دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت بان کی مون: که تحت تاثیر قرار است و چه خواهد شد تاثیر بود ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قصد دارد به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده برای محافظت از آمریکایی شغل و جلوگیری از گسترش “نامرئی دشمن” از coronavirus بیماری همه گیر.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده آمریکا, رییس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر.

آقای ترامپ که تا به حال بنا آینده خود را دوباره انتخابات در قدرت از اقتصاد آمریکا بوده است فشار به سرعت پایان shutdown را ترک کرده است که حداقل 22 میلیون نفر بیکار در سراسر کشور یک سطح بیکاری دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

رئیس جمهور در حال حاضر مورد استفاده همه گیر برای تصویب یک رشته از تغییرات به راه مهاجران در حال پردازش در مرز ایالات متحده با مکزیک و او انتظار می رود که به مشتری جلب قوی خود ثبت مهاجرت در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مهاجرت کنترل کنند.

چه تهمت انجام می دهند ؟

یک فرمان اجرایی در حال تدوین است که تعلیق تقریبا همه مهاجرت به ایالات متحده است. به گفته مقامات کاخ سفید آقای تهمت می تواند ثبت سفارش در اوایل روز سه شنبه.

وضعیت فعلی است و چگونه تغییر خواهد کرد ؟

جزئیات اطراف این طرح از جمله پایه و اساس قانونی برای آقای ترامپ اجرایی سفارش هنوز مشخص نیست اما مقامات کاخ سفید باید به بخش خصوصی پیشنهاد اجرایی به منظور ایجاد تغییرات قابل توجهی به زمان ما سیاست است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با استفاده از تهدید coronavirus به سفت شدن مرزها آمریکا و تاکید بر اهمیت کنترل مهاجرت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده که مسئول صدور ویزا در خارج از کشور در حال حاضر تعطیل تقریبا تمام انواع ویزا پردازش به دلیل شیوع کروناویروس. مصاحبه برای ویزای شهروندی مراسم و ما اسکان مجدد پناهندگان برنامه تمام شده است متوقف یا به تعویق افتاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز پیشتر هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت در امریکا در مرز جنوبی. اوایل این ماه دولت اعلام کرد که آغاز شده بود بلافاصله تبدیل به دور مهاجران و پناهجویان و همچنین به سرعت در حال اخراج افرادی که به طور غیر قانونی از مرز عبور به کشورهای خود. آن است که به احتمال زیاد آقای ترامپ تلاش خواهد کرد به نگه داشتن این کنترل در محل برای برخی از زمان.

استثنایی هم وجود دارد?

کارگران کشاورزی در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان “کارگران ضروری” – از جمله صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که وارد کشور تحت فصلی ویزای کار – و این است که انتظار می رود مورد تحت فرمان اجرایی جدید. Coronavirus همه گیر است و قرار دادن فشار اضافی بر ما عرضه مواد غذایی و مهاجران را تشکیل می دهند حدود یک دهم از نیروی کار در این کشور در مزارع.

بهداشت و درمان کارگران نیز به احتمال زیاد معاف از محدودیت های جدید. همچنین شایان ذکر است که این حکم اجرایی نشده است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار قانونی مهاجران در حال حاضر در کشور و یا کسانی که تقاضا برای تمدید ویزای خود را.

آنچه در مورد گردشگران ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر اعمال محدودیت های مسافرتی از چندین کشور از جمله ممنوعیت سفر هوایی از چین و بسیاری از اروپا. این به احتمال زیاد به باقی می ماند در محل برای برخی از زمان و مقامات گفته اند که آنها با وزن ایده تحمیل بیشتر ممنوعیت سفر و حتی پس از اقتصاد ایالات متحده بازگشایی.

فقط چه قدر است ؟

آن را سخت به غلو اهمیت Mr تهمت پیشنهاد که می تواند به طور موثر تعطیل ما مهاجرت قانونی به سیستم برای یک دوره مشخص از زمان. به ارائه برخی از بافت تاریخی و آمریکا ادامه داد: اجازه می دهد تا تعداد قابل توجهی از مهاجران به این کشور در طول سال 1918 شیوع آنفولانزای اسپانیایی و جنگ جهانی دوم.

مایکل کلمن, مهاجرت, کارشناس و اقتصاددان گفت: “رئیس جمهور حرکت می کند به طور نامحدود پایان همه مهاجرت بیسابقه است یا موازی در تمام تاریخ ایالات متحده آمریکا. او ادعا میکند حق به انجام این کار توسط شخصی خود را در اختیار یک فرمان اجرایی که بدان معنی است که می توان وجود ندارد قابل اجرا هدف استاندارد برای زمانی که ممنوعیت پایان خواهد بود.”

آقای کلمنس اضافه شده بود که برخی از شک و تردید که آیا حرکت کمک خواهد کرد که اقتصاد ایالات متحده. “در واقع شواهد اقتصادی نشان می دهد مخالف است. در رکود بزرگ در ایالات متحده ممنوع و اخراج بسیاری از مهاجران از مکزیک است. اقتصاددان جیووانی ماتیک و نویسندگان نشان داده اند که این عمل ساخته شده بومی بیکاری بدتر در افسردگی,” او گفت:. “دلیل این است که مهاجران ستون فقرات بسیاری از صنایع که انبوه استخدام آمریکایی است. چند آمریکایی ها در زمان شغل را باز کرد … اما بیشتر آمریکایی ها شغل خود را از دست زمانی که کسب و کار است که وابسته به مهاجران خورده است.”

چگونه باید مردم در واکنش به اعلام ؟

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان را ستوده اند حرکت با سناتور آرکانزاس تام پنبه به tweeting:

روی بک جمهور از NumbersUSA یک گروه دفاع از کاهش سطح مهاجرت نیز گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اکشن ساخته شده حس. “با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها که می خواهند به کار تمام وقت قادر به اکثر مهاجرت باعث می شود هیچ حس امروز و به آن اجازه می دهد تا همچنان در سطح کنونی آن در این زمان نشان می دهد سنگدلانه بی توجهی به آن پایدار اقتصادی عمیق درد و رنج” او گفت:.

با این حال اعلام شده است مخالف رئیس جمهور منتقدان. جوآن Lin, از سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا گفت: “ما یک کشور است و به هیچ وجه ما می تواند نشانی از گسترش COVID-19 بدون تلاش های بی پایان از مهاجران ارائه مراقبت های بهداشتی و کمک های اولیه, نیروی انسانی, فروشگاه های مواد غذایی و تولید مواد غذایی که کار تلقی شده است ضروری است در حالی که آنها به طور همزمان در تلاش برای دسترسی به مراقبت و پشتیبانی و خدمات.

“اگر رئیس جمهور تهمت می خواهید برای محدود کردن گسترش و مرگ و میر اتفاق می افتد که تحت رهبری او در حال حاضر زمان برای نگاه به کارشناسان بهداشت و درمان و نه انگشت اشاره در مهاجران است.”

برجسته دموکرات ها نیز به سرعت محکوم کنند. “شما قطع مهاجرت شما دهانه ملت ما در حال حاضر ضعف در اقتصاد” جولیان کاسترو یک نامزد سابق ریاست جمهوری گفت: در توییتر. “چه خنگ حرکت می کند.”

وجود دارد خواهد بود چالش های قانونی?

تقریبا به طور قطع. همه از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن عمده مهاجرت تغییرات – مانند بدنام خود را مسلمان ممنوعیت سفر رفته اند و در دادگاه به چالش کشید. تا زمانی که ما می دانیم بیشتر در مورد پایه و اساس قانونی برای رئیس جمهور فرمان اجرایی آن را سخت بدانید که چه فرم به چالش خواهد کشید.

به گفته کارشناسان دو راه وجود دارد Mr تهمت می تواند حرکت قانونی است.

صحبت کردن با واشنگتن پست, Alex سریال کوتاه مدیر مهاجرت, مطالعات آزادیخواه اتاق فکر موسسه کاتو گفت: 42 عنوان از ما کد مجوز رئیس جمهور برای توقف مهاجرت به دلایل بهداشتی در حالی که یک سال 2018 تصمیم دیوان عالی کشور تایید خود را با ممنوعیت سفر را به او می دهد حقوقی سابقه.

“رئیس جمهور شده است مخالف مهاجرت قانونی برای کل دولت” او به این روزنامه گفت. “این یک فرصت به آن را به طور کامل و این مورد به عنوان مشروع به عنوان شما می توانید در شرایط گسترده ای توجیهی برای انجام این کار است.”

تنها نظر رسمی از کاخ سفید تا کنون آمده است از Kayleigh McEnany آقای مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مطبوعات ، در یک بیانیه Ms McEnany گفت: “رئیس جمهور تهمت متعهد به حفاظت از سلامت و رفاه اقتصادی از شهروندان آمریکایی به عنوان ما به صورت بی سابقه ای بار. به عنوان رئیس جمهور تهمت است گفت: دهه سابقه مهاجرت تولید کرده اند دستمزد پایین تر و بالاتر بیکاری برای شهروندان ما به خصوص برای آفریقایی-آمریکایی و لاتین کارگران است.’ در زمانی که آمریکایی ها به دنبال بازگشت به کار و عمل لازم است.”

چه خواهد شد در دراز مدت تاثیر خواهد بود ؟

اگر آقای ترامپ با حکم اجرایی شده است و برای برخی از زمان آن می تواند در دراز مدت اثرات بر تعداد خارجی-متولد کارگران در تلاش برای نقل مکان به ایالات متحده است. همانطور که نیویورک تایمز یادداشت تعداد ویزاهای صادر شده برای اتباع خارجی به دنبال به حرکت به ایالات متحده کاهش یافت و حدود 25 درصد به 462,422 در سال 2019 سال مالی از 617,752 در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net