بود که میله میله به دنبال نمونه ای از پیشینیان خود و شرکت در یک مراسم قدمت آن به ویلیام هوارد تافت در آغاز یک درگیری میان اتباع واشنگتن و فیلادلفیا دو و میدانی.

آقای ترامپ هنوز به تپه شد اما برنامه ریزی برای انجام این کار در اوت 15, داشتن دعوت شده به انجام این کار توسط یانکی ها, صاحب, سفت Levine. اما با کروناویروس بحران تشدید آقای ترامپ تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن ظاهر خود را با وجود داشتن افتخار از خود دلاوری در این ورزش است.

در سال 2015 گفت: MTV او کاپیتان از مدرسه خود را بالا تیم بیس بال. “من قرار بود به یک حرفه ای بازیکن بیس بال. خوشبختانه من تصمیم به رفتن به املاک و مستغلات به جای. من پایه اول و من همچنین جالب توجه است. من خوب hitter. من فقط به حال یک زمان خوب است.”

آقای ترامپ هنوز به پرتاب یک مراسم زمین, حتی اگر او شده است در دفتر بیضی از ژانویه 2017. پیشنهاد او برای انجام این کار در تابستان امسال استقبال شد با یک اندازه گیری از خصومت جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio.

هفته گذشته Anthony Fauci, کشور پیشرو coronavirus کارشناس, آیا پرتاب زمین برای اولین بار از فصل بیس بال بازی بین اتباع واشنگتن و نیویورک یانکیز. آن را نه به شدت دقیق با توپ قایقرانی برخی از راه دور گسترده ای از گیرنده – که مایه تاسف است با توجه به این که او یک فن بیس بال.

برای سال های بسیاری از روسای جمهور خواهد تنبلی و سنگینی حرکت کردن توپ از VIP ایستاده است. اخیرا آنها راهپیمایی به تپه کوزه و با توجه به آن بهترین شات خود را با افتخارات برای بهترین تلاش احتمالا رفتن به جورج بوش که arrowed توپ با برخی از شدت راست به شکارچی میت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im