دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

در یک صدای جیر جیر صادر شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است. با این حال خود را صدای جیر جیر ارائه شده هیچ اطلاعات اضافی در مورد اینکه آیا تعلیق که شامل همه کشورها و یا چگونه آن را به طور بالقوه رسیدگی بازدید کنندگان با کار و سایر ویزاها.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما آمریکا شهروندان” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در صدای جیر جیر “من خواهد شد با امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!”

مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به شرح زیر مارس تعطیلی از مکزیک و کانادا مرز به همه غیر ضروری سفر اگر چه تجارت است که هنوز هم مجاز است.

در مارس 11, ایالات متحده نیز منع ورود تمام اتباع خارجی که به چین سفر ایران و یا هر یک از موارد زیر از کشورهای اروپایی: اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس.

در مارس 16, لیست شامل انگلستان و ایرلند.

در مارس 19, وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر سطح 4 مشورتی توصیه در برابر هر گونه جهانی سفر توسط شهروندان ایالات متحده. توصیه بود نه یک نیاز ،

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول یک تظاهرات در DeltaPlex عرصه در Grand Rapids, Michigan.
درو Angerer/گتی

عصر ایران رسیده است به کاخ سفید برای نظر. آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ زمان انتشار.

دموکراتیک اعضای کنگره انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از او آن را صادر کرد.

نماینده همین Beyer از ویرجینیا پرسیدم از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن است flailed در مورد به دنبال کسی برای سرزنش خود را شکست. اوباما. فرمانداران. چین. سخنران پلوسی. مردم آسیایی تبار. مهاجرت تقریبا متوقف شد و ما به مراتب بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر. این فقط بیگانه قربانی.”

نماینده جری Nadler نیویورک توییتی “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به دنبال منحرف کردن ما از خرابکاری COVID-19 پاسخ با تلاش برای قرار دادن تقصیر را به گردن مهاجران. حقیقت این است که بسیاری از مهاجران ما در خط مقدم حفاظت از ما به عنوان پزشکان و پرستاران و بهداشت ایدز farmworkers و رستوران کارگران است.”

نماینده اریک Swalwell از کالیفرنیا به سادگی در توئیتر خود نوشت: “ما نیازی به محافظت آمریکا از مهاجران است. ما نیاز به حفاظت از خود را از شما.”

با این حال حزب جمهوری خواه و سناتور تام پنبه از آرکانزاس پشتیبانی تهمت تعهد. او توییتی “22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در ماه گذشته به دلیل چین virus. بیایید کمک به آنها برای بازگشت به کار قبل از ما به واردات بیشتر خارجی ها به رقابت برای شغل خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im