دونالد Trumps اذعان بیشتر آمریکایی ها می میرند زمانی که ما اقتصاد بازگشایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اذعان کرد که بیشتر آمریکایی ها می میرند در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده اما تاکید او اصرار بر کاهش coronavirus تهدید با امتناع از پوشیدن یک ماسک و حتی به عنوان او سفر یک ماسک-ساخت کارخانه.

پرسیده شده توسط ABC News, آیا بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات و بازگشایی توقیف اقتصاد منجر به افزایش مرگ و عوارض مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این امکان وجود خواهد داشت برخی از.”

“از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا یک خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در Honeywell کارخانه در شهر فینیکس, آریزونا که او بازدید در اولین عمده سفر پس از coronavirus مستند آغاز شد.

“برخی از مردم شود بد است ؟ بله” او اعتراف کرد زودتر در کارخانه. “اما ما باید به کشور ما باز است.”

آقای ترامپ نظرات آمده پس از مایک پنس آمریکا معاون رئیس جمهور را تایید کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در کاخ سفید بود “گفتگو” در اطراف سیم پیچ coronavirus نیروی کار.
کشورهای رو به رشد فشار سیاسی برای بلند مستند


اعتبار: یوسف PREZIOSO/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن نوامبر دوباره انتخابات است وضعیتی وخیم از عظیم shutdown دستور را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن 70,000 آمریکایی و هوا به ده ها هزار نفر بیشتر زندگی می کند.

ستایش Honeywell کارگران که بوسیله اسباب گردنده از ماسک های مورد استفاده توسط کارکنان پزشکی و دیگر اولین پاسخ تهمت تصریح کرد که از آن زمان به نگاه به آینده.

“من می خواهم به یک cheerleader بود,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخاطبان در Honeywell نشسته نقاب در انطباق با دولت آمریکا توصیه ها و شرکت خود حکومت بود که به وضوح نمایش داده شده در یک ثبت نام در این مرکز به خواندن: “لطفا پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طعنه به او چپ واشنگتن که پس از ماه ها مقاومت او ممکن است در نهایت پوشش صورت خود را.

این واقعیت است که او صرفنظر از این فرصت برای ایجاد یک بیانیه در مورد ایمنی در خط جدید خود را با تمرکز بر گرفتن آمریکایی ها برای بازگشت به کار.

کاخ سفید کارشناسان پزشکی و حتی بانوی اول Melania Trump ترویج ماسک به عنوان یک ابزار بسیار مهم در مبارزه با گسترش ویروسی. اما رئیس جمهور تنظیم شده نزدیک به او وفادار جناح راست پایه استفاده کرده است او را دید به تطهیر نیاز.

“من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم او گفت:” در آوریل ظاهرا نشان می دهد یک ماسک خواهد بود unpresidential. “من آن را نمی بینم برای خودم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر