درب باز می ماند برای جیمی Vardy به انگلستان داده شده دشوار است ایسلند و بلژیک آزمون در سازمان ملل لیگ 2020/21 قرعه کشی

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

تی شرتکلاه وایکینگ Thunder Clap باز خواهد گشت با encore به امد و شد زیاد, انگلستان پس از گرت سوتگیت را به سمت خود جلب کرد ایسلند در سازمان ملل لیگ.

کوچک Scandanivian کشور که مجبور انگلستان از یورو 2016 و روی هاجسون از این کار بازمی گردد همراه با بلژیک و دانمارک در یک برنامه دعوت از وسایل برای سفر به زبان انگلیسی طرفداران.

بیشتر نگرانی به Southgate, اما, فوری تناسب اندام چشم انداز خود را از اعتصاب کنندگان پیش از یورو 2020. صحبت کردن در قرعه کشی در آمستردام مدیر انگلستان ابراز خوش بینی است که هر دو هری کین و مارکوس Rashford در دسترس خواهد بود – اما گفت: درب هرگز بسته در جیمی Vardy ساخت یک بازگشت اگر انتخاب اول فوتبال می تواند تضمین شده است.

شک و تردید قبلا بیان شده است بیش از اینکه تاتنهام مهاجم خواهد از ویژگی های دوباره در این فصل پس از همسترینگ عمل جراحی در ماه ژانویه در حالی که منچستر یونایتد Rashford است که با یک مصدومیت.

اما سوتگیت گفت: “ما تا به حال واقعا خوب به روز رسانی سمت راست راه را از طریق و هری و مارکوس دقیقا جایی که ما انتظار داشتند که آنها را به…همه من می دانم این است که هر دو بازیکن باید با توجه خود را به بهترین شانس ممکن است از مناسب بودن و در دسترس نه تنها برای ما بلکه برای پایان فصل برای باشگاه است.”

سوتگیت گفت: او مشتاق است که برای دیدن ستاره خود را با اعتصاب کنندگان دریافت بازی زمان قبل از برداشت برای تیم ملی ، “من فکر می کنم آنها باید هر دو رو صدمات جدی من فکر می کنم که نفی طراوت,” او گفت:.

Vardy در ضمن شده در درخشان فرم در لیگ برتر این فصل با 17 گل. او از دست رفته لستر را 1-0 شکست در شهرستان نورویچ در شب جمعه پس از درد و رنج عود گوساله مشکل اما سوتگیت شده است نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی خود را قبل از فرم. “من صحبت به بازیکنان خودی در سراسر دوره اما من همیشه گفته ام که که درب هرگز بسته” سوتگیت اضافه شده است. “که سازگار پیام است.” “درب همیشه باز است” بیش از حد برای فیل Foden که ستاره دار در منچستر سیتی را در لیگ برتر فوتبال پیروزی آخرین یکشنبه.

England – که به پایان رسید سومین سال گذشته در مراسم تحلیف نسخه از سازمان ملل لیگ, رقابت چهره استرن آزمون در بلژیک, برتر جهان در رتبه, تیم, اما از آن است که ایسلند که به سوتگیت بزرگترین لبخند.

وسایل برگزار خواهد شد از ماه سپتامبر تا نوامبر با چهار تیم نهایی تعیین شده برای ماه ژوئن 2021. “در حال حاضر وجود دارد یک بازی است که گفت:” سوتگیت رو ایسلند برای اولین بار از شوک 2-1 برنده شوید. “من فقط دیده می شود Gudni Bergsson (رئیس جمهور ایسلندی فدراسیون فوتبال) و آنها به دنبال به جلو به آن – آن را یک نوع متفاوت از آزمون است.”

اریک Hamren سابق سوئد بین المللی که در ایسلند در 2018, شوخی که تیم او در حال حاضر با داشتن وارد شرم آور ترین نتیجه در دوران مدرن در انگلستان خواهد بود مصمم تر به ضرب و شتم دانمارک.

“من می توانید ببینید که شما می خواهید یک نتیجه بهتر در این زمان,” او گفت: English خبرنگاران. “اما من باید بگویم که من تحت تاثیر قرار با توسعه انگلستان است. آنها در حال بازی فوتبال واقعا خوب و گرفتن نتایج خوب است. آن را می شود واقعا دشوار است. ما مورد ضرب و شتم انگلستان, اما ما هرگز مورد ضرب و شتم دانمارک را امتحان کنید و انجام این کار است.”

از ایسلند 2016 پیروزی او افزود: “من نه مربی ولی دیدم این بازی و البته و این یک لحظه فوق العاده برای یک کشور کوچک مانند ایسلند. شما می توانید تصور کنید آنچه در آن احساس می خواهم به ضرب و شتم انگلستان است. من بازی انگلستان زیادی به عنوان مدیر سوئد بنابراین باید خاطرات خوب از ضرب و شتم آنها. بهترین زمانی بود که پرسپولیس چهار گل به ثمر رساند!”

قرعه کشی ممکن است به عنوان یک دیو به انگلستان داده شده آنها بازی بلژیک و دو بار در جام جهانی 2018 در مرحله گروهی و سوم-محل بازی کردن و از دست داد هر دو.

انگلستان بازی ایتالیا در یک بازی دوستانه در اواخر این ماه اما به فلوریدا نقل مکان کرد به بازی کردن coronavirus نگرانی.

“ما نیازی به حدس و گمان در لحظه” سوتگیت گفت. “من فکر می کنم ما باید سازگار و باید مطمئن شوید که ما در حال آماده برای هر احتمال اما همانطور که ما ایستاده و ما در حال تلاش برای گرفتن بیش از حد نگران همه اعتیاد به مواد مخدره را معقول تصمیم گیری در بهداشت و رفتن از وجود دارد.”

انگلستان cruised طریق مقدماتی یورو 2020 که در آن آنها خواهد شد بازی و گروه بازی در ومبلی و همچنین می تواند در خانه در نیمه نهایی و نهایی باید از آنها وجود دارد.

ولز خواهد چهره جمهوری ایرلند و فنلاند و بلغارستان در لیگ B در حالی که ایرلند شمالی گروه بندی می شوند با اتریش و نروژ و رومانی.اسکاتلند نیز در لیگ B بازی خواهد کرد و جمهوری چک اسلواکی و یورو 2020 بازی کردن مخالفان اسرائیل است.

گرت سوتگیت انتظار دارد هری کین به آماده شدن برای یورو 2020

Some خوب مسابقات آن را به خوبی به بازی برخی از تیم های مختلف در بازی های رقابتی. ما کاملا چند با کرواسی و سوئیس به تازگی.

ما مهارت در ضرب و شتم تیم های که نشستن عمیق اما پس از آن شما تنها در حال توسعه یک بخشی از مهارت های خود را در پشت یک تابستان ما نمی دانیم که در آن ما به عنوان یک تیم است.

تمام اطلاعات ما تا به حال هری [کین] در برنامه است. من تعجب نیست که اخبار و آن را خوب بشنوم. من فکر می کنم با هری و مارکوس Rashford آنها به هر دو تا به حال صدمات جدی اما هر دو را انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را برای دریافت مناسب و آماده است.

پیوستن به من در نظرات

I‘m برای رفتن به نظرات بعدی اندکی در حالی که اجازه چت در مورد قرعه کشی.

بسیار وجود دارد کار را به انجام

همه گروه ها

لیگ یک

Group 1: لهستان بوسنی-Herzogovina, ایتالیا, هلند

گروه 2: ایسلند, دانمارک, بلژیک, انگلستان

گروه 3: کرواسی, سوئد, فرانسه, پرتغال

گروه 4: آلمان, اوکراین, اسپانیا, سوئیس

لیگ ب

گروه 1: اتریش و نروژ و ایرلند شمالی و رومانی

گروه 2: جمهوری چک, اسکاتلند, اسلواکی اسرائیل

گروه 3: روسیه, صربستان, ترکیه, مجارستان

گروه 4: ولز و فنلاند و ایرلند, بلغارستان

لیگ C

گروه 1: آذربایجان, لوکزامبورگ, قبرس, مونته نگرو

گروه 2: ارمنستان, استونی, شمال مقدونیه گرجستان

گروه 3: مولدووا, اسلوونی, کوزوو, یونان

گروه 4: قزاقستان لیتوانی, بلاروس, آلبانی

لیگ D

گروه 1: Malta, آندورا, لتونی, جزایر فارو

گروه 2: سان مارینو لیختن اشتاین الطارق

این بازی برگزار خواهد شد بین ماه های سپتامبر و نوامبر

Which من فکر می کنم شما توافق می کنید بسیار بهتر از یک سری از دوستانه شامل 38 تعویض.

انگلستان در مقابل دشمنان قدیمی

منceland, humiliated آنها را در یورو 2016 بلژیک بودند مایل بهتر از آنها در سال 2018 دانمارک دیگر برایان Laudrup بازی برای آنها.

است که مناسب برای گرت سوتگیت.

انگلستان بازی خواهد کرد…

Group 1: لهستان بوسنی-Herzogovina, ایتالیا, هلند

گروه 2: ایسلند, دانمارک, بلژیک, انگلستان

گروه 3: کرواسی, سوئد, فرانسه, پرتغال

گروه 4: آلمان, اوکراین, اسپانیا, سوئیس

Figo تساوی لیگ یک

Group 1: لهستان بوسنی-Herzogovina ایتالیا

گروه 2: ایسلند, دانمارک, بلژیک

گروه 3: کرواسی, سوئد, فرانسه,

گروه 4: آلمان, اوکراین, اسپانیا

برخی از بازی های خوب در آینده در اینجا. چهار تیم را انتخاب کنید!

لیگ یک

FIGO! مشخصات توییتر خود شگفت انگیز است. زیاد نیازی selfies توضیح که در آن او است. او ماهیگیری برای دانی ؟ یا آیا او فقط می خواهم همه بدانند ؟ او به نظر می رسد سرد از فوتبال اما در زندگی واقعی او بسیار یک پدر در سفر است.

لیگ B تصمیم گرفته شده است

RED هشدار: اسکاتلند باید یک شایسته پیروزی است. آن را ذهنی آن را بیش از حد دشوار است و هرگز در روز من انتظار این بدان معناست که من در حال حاضر نگاه به جلو به اسکاتلند با موفقیت به پایان رساندن سوم در این گروه پس از چهار تساوی 0-0.

گروه 1: اتریش و نروژ و ایرلند شمالی و رومانی

گروه 2: جمهوری چک, اسکاتلند, اسلواکی اسرائیل

گروه 3: روسیه, صربستان, ترکیه, مجارستان

گروه 4: ولز و فنلاند و ایرلند, بلغارستان

ولز مناسبی گروه اگر چه فنلاند بهتر از شما فکر می کنم. بلغارستان کاملا اسب.

ایرلند شمالی احتمالا سخت ترین آن است.

لیگ ب

Uefa رفته اند کمی آجیل در اینجا چون در حالی که آنها در واقع به طور معمول انجام کارهایی مانند در زیر پست در اینجا آنها فقط گرفتن یک فرد در فوتبال مرحله و سپس تند از طریق قرعه کشی. لیگ B در حال حاضر. که در آن تعلیق?! از کجا درام? آنها تبدیل شده ایم خود آگاه آن را بیش از بیابان.

لیگ ب

منt تنها رافائل ون Der Vaart!


اعتبار:
PA

He وارد به انجمن خوش آمدید جنگل gyrates در طبقه در یک بیت بین فشفشه و آماده به تحویل برجسته افتتاح توپ. یوفا: مقامات به سختی می تواند حاوی شور و هیجان خود را.

لیگ ب

Tخود را یکی از بزرگ است. چه کسانی هستند و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی برای رفتن به بازی ؟

لیگ C


اعتبار:
یوفا

Group 1: آذربایجان, لوکزامبورگ, قبرس, مونته نگرو

گروه 2: ارمنستان, استونی, شمال مقدونیه گرجستان

گروه 3: مولدووا, اسلوونی, کوزوو, یونان

گروه 4: قزاقستان لیتوانی, بلاروس, آلبانی

فیلیپ Senderos در مرحله

He به قرعه کشی لیگ C.

لیگ D

Group 1: Malta, آندورا, لتونی, جزایر فارو

گروه 2: سان مارینو لیختن اشتاین الطارق

چیزهای هیجان انگیز.

یوفا در حال حاضر توضیح همه چیز

Even هر چند اکثر مردم در آن اتاق در حال حاضر می دانیم این همه و هیچ کس در حال تماشای با هر گونه واقعی بهره یوفا در حال انجام استادانه درست شده, مبین, از قوانین و چرا و چه وقت و تمام.

اگر شما می خواهم فقط به خواندن آسان تر نسخه از آن به اینجا بروید.

هنوز هیچ قرعه کشی

Tدر اینجا برخی از تصاویر ویدئویی از همه مهم مردم نشسته بنابراین ما هنوز آماده نیست. همچنین این Uefa بنابراین احتمالا رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس از بالای میآید سبک عملکرد قبل از Ruud Gullit توسط کاهش جرثقیل شروع به قرعه کشی. هری کیول به نظر می رسد پشت سر او از یک پف از دود. هر کس را تحسین.

این سگ بزرگ می رسد


اعتبار:
یوفا

سوتگیت خود به دنبال تیز در کت و شلوار خود را. مقدار زیادی از خوب لباس پوشیدن و مدیران برش مورد محل مانند این مرد:


اعتبار:
PA

نگاه کنید که چگونه خوشحال پرتغال شد

See? آن را واقعا مهم است.


اعتبار:
PA

منt ممکن است مانند صدا جعلی رقابت در ISS 98 اما جایزه واقعی است و به نظر می رسد سرد. فکر می کنم چگونه شما خوشحال می شود اگر کشور خود را برنده چیزی. دقیقا. سازمان ملل لیگ. خواهد بود یک نام بزرگ برای یک گروه به عنوان به خوبی.

آیا شما هیجان زده ؟

منs ملل لیگ خود را چیزی است ؟ این بسیار خوب است اگر شما به حمایت از یکی از تیم ها که نمی کند معمولا واجد شرایط برای مسابقات مهم (اسکاتلند) و این ایده که فوق العاده خود را در لیگ/گروه می دهد یک فرصت از طریق گرفتن خوب است.

منظورم استیو کلارک است بنابراین غیر fussed که او حتی به قرعه کشی. همچنین: coronavirus.

ملت قرعه کشی لیگ

ثانیهello وجود دارد و ما خوش آمدید liveblog برای کاملا گیج کننده سازمان ملل قرعه کشی لیگ. من واقعا مطمئن نیستم که چه خبر است یا نه.

دوستانه بی معنی هستند و فوتبال مردان را بدست خلاص شدن از شر. این چیزی است که ما باید: لیگ از سازمان ملل که در آن سطوح مشابه از تیم های در حال پرتاب با هم به نبرد آن را برای… غرور? چرا که این رسم است در اشاره به شرایط جام جهانی, اما دونده تا از هر گروه تاریخ [به نظر می رسد در یادداشت]

“دو بالاترین-رتبه سازمان ملل لیگ برندگان گروه که واجد شرایط برای جام جهانی به طور مستقیم و یا پایان به عنوان یک گروه دونده تا در دو بازی دور-خاموش کردن سیستم”

روشن است ؟ دقیقا. در هر صورت, آن را می تواند هیجان انگیز پیدا کردن فقط چه شیطانی یک گروه اسکاتلند به مدیریت کشیده شود.

انگلستان در لیگ یک هستند چرا که آنها بهترین تیم در بریتانیا و در نتیجه را دریافت کنید به بازی یک دسته از تیم های هیجان انگیز. اسکاتلند را دریافت کنید و روسیه و انگلستان در حال رفتن برای پایان دادن به سفر به کرواسی و بوسنی – مکان دوست داشتنی را ببینید. چه درمان است.

به هر حال ما به شما پوشش زنده قرعه کشی آن را به عنوان طول می کشد محل در آمستردام. در اینجا برخی از اطلاعات بیشتر برای کمک به کشف کردن این چیز:

لیگ یک

گلدان 1: پرتغال, هلند, انگلستان, سوئیس

گلدان 2: بلژیک, فرانسه, اسپانیا, ایتالیا

گلدان 3: بوسنی و هرزگوین, اوکراین, دانمارک, سوئد,

گلدان 4: صربستان, لهستان, آلمان, ایسلند

لیگ ب

گلدان 1: روسیه اتریش, ولز, جمهوری چک

گلدان 2: Scotland, نروژ, صربستان فنلاند

گلدان 3: اسلواکی و ترکیه و جمهوری ایرلند در ایرلند شمالی

گلدان 4: بلغارستان, اسرائیل, مجارستان, رومانی

لیگ C

گلدان 1: یونان و آلبانی و مونته نگرو, گرجستان

گلدان 2: شمال مقدونیه کوزوو بلاروس قبرس

گلدان 3: استونی اسلوونی, لیتوانی لوکزامبورگ

گلدان 4: ارمنستان و آذربایجان و قزاقستان و مولداوی

لیگ D

گلدان 1: جبل الطارق, جزایر فارو و لتونی و لیختن اشتاین

گلدان 2: آندورا, مالت, سان مارینو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>