هموطنان آمریکایی: امشب من می خواهم به صحبت با شما در مورد کشور ما بی سابقه ای در واکنش به شیوع کروناویروس که در چین آغاز شده است و در حال حاضر در سراسر جهان است.

امروز سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد که این جهانی است همه گیر.

ما شده اند در تماس مکرر با متحدان ما و ما در حال آماده کامل قدرت دولت فدرال و بخش خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا است.

این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن است. من مطمئن هستم که با شمارش و در ادامه به این اقدامات سخت ما خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر برای شهروندان ما و ما در نهایت و در اسرع وقت شکست این ویروس.

از آغاز زمان ملت ها و مردم مواجه شده اند چالش های پیش بینی نشده از جمله در مقیاس بزرگ و بسیار خطرناک و تهدید سلامت. این روشی است که همیشه بوده و همیشه خواهد بود. آن را تنها مسائل چگونه شما پاسخ می دهند و ما در پاسخ با سرعت عالی و حرفه ای.

تیم ما این است که بهترین ها را در هر نقطه در جهان است. در آغاز شیوع ما نهاد فراگیر محدودیت های مسافرتی در چین و در محل قرار داده برای اولین بار فدرال قرنطینه در بیش از 50 سال است. ما اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و صادر بالاترین سطح هشدار سفر در کشورهای دیگر به عنوان ویروس و گسترش وحشتناک عفونت است.

و زود عمل شدید ما دیده می شود به طور چشمگیری کمتر از موارد این ویروس در ایالات متحده از در حال حاضر در اروپا است.

اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.

پس از مشاوره با ما در دولت, بهداشت حرفه ای, من تصمیم به گرفتن چندین قوی اما اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و تندرستی از همه آمریکایی ها.

برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده. قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب. این محدودیت ها تنظیم خواهد شد موضوع به شرایط زمین است.

وجود خواهد داشت معافیت برای آمریکایی ها که تحت مناسب نمایش و این ممنوعیت نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب. هر چیزی که از اروپا به ایالات متحده چیزی است که ما در حال بحث در مورد. این محدودیت نیز نمی شود به بریتانیا است.

در همان زمان ما به نظارت بر وضعیت در چین و کره جنوبی. و به عنوان وضعیت خود را بهبود خواهیم داد محدودیت و هشدارهای که در حال حاضر در محل برای امکان باز کردن زود هنگام.

در اوایل این هفته من در ملاقات با رهبران بیمه بهداشت و درمان صنعت که توافق کرده اند به چشم پوشیدن از همه copayments برای coronavirus درمان گسترش پوشش بیمه برای این درمان و جلوگیری از تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی.

ما در حال برش مقادیر عظیم نوار قرمز به درمان ضد ویروسی در دسترس در زمان ثبت. این درمان را به طور قابل توجهی کاهش تاثیر و رسیدن به ویروس.

علاوه بر این هفته گذشته من امضا و به قانون یک $8.3 میلیارد دلار در لایحه بودجه برای کمک به CDC و دیگر سازمان های دولتی مبارزه با ویروس و پشتیبانی واکسن درمان و توزیع لوازم پزشکی. تست و آزمایش توانایی به سرعت در حال گسترش روز به روز. ما در حال حرکت بسیار سریع است.

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی: خطر بسیار کم است. جوان با افراد سالم می تواند انتظار می رود به طور کامل بهبود می یابند و به سرعت اگر آنها باید این ویروس هستند. بالاترین خطر برای سالمندان جمعیت با شرایط بهداشتی اساسی. جمعيت سالمندان باید بسیار مراقب باشید.

ما در حال به شدت به مشاوره است که خانه های سالمندان برای سالمندان تعلیق پزشکی غیر ضروری بازدیدکننده داشته است. به طور کلی مسن آمریکایی ها همچنین باید جلوگیری از سفر غیرضروری در مناطق شلوغ.

دولت من است هماهنگی مستقیم با جوامع با بیشترین شیوع و ما باید صادر راهنمایی در مورد تعطیلی مدارس, اجتماعی, فاصله و کاهش اجتماعات بزرگ.

هوشمند عمل امروز خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس فردا.

هر جامعه چهره های مختلف خطرات و بسیار مهم است را برای شما به دنبال دستورالعمل خود را به مقامات محلی که در حال همکاری نزدیک با ما فدرال کارشناسان بهداشت و درمان – و آنها بهترین هستند.

برای همه آمریکایی ها ضروری است که همه اقدامات احتیاطی اضافی و رعایت بهداشت. هر یک از ما نقشی در شکست این ویروس. شستن دست های خود را تمیز اغلب استفاده می شود سطوح پوشش صورت خود را و اگر شما عطسه یا سرفه و بیشتر از همه, اگر شما بیمار هستید یا نه, احساس خوب, در خانه بمانند.

به اطمینان حاصل شود که کار آمریکایی ها تحت تاثیر این ویروس می تواند به ماندن در خانه و بدون ترس از مشکلات مالی من به زودی خواهد شد در نظر گرفتن اقدام اضطراری که بی سابقه است به ارائه کمک های مالی. این خواهد بود که هدفمند برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران و با توجه به کوروناویروس.

من خواهد بود با درخواست از کنگره برای اقدام قوه مقننه به گسترش این امداد.

به دلیل سیاست های اقتصادی که ما را به محل قرار در طول سه سال گذشته ما دارای بزرگترین اقتصاد در هر نقطه در جهان تا کنون.

ما بانک ها و موسسات مالی به طور کامل حروف و فوق العاده قوی. ما بیکاری است که در یک تاریخی کم است. این گسترده رونق اقتصادی به ما می دهد انعطاف پذیری ذخایر و منابع برای رسیدگی به هر گونه تهدید است که می آید راه ما.

این است که یک بحران مالی این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.

به ارائه پشتیبانی های اضافی برای کارگران آمریکایی و خانواده ها و کسب و کار امشب من اعلام اضافی زیر اعمال: من آموزش مدیریت کسب و کار کوچک به ورزش در دسترس سازمان به ارائه سرمایه و نقدینگی به شرکت های آسیب دیده از coronavirus.

بلافاصله موثر SBA آغاز خواهد شد ارائه اقتصادی وام تحت تاثیر متحده و سرزمین. این وام های کم بهره و کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک غلبه موقت اقتصادی اختلالات ناشی از ویروس است. برای این منظور من درخواست کنگره برای افزایش کمک های مالی برای این برنامه های اضافی 50 میلیارد دلار.

با استفاده از اورژانس مقام من خواهد بود آموزش وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات بدون بهره و یا مجازات برای برخی از افراد و کسب و کار منفی نهفته است. این اقدام به ارائه بیش از 200 میلیارد از نقدینگی اضافی به اقتصاد است.

در نهایت من تماس در کنگره به ارائه آمریکایی ها با فوری حقوق و دستمزد مالیات امداد. امیدوارم این نظر بسیار به شدت.

ما در زمان مهم در مبارزه با این ویروس. ما ساخته شده یک زندگی-صرفه جویی در حرکت با اقدام اولیه در چین است. در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است. ما نمی خواهد به تاخیر بیاندازد. من هرگز تردید را به هر گونه اقدامات لازم برای حفاظت از زندگی و سلامت و امنیت مردم آمریکا است. من همیشه قرار داده و تندرستی آمریکا برای اولین بار.

اگر ما هوشیار – و ما می تواند به کاهش احتمال عفونت است که ما را – ما را به طور قابل توجهی مانع از انتقال ویروس است. این ویروس نمی خواهد شانس برابر ما است.

هیچ ملت آماده تر یا بیشتر انعطاف پذیر تر از ایالات متحده است. ما بهترین اقتصاد بهداشت و درمان پیشرفته ترین و با استعداد ترین پزشکان و دانشمندان و محققان در هر نقطه در جهان است.

ما همه در این با هم. ما باید سیاست کنار جلوگیری از تعصب و متحد با هم به عنوان یک ملت و یک خانواده است.

همانطور که تاریخ ثابت کرده است که وقت و زمان دوباره آمریکایی ها همیشه افزایش به چالش و غلبه بر سختی.

آینده ما باقی مانده است روشن تر از هر کسی می تواند تصور کنید. بازیگری با محبت و عشق ما را شفا بیمار, مراقبت, برای کسانی که نیاز به کمک شهروندان ما و خروج از این چالش قوی تر و متحد تر از همیشه قبل از.

خدا به شما برکت دهد و God bless America. با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im