دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک صورت برای اولین بار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک صورت برای اولین بار در روز شنبه و در نهایت بازده به فشار شدید به مجموعه بهداشت عمومی عنوان مثال به عنوان coronavirus rampages در سراسر امریکا است.

آقای Trump عینک ماسک سیاه و سفید را به عنوان او راه می رفت از طریق راهروهای بیمارستان نظامی والتر رید در خارج از واشنگتن برای دیدار با زخمی جانبازان.

او راه می رفت گذشته خبرنگاران و متوقف نمی شود به صحبت با آنها در مورد آنچه که تبدیل شده بود به شدت مورد پیش بینی لحظه خود را ممکن است تغییر از قلب در یک عمل توصیه شده توسط خود دولت و متخصصان پزشکی و حتی به عنوان او در برابر.

“من فکر می کنم این یک چیز بزرگ به پوشیدن ماسک. من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک محل” آقای ترامپ گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید است.

گزارش های خبری این هفته گفت: مشاوران عملا التماس رئیس جمهور به خرد شدن و پوشیدن ماسک در – و به خود اجازه عکس پوشیدن آن – به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد در برخی از ایالت ها و به عنوان آقای ترامپ مسیرهای دموکرات جو بایدن بد در نظر سنجی های پیش از انتخابات ماه نوامبر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است صبورانه در دفاع از دولت خود را از دست داده و همه گیر حتی اگر ما این است که سخت ترین-آمار کشور در جهان است.

این کشور به تازگی دیده می شود چند روز از بیش از 60 ، 000 مورد جدید تقریبا 135,000 اند متحده شده اند از چپ به شکل خود به خود چگونه به بازگشایی بدون روشن و منسجم از استراتژی کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de