در اولین نظرسنجی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا تبرئه اوایل این هفته رئیس جمهور تصویب امتیاز به افزایش خود ادامه داد و پس از آن آمار بالاترین نقطه از او افتتاح شد در سال 2017 در طول استیضاح محاکمه.

آخرین هیل/HarrisX نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه بعد از ظهر را نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز کمی افزایش دو امتیاز به 49 درصد از 47 درصد است.

اگر چه تفاوت می افتد در بررسی حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد آن را تعجب آور به عنوان رئیس جمهور تصویب امتیاز شده است به طور پیوسته افزایش برای ماه می باشد. نظرسنجی بررسی 1000 ثبت نام رای دهندگان آنلاین بین فوریه 6-7.

نیوزویک رسیده به مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد کمپین و کاخ سفید برای نظر.

یک روز قبل از سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن گالوپ منتشر شد یک نظرسنجی انجام شده در میان استیضاح محاکمه که در بر داشت که 49 درصد از رای دهندگان ثبت شده تایید شده از کار او انجام شده است در کاخ سفید با رئیس جمهور بالاترین-همیشه پس از ورود به دفتر.

در این نظرسنجی 50 درصد مخالفت خود را با عملکرد و 1 درصد نشان داد آنها مطمئن بودند. مقایسه بالاترین تصویب امتیاز که تهمت برخورد کرده بود قبل از این هفته در آوریل 2019, زمانی که او در 49 درصد از حمایت.

Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود از دریایی یکی پس از او فرود در جنوب چمن کاخ سفید در فوریه 7 سال 2020 در واشنگتن, DC
الکس ونگ/گتی

آخرین نظرسنجی گالوپ نشان داد که در حالی که برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دموکرات ها کاهش یافت و سه درصد به 10 درصد به 7 درصد—از نتایج منتشر شده در اوایل ماه ژانویه تصویب خود را در میان مستقل و جمهوری خواهان همچنان به افزایش است. رئیس جمهور به دست آورد 94 درصد از حمایت در میان جمهوری خواهان 6 درصد افزایش می دهد در حالی که مستقل خود را به او داد 42 درصد تصویب رتبه 5 درصد افزایش یافته است.

سنا در روز چهارشنبه رای دادند در برابر از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر—48-52 در سوء استفاده از قدرت و 47-53 در انسداد کنگره شارژ—و او سومین رئیس جمهور ایالات متحده در تاریخ به تبرئه از استیضاح مقالات تایید شده توسط مجلس. اتاق نیاز به 67 رای دو سوم به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن, longshot نتیجه با توجه به آرایش سیاسی از اعضای بدن.

جمهوری خواه میت رامنی تنها نماینده مجلس که شکست از صفوف حزب در انتخابات. یوتا سناتور رای به محکومیت رئیس جمهور در یک سوء استفاده از قدرت شارژ. او تنها GOP عیب و تصمیم خود او اولین سناتور ایالات متحده برای رای دادن به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود.

رامنی برای جلب حمایت محکومیت رد تهمت به اتفاق آراء حمایت خود را از حزب است که وی امیدوار بود و به سرعت به خود جلب کرد انتقاد شدید از رئیس جمهور دایره درونی و متحدان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de