اهدا کنندگان تعهد حدود £100 متر برای پیدا کردن coronavirus درمان

تلگراف | No comments

محققان برای شروع غربالگری یک بانک 10000 مواد مخدر ترکیبات در تلاش برای پیدا کردن درمان های جدید برای coronavirus فراگیر در جهان است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان خاصی برای این ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 110,000 نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 4000 نفر است اگر چه دانشمندان در حال trialling داروهای موجود برای بیماری های مانند ایدز و ابولا.

در تلاش برای سرعت بخشیدن به شناسایی و توسعه drugsthe بیل و ملیندا گیتس, انگلستان تحقیقات پزشکی خیریه خوش آمدید و مسترکارت متعهد شده اند 125 میلیون دلار (£95.3 میلیون) برای ایجاد Covid-19 درمان Accelerator.

در اولین گام محققان روی صفحه نمایش خواهد شد یک کتابخانه از 10,000 مواد مخدر ترکیبات برگزار شد در انستیتو “اسکریپس” در کالیفرنیا. هر داوطلبان موفق خواهد شد و سپس آزمایش می شود در امن آزمایشگاهی در بلژیک.

اما آن را احتمالا حداقل یک سال برای هر گونه مواد مخدر به طور گسترده ای در دسترس است.

علامت Suzman, مدیر اجرایی بنیاد گیتس گفت: ویروس ها از جمله Covid-19 سرعت در حال گسترش است اما “توسعه واکسن و درمان برای متوقف کردن آنها به آرامی حرکت می کند”.

“وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های درمان در چین و در سراسر جهان است اما با آمدید و آنچه ما می خواستیم انجام شد و آمد تا با یک راه شناسایی داروهای جدید بسیار دقیق و پیچیده تر و موثر است. ما می خواهیم به شناسایی مناسب ترین نامزدها و سپس محدود کردن لیست,” او گفت:.

“ما همچنین می خواهم به فکر می کنم در آینده به بعد مراحل تنظیم و ساخت در مقیاس” او گفت:. یکی از دلایل عدم درمان ضد ویروسی است که محصولات ممکن است فوری بازار – این می تواند مانع تحقیق و توسعه تجاری است.

اما گیتس و ولکام می گویند که ارائه “سریع و بودجه انعطاف پذیر” را “د-خطر” دارویی فرآیند توسعه.

یکی از مواد مخدر است که بسیاری از محققان در حال حاضر سنجاق امید خود را است remdisivir – broad-spectrum ضد ویروسی است که اولین بار توسعه داده شد برای درمان ابولا. گزارش از محاکمه در فرد بيمار نشان داده اند که آن موثر است و یک کارآزمایی بالینی است که در حال حاضر در جریان است در چین. دادگاه دیگر به دنبال ترکیبی از HIV و مواد مخدر.

با این حال آقای Suzman گفت که در حالی که remdisivir نشان داد وعده آن را تنها می تواند به صورت داخل وریدی تجویز می شود در یک بیمارستان آنقدر مورد نیاز پیچیده نظام سلامت است.

“در حالت ایده آل ما می خواهیم به درمان است که می تواند در بسیار پایین تر منابع بهداشت عمومی تنظیمات. هر کاری موفق است که یک پیروزی است,” او گفت:.

آقا جرمی Farrar, مدیر خوش آمدید توصیف Covid-19 به عنوان “یک اقدام بی سابقه تهدید جهانی”.

“ما باید در تلاش برای تقویت تلاش ها در صورت Covid-19 و در انجام این کار در ادامه به مطمئن شوید که پیشرفت های در دسترس و مقرون به صرفه برای همه. در حال حاضر سرمایه گذاری در مقیاس در معرض خطر و به عنوان جمعی تلاش جهانی حیاتی است اگر ما برای تغییر این دوره از این بیماری همه گیر” او گفت:.

آقای Suzman اضافه شده است که محققان تا به حال از آموخته های قبلی بوده است ،

“در طول سال 2014 شیوع ابولا وجود دارد بسیاری از آزمایش های مختلف اتفاق می افتد در محلی و در سطح ملی بود و بسیاری از تقلید. ما در حال رفتن به ساخت همه چیز را به طور کامل برای کمک به همه تمرکز بر روی آنچه که خواهد شد به احتمال زیاد اکثر علمی مداخلات موثر,” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>