دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل می تواند ‘غیر قانونی’ می گوید: Nancy Pelosi

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک از وزارت امور خارجه را بالا watchdog داخلی “می تواند غیر قانونی” اگر آن در نظر گرفته شده بود به مقابله به مثل در برابر یکی از تحقیقات مجلس نانسی پلوسی گفت: در روز یکشنبه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه سرنگون بازرس کل استیو Linick چهارم بازرس کل او از کار اخراج شده است از اوایل ماه آوریل پس از فوریه تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا را استیضاح محاکمه.

“رئیس جمهور حق دارد به آتش هر کارمند فدرال اما واقعیت این است که اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را در تلافی چیزی IG بازرس کل در دست بررسی است که می تواند غیر قانونی” خانم پلوسی گفت: در سی ان ان ‘خارجه اتحادیه.’

بالا دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا کمیته روابط خارجی شروع یک کاوشگر در روز شنبه به شلیک و گفت آن را درک است که وزیر امور خارجه مایک Pompeo شخصا توصیه می شود آقای Linick را اخراج به دلیل بازرس کل “باز کرده بود رسیدگی به تخلف وزیر امور Pompeo خود را.”

یک سخنگوی وزارت امور خارجه تایید آقای Linick تا به حال از کار اخراج شده است اما به نظر نمی اقا Pompeo نقش در اخراج.




مجلس نانسی پلوسی می گوید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک بازرس کل استیو Linick می تواند ‘غیر قانونی’


اعتبار: AP

کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو در ضمن عنوان شلیک کرد و گفت که آنچه آقای ترامپ شرایط “دولت عمیق” باعث شده است که مشکلات و کسانی که وفادار باید برود.

“ما تا به حال فوق العاده ای مشکلات با برخی از افراد آن را عمیق دولت است.’ و من فکر می کنم که مناسب است. بنابراین من نمی سوگواری از دست دادن” آقای ناوارو, مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست در مصاحبه ای گفت: در ABC “این هفته است.”

“وجود یک بوروکراسی وجود دارد. و وجود دارد بسیاری از مردم که در بوروکراسی که فکر می کنم آنها به رئیس جمهور منتخب و نه Donald J. Trump.”

آقای ناوارو نمی ارائه هر گونه شواهد کافی برای حمایت از ادعای خود را.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند تئوری های توطئه که با هدف آنچه که آنها محکوم به عنوان “دولت عمیق,” حرفه ای کارمندان دولت به معنای غیرسیاسی که آنها می گویند در حال کار برای تضعیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای ناوارو نظرات به احتمال زیاد به بیشتر شعله ور تنش با حزب دموکرات که به صدا هشدار دهنده بیش از آنچه به آنها تماس بگیرید, افزایش, الگوی, توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن از شلیک ناظران بخواهد انداز به عنوان یک تهدید برای ریاست جمهوری خود را.

در مارس آقای ترامپ حذف بالا coronavirus watchdog گلن خوب بود که برای نظارت بر دولت کمک مالی پاسخ به این بیماری همه گیر.

او همچنین به اطلاع کنگره که او شلیک بازرس کل جامعه اطلاعاتی ایالات متحده مایکل اتکینسون کسانی که در راه اندازی استیضاح بررسی است.

پس از آقای اتکینسون شلیک یک گروه دو حزبی از سناتورها از جمله جمهوری خواهان چارلز Grassley سوزان کالینز و میت رامنی به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه جزئیات نوشته شده در توضیح تصمیم خود را.

سپس در اوایل این ماه آقای ترامپ سرنگون کریستی گریم که منجر وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل پس از متهم او را از داشتن تولید “جعلی پرونده” در بیمارستانهای آمریکایی مبتلا به کمبود روی مقدم از شیوع کروناویروس.

کارشناسان می گویند این الگو را تهدید می کند مستقل نظارت تابع است که بازرسان به طور کلی ارائه, به خصوص اگر ناظران احساس فشار به رئیس جمهور سیاسی مناقصه و یا خطر اخراج به دلیل امتناع.

سیستم خود را در حال حاضر “ضعف به نقطه ای از ناکارآمدی” گفت: Dan مایر یک مدیر اجرایی سابق اطلاعاتی جامعه حس کرد و منبع حمایت می کند.

برخی از جمهوری خواهان در کنگره با عجله به دفاع از آقای ترامپ تصمیم به سرنگونی آقای Linick.

در یک مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” سنا امنیت داخلی و امور دولتی رئیس کمیته ران جانسون گفت که او احساس “همه بازرس ژنرال ها برابر خلق شده اند” و اشاره کرد که آنها “در خدمت لذت بردن از رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de