دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی از coronavirus جلسه پس از برخورد با آسیایی-آمریکایی خبرنگار

تلگراف | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان رسید خود را coronavirus نشست خبری روز دوشنبه پس از وارد شدن به یک testy ارز آسیایی و آمریکایی-خبرنگار.

ایسنا خبرنگار Weijia جیانگ خواسته آقای ترامپ چرا او همچنان به اصرار دارند که ما انجام شده بود بهتر از کشورهای دیگر که آن را به آزمایش ویروس.

“چرا این مهم است ؟” او پرسید. “چرا این رقابت جهانی که هر روز آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن زندگی خود را?”

“آنها در حال از دست دادن زندگی خود را در همه جا در جهان” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “و شاید این سوالی است که شما باید بپرسید چین است. آیا از من بپرسید بپرسید چین که سوال خوب است؟”

خانم جیانگ که مشخص خودش در توییتر زیستی به عنوان یک “چینی متولد غرب Virginian,” تحت فشار قرار دادند.

“آقا چرا شما گفت که به من به طور خاص به او گفت:” بنحوی در آن با توجه به نژاد.

“من گفت: آن را به هر کسی که بپرسید یک سوال که” آقای ترامپ گفت.

او سپس اقدام به حرکت به یکی دیگر از خبرنگار به عنوان Ms جیانگ ادامه داد: به فشار او در مورد پاسخ خود را.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روی دیگر خبرنگار زن اما پس از آن بلافاصله به نام شخص دیگری است.

هنگامی که زن سعی کردم از او سوال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان رسید در کنفرانس مطبوعاتی و رفت و برگشت به کاخ سفید.

اینترنت سریع برای تجمع گرد Ms جیانگ با هشتگ #StandWithWeijiaJiang به زودی روند در توییتر.

“من #StandWithWeijiaJiang در برابر تهمت را نژادپرستانه بداخلاقی ایم” Star Trek بازیگر و سرشناس آسیایی, آمریکایی فعال, George Takei.

خبرنگار سی ان ان تحلیلگر سیاسی آوریل رایان که نیز در پایان دریافت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن عبارت است: “به باشگاه خوش آمدید! این مشمئز کننده است! آن است که خود را عادت!”

آقای ترامپ که هرگز خجالتی در مورد دوست نداشتن خود را برای رسانه های خبری اغلب قفل شاخ با روزنامه نگاران در طول coronavirus جلسات مطبوعاتی.

بیش از 80,000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس از بیش از 1.3 میلیون نفر, با توجه به آخرین آمار در روز دوشنبه از دانشگاه جانز هاپکینز تا کنون بالاترین مرگ و میر در هر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>