ما دادستان را متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از ساخت کار خود را “غیر ممکن” به دلیل ثابت خود را به tweeting.

بسیار غیر معمول و عمومی حمله لایحه بار گفت: “من یک مشکل با برخی از توییت. من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفته ABC News.

مصاحبه خود آمد و به عنوان Mr تهمت می ایستد متهم از تداخل با صدور حکم توصیه برای خود مشاور سابق راجر سنگ – باعث چهار وزارت دادگستری دادستان به استعفا از پرونده این هفته است.

انفجار شد قابل توجه همه بیشتر به عنوان آقای Barr پدید آمده است به عنوان یک مدافع قدرتمند از آقای ترامپ درآمد نام مستعار از “رئیس جمهور آمریکا” از منتقدان.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفته که باید با دخالت و صدور حکم از راجر سنگ سابق خود-مشاور


اعتبار: Gerry بروم/AP

آقای Barr شده در مرکز اتهامات که او تصمیم – گفته تحت فشار از آقای ترامپ – به ابطال خود دادستان و به دنبال یک فندک حکم زندان برای آقای سنگ.

او قبلا با انتقاد دموکرات ها و کارشناسان حقوقی به صورت ظاهری برای کمک به رئیس جمهور در طول تحقیقات مستقل به اینکه آقای ترامپ کمک کرده بود یک کمپین برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016.

این دو نفر آنقدر نزدیک بود که فوری حدس و گمان است که آقای Barr مصاحبه تلویزیونی شده اند ممکن است بیشتر در مورد مدیریت افکار عمومی از اصل اعتراض علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام دخالت در امور قضایی.

جنجال می آید یک هفته پس از سنا تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره مربوط به فشار بر اوکراین به اعلام تحقیقات از جمله به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حریف سیاسی جو بایدن.

یکی دیگر از سرسخت متحد, رئیس جمهور, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل حمایت آقای Barr نظرات در مورد توییتهایی.

“اگر دادستان کل می گوید آن را در راه انجام کار خود را, شاید رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل” مک کانل گفت: فاکس نیوز.

کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “ایمان کامل” در Mr Barr.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات در همه” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im