او تنها هشت اما Licypriya Kangujam شده است مبارزه برای اقدام برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در بومی هند به مدت دو سال.

این فعال جوان تحت فشار قرار دادند برای قوانین جدید برای جلوگیری از هند بالا آلودگی هوا و تغییرات آب و هوایی درس به طور اجباری در مدارس.

“من گریه زمانی که من دیدن کودکان از دست دادن پدر و مادر خود و یا تبدیل شدن به بی خانمان با توجه به خطرات ناشی از بلایای طبیعی” او به بی بی سی گفت.

اما او می افزاید: “اگر شما با من تماس گرتا هند شما را پوشش داستان من.”

با اشاره به گرتا Thunberg که روزهای جمعه برای آینده مدرسه اعتصاب رشد کرده است به یک جنبش جهانی, Licypriya می گوید که در حالی که او دارای نقاط مشترک زیادی با سوئد و نوجوان “من هویت خود داستان”.

“من در حال حاضر شروع یک جنبش برای مبارزه با تغییر آب و هوا قبل از گرتا آغاز شده,” او گفت:, و اضافه کرد که “دوستان خوب” که “احترام به یکدیگر”.

  • گوش دادن: بی بی سی با سیستم عامل مذاکرات به Licypriya Kangujam
  • تغییر آب و هوا: واقعا ساده راهنمای

این جفت ارز هم با حضور در کنفرانس تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد همچنین به عنوان شناخته شده COP25 در پایتخت اسپانیا مادرید در ماه دسامبر.

ساکن در هند شمال شرقی ایالت مانیپور, Licypriya می گوید: او یک کودک زمانی که او به همراه پدرش در جمع آوری کمک های مالی, حوادث برای قربانیان قدرتمند و زلزله مرگبار در نپال در سال 2015.

بود اما پس از حضور در سازمان ملل متحد در فاجعه کنفرانس در مغولستان با او در سال 2018 که او احساس نیاز به درگیر شدن در فعالیت های.

“من مقدار زیادی از الهام و دانش جدید از مردم به سخنرانی. این یک زندگی در حال تغییر, رویداد,” او می گوید.

“قلب من احساس درد برای افرادی که نمی توانند کمک های خود را زمانی که حملات فاجعه است.”

در پاسخ Licypriya مجموعه کودک حرکت بدن است که با هدف بالا بردن آگاهی “برای محافظت از این سیاره با مقابله با تغییرات آب و هوایی و بلایای طبیعی”.

Licypriya نیز مبارزه کرد و اغلب به تنهایی برای قوانین جدید برای کمک به رسیدگی به این مسئله از کیفیت بد هوا در سراسر هند است.

او حتی طراحی آنچه که او خواستار Sukifu دستگاه – نمادین کیت بقا برای آینده او ایجاد شده و بر نیاز به جلوگیری از آلودگی هوا در کشور است.

در ماه نوامبر مدارس در هند پایتخت دهلی دستور داده شد تا از نزدیک توسط مقامات که گفت: آلودگی هوا در این شهر رسیده بود “غیر قابل تحمل سطوح”.

  • دادگاه عالی هند می گوید جهان است ‘خنده’ در دود مسائل

تغییر آب و هوا اجباری موضوع به آموزش آن از سنین پایین در مدارس سراسر کشور یکی از Licypriya اصلی هدف.

“راجستان در حال حاضر تبدیل به اولین ایالت در هند” برای اضافه کردن تغییرات آب و هوایی به برنامه درسی مدرسه او می گوید:.

او می افزاید که دولت هند گجرات دوم خواهد شد در این کشور به توافق برسند به آموزش کودکان در بحران است.

Licypriya می گوید او همچنین احساس می کند الهام بخش برای ادامه مبارزه برای اقدام دولت برای مقابله با تغییر آب و هوا پس از شاهد دیگران ارائه کمک به قربانیان.

“من بسیار خوشحالم که می بینم امدادگران صرفه جویی در کودکان و پدر و مادر خود را از خطر است.”

اما او می گوید: رهبران نیاز به توقف زدودن پیام از فعالان.

“آنها هر اقدام من می خواهم همه رهبران به انجام بیشتر – در غیر این صورت آینده ما به زودی خواهد مرد. آنها باید هم اکنون اقدام به نجات سیاره ما و آینده ما است.”

ادامه مطلب تغییر آب و هوا:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im