منmpeachment است که به ندرت استفاده می شود ابزار مورد استفاده برای سرنگونی یک رئیس جمهور از قدرت و پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد پچ پچ در اطراف “من” کلمه افزایش یافته است در واشنگتن محافل.

آن را برای اولین بار به وجود آمد در پس اتهامات سال گذشته که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است مسدود عدالت, اما گمانه زنی ها شروع به رشد پس از دموکرات ها توانستند کنترل مجلس نمایندگان در ماه نوامبر در انتخابات میان دوره ای.

نانسی پلوسی در ابتدا رد impeaching آقای ترامپ با استناد به نظر سنجی نمایش عمومی شد و نه در هیئت مدیره. او را توجه داشته باشید نیاز به یک دو حزبی رویکرد اگر استیضاح است به شانس موفقیت.

اما مجلس در حال حاضر تغییر ذهن خود را. در ماه سپتامبر خانم پلوسی اعلام کرد که دموکرات ها آغاز خواهد شد استیضاح در برابر رئیس جمهور ایالات متحده.

او گفت: ماشه بود و ادعا می کند که آقای ترامپ برگزار شد به کمک به اوکراین به امید رهبر آن را بررسی جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا که به دنبال کاخ سفید در سال 2020 است.

ثانیهقبل از اینکه یک نگاه دقیقا چه چیزی استیضاح است و که در آن استفاده شده است قبل از.

سر در اینجا به عنوان خوانده شده آخرین اخبار از پرس و جو.

چه استیضاح?

استیضاح روند که کنگره قرار می دهد برخی از مقامات یعنی رئیس جمهور در دادگاه.

تیاو در قانون اساسی میسازد دامنه گسترده ای از جرائم است که می تواند منجر به استیضاح: “خیانت ، رشوه و یا دیگر جنایات و جنحه.”

چگونه کار می کند و چگونه بسیاری از رای مورد نیاز هستند ؟

منmpeachment معنا نیست که یک رئیس جمهور لزوما لگد از اتاق. درآمد حاصل از آن را مانند یک لایحه عبور از طریق قوه مقننه.

اول اکثریت در مجلس نمایندگان – 218 از 435 عضو باید تایید مقالات از استیضاح قبلا تایید شده در کمیته ،

آرایش از خانه قبل از سال 2018 انتخابات میان دوره ای مورد علاقه آقای ترامپ با جمهوری خواهان برگزاری 238 کرسی در حالی که دموکرات ها برگزار 193. (چهار صندلی خالی شد.)

در حال حاضر دموکرات ها کنترل مجلسی.

منf عبور از آن خانه می رود به سنا که در آن دو سوم رای اکثریت مورد نیاز است به محکوم کردن رئیس جمهور و در نتیجه او را از دفتر حذف.

با توجه به جمهوریخواهان کنترل نگه داشته و حتی به دست آورد کرسی در سنا در سال 2018 است, آن را بسیار بعید است که کنگره خواهد او را از دفتر حذف.

سنا در حال حاضر 53 جمهوری خواهان 45 دموکرات و دو مستقل که معمولا با رای دموکرات ها. اعتقاد و حذف از یک رئیس جمهور نیاز به 67 رای. پس برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف از طریق استیضاح حداقل 20 جمهوریخواهان و همه دموکرات ها و مستقل را به رای دادن در برابر او.

تیاو اکثریت جمهوری خواه در سنا می تواند رای به بلافاصله اخراج اتهامات عنوان شده علیه آقای ترامپ بدون در نظر گرفتن شواهد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس

اعتبار:
Tomohiro Ohsumi/ایسنا

وجود دارد پس از انتخابات ریاست جمهوری استیضاح?

منn رویداد Mr تهمت بود استیضاح, معاون رئیس جمهور, مایک پنس بلافاصله سوگند و تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

باید آقای پنس بود استیضاح بیش از حد پس از آن مجلس خانم پلوسی را به این کار بالا است.

آیا استیضاح مقامات رفتن به زندان ؟

استیضاح یک روند سیاسی و نه کیفری.

کنگره هیچ قدرت برای تحمیل مجازات های کیفری در استیضاح رئیس جمهور یا مقامات. با این حال دادگاه جنایی می توانید سعی کنید به مجازات مقامات و اگر آنها اعتقاد به جنایات.

“وجود ندارد قضایی بررسی استیضاح تصمیم گیری پس از کنگره فقط نیاز به راضی می شود که برگ برنده متعهد بالا, جنایت یا جنحه” ینس دیوید Ohlin یک قانون استاد و دانشیار دین در کرنل دانشکده حقوق گفت.

“آنها در حال نهایی قاضی از آنچه در دیدار که استاندارد است.”

استیضاح به همین دلیل است که در تقاطع سیاست و قانون است. “وجود دارد هیچ نیاز است که رئیس جمهور شده اند باید تحت تعقیب” برای یک جرم و جنایت Ohlin اضافه شده است.

ریچارد نیکسون بود مسلما مواجه اند impeachments دادرسی در سال 1974 بیش از رسوایی واترگیت اما او استعفا داد و به جای.

تاریخچه از استیضاح

No رییس جمهور آمریکا تا کنون بوده است سرنگون از دفتر تحت استیضاح.

اندرو جانسون اولین رهبر به رفتن را از طریق فرایند در سال 1868. او به اتهام قانون شکنی بعد از او سعی کردند به جای وزیر جنگ ادوین استانتون بدون کنگره اجازه.

یکt زمان – پس از جنگ های داخلی – رئیس جمهور بود و نیاز به مشورت سنا در مورد چنین تصمیم گیری. او را استیضاح تصویب به سنا که در آن او فرار کرده بودن حذف شده از دفتر توسط یک حاشیه رای.

تیاو دیگر رئیس جمهور شد البته بیل کلینتون بیش از Monica Lewinsky رسوایی. او استیضاح برای دروغ و انسداد عدالت در سال 1998 اما او تبرئه در سنا محاکمه.

ریچارد نیکسون بود مسلما مواجه شده اند استیضاح در سال 1974 بیش از رسوایی واترگیت و بدون شک خواهد حذف شده اند ، اما خوار جمهور استعفا داد و قبل از آن که دور و او دست ریاست جمهوری به جرالد فورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im