دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن دستور بازگشت به زندان پس از اختلاف بر تهوع سفارش

مایکل کوهن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل در نظر گرفته شد به یک زندان فدرال در آمریکا روز پنج شنبه پس از امتناع از موافقت تهوع منظور به عنوان یک بیماری از خدمت مجرمانه خود جمله زیر خانه حبس آقای کوهن وکیل گفت.

آقای کوهن 53 نظر گرفته شد به شهری بازداشتگاه در بروکلین با توجه به وکیل جفری Levine. کوهن منتشر شده از یک زندان فدرال در ایالت نیویورک در ماه مه به دلیل نگرانی از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus. او به اتمام بود حدود یک سال از سه سال حبس برای نقش خود در hush پرداخت پول به زنان و همچنین برای جرائم مالی و دروغ گفتن به کنگره در مورد طرح هایی برای ساخت یک برج ترامپ در مسکو. آقای کوهن در اصل شده است واجد شرایط برای انتشار در ماه نوامبر 2021.

در روز پنج شنبه او به دستور یک دادگاه فدرال در منهتن به خود را تبدیل کردند به خانه حبس آقای لوین گفت: در خارج از دادگاه. او گفت: آنها با ارائه یک توافق است که منع آقای کوهن از داشتن هر گونه تماس با رسانه های خبری و سازمان های تلویزیون, فیلم و یا کتاب چاپ و نشر رسانه ها و یا از نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی.

“من هرگز دیده می شود هر زبان مانند این در زندگی من” آقای Levine گفت. پس از اعتراض آقای لوین گفت: خدمات مارشال ایالات متحده آمد با “قید” و به دستور آقای کوهن remanded به زندان در بروکلین چرا که او نتوانست به توافق برسند به شرایط است.

اداره فدرال زندانها گفت: آقای کوهن حاضر شرایط خود را در خانه حبس و به عنوان نتیجه بازگشت به بازداشتگاه. آقای لوین گفت که او در حال کار برای حل و فصل مناقشه بر سر شرایط خانه حبس.

در جولای 2, آقای کوهن توییتی که او به اتمام یک کتاب با یک پیش بینی تاریخ انتشار سپتامبر. در زمان آقای کوهن انتشار در مه, او در توییتر نوشت که “بسیاری وجود دارد و من می خواهم به می گویند و قصد می گویند. اما در حال حاضر زمان مناسب نیست. به زودی.”

آقای کوهن یک بار گفت که “یک گلوله” برای آقای ترامپ اما بعد از روشن رئیس سابق خود و همکاری با دموکرات به رهبری کنگره سوالات. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام آقای کوهن یک “موش صحرایی.” آقای کوهن به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژادپرستانه” یک “مرد باهم” و “تقلب”.

آقای ترامپ که مواجه است با یک چالش حضور در انتخابات مجدد در ماه نوامبر تا به حال برای مقابله به تازگی با دو unflattering کتاب در مورد دولت او و خانواده سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر خواهر زاده خود را مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز پنج شنبه در این حوادث یک هفته پس از آقای کوهن کشف شد در یک پیاده رو جدول در رستوران فرانسوی Le Bilboquet نزدیکی خیابان پارک آپارتمان در منهتن به گزارش نیویورک پست ،

آقای Levine گفته بود پست که شام را نقض نمی کند از نظر آقای کوهن آزادی از زندان. لانی دیویس سابق وکیل برای آقای کوهن گفت که آقای کوهن به او گفت مقامات گفت: هرگز او هر گونه نقض قوانین با رفتن به رستوران.

دیویس همچنین گفت که او با صحبت آقای Levine بعد چه خواهد شد مشروط بازدید در روز پنج شنبه. او گفت که آقای Levine به او گفت که زمانی که آقای کوهن در اعتراض به از دست دادن کتاب خود و دیگر متمم اول قانون اساسی حقوق مقامات گفت: آنها سعی خواهد کرد برای این کار.

اما به جای 90 دقیقه بعد مارشال ایالات متحده نشان داد تا با قید و سفارش به دستگیری آقای کوهن. که در آن نقطه, آقای کوهن گفت که او مایل به ثبت نام در هر آنچه که آنها می خواستند دیویس گفته شد اما آنها به عنوان قید در آقای کوهن یکی marshal گفت: “آن را از دست ما است.”

آقای کوهن محکوم شد برای نقش خود در hush پرداخت پول به زنان, مستهجن, ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy مدل کارن مک دوگال گفت که آنها تا به حال روابط جنسی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است داشتن روابط با هر دو زن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de