سهام غرق در ایالات متحده در روز دوشنبه به عنوان تاثیر coronavirus گسترش بیش از آخر هفته می روم حداقل 81 نفر کشته و بیش از 2,700 دیگران آلوده در بیش از ده کشور جهان است.

داو سقوط 454 نقاط دوشنبه یا تقریبا 1.6% به 28,536 در حالی که S&P 500 و تکنولوژی-سنگین نزدک غرق 1.6 درصد و 1.9 درصد بود.

“امیدوار است که این ویروس خواهد بود موجود شد له بیش از آخر هفته” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی از فروش. “اگر چه در طول تاریخ این بیماری شده اند فرصت خرید خط پایین این است که سرمایه گذاران در حال فروش اول و بعد سؤال رویکرد در حال حاضر.”

روند اخبار

با افزایش شدید در تعداد افراد آلوده در چین در حال برداشتن گام برای محدود کردن سفر در میان شهروندان خود از جمله تعلیق از تمام گروه های تور و فروش گروه تور بسته به خارج از کشور سفر نیویورک تایمز گزارش. که تعلیق آغاز می شود که امروز می تواند بازیگران پال گردشگری و هزینه های مصرف کننده در سراسر جهان است.

چین نیز قفل شده ووهان که در آن ویروس نشات گرفته و حداقل 16 شهرهای دیگر قرار دادن بیش از 50 میلیون نفر تحت محدودیت های مسافرتی در چین که از دوشنبه.

“مصرف و سفر خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر و به میزان کمتر سرمایه گذاری و تولید صنعتی” نوشته تامی وو اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد در تحقیقات توجه داشته باشید. “سفر و گردشگری در سراسر منطقه خواهد بود منفی تحت تاثیر قرار به عنوان به خوبی. با بالا سهم گردشگری در تولید ناخالص داخلی و قوی تکیه بر گردشگران چینی هنگ کنگ و تایلند و ویتنام و سنگاپور و فیلیپین به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر است.”

سفارت ایالات متحده سرسختانه شهروندان آمریکایی از ووهان در میان شیوع کروناویروس

حدود 3 میلیون بازدید گردشگران چینی در ایالات متحده در سال 2018 به نمایندگی پنجم-بزرگترین منبع گردشگران بین المللی به امریکا است. هنوز هم که به مراتب بیشتر صفوف گردشگران از کانادا و مکزیک که نشان دهنده بزرگترین و دوم-بزرگترین منبع گردشگری به U. S در 21.5 میلیون و 18.4 میلیون بازدید کننده در سال است که به ترتیب با توجه به داده ها از ملی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری.

رفت و آمد مکرر اپراتورها در میان بزرگترین بازنده در S&P 500 در روز دوشنبه. وین استراحتگاه کاهش 7.4 درصد و لاس وگاس ماسه ریخته 6.2%. این شرکت ها دریافت اکثر درآمد خود را از چینی قمار پناهگاه ماکائو. MGM اقامتگاههای تفریحی را کاهش 3.8%.

خطوط هوایی آمریکا کاهش یافت و 6.5 درصد و دلتا تضعیف 4.2% به عنوان بخشی از یک گسترده اسلاید برای شرکت های هواپیمایی به دلیل نگرانی در مسافرت های بین المللی کاهش خواهد یافت در میان این ویروس گسترش یافته است.

سفر-رزرو شرکت کروز-خط اپراتورها نیز صدمه دیده است گرفتن. Expedia گروه کاهش یافت و 2.6 درصد و کارناوال 4.3% سقوط کرد..

بهداشت عمومی هشدار

مقامات بهداشت عمومی از ایالات متحده و چین در حال هشدار به انتظار بسیاری از عفونت وجود داشته است و ادعای تایید نشده از ناشناس سلامت کارگران در چین است که بسیاری از هزار نفر بیشتر از خود دولت جامعهای که در حال حاضر می تواند آلوده شود.

آن را به احتمال زیاد خیلی زود به ارزیابی تاثیر coronavirus وو آکسفورد اقتصاد را نوشت. در عین حال بسیاری از تحلیلگران و اقتصاددانان بر این باورند که تاثیر به احتمال زیاد محدودبا اشاره به 2002-2003 شیوع بیماری سارس به عنوان ارائه یک دستورالعمل خشن از آنچه انتظار می رود.

در آن صورت آمريکا تا به حال “قابل توجه است اما در کوتاه مدت تاثیر بر اقتصاد ملی” و در نتیجه 1 به 2 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی چین رشد Société Générale تحلیلگران نوشت: هفته گذشته است. اما اقتصاد بهبود آن جای پای این بیماری شده موجود در آنها اشاره کرد. سارس بیماری همه گیر به طول انجامید برای نه ماه از اواخر سال 2002 به تابستان سال 2003 و به حال مرگ و میر تقریبا 7% از افراد آلوده.

مقامات چینی تقلا برای ساخت بیمارستان به عنوان ویروس گسترش می یابد

“در حالی که نتیجه شیوع ویروس جدید است که هنوز ناشناخته تاریخ اخیر به شدت نشان می دهد که از آن خواهد شد به طور موثر برخورد با اگر نه بدون غم انگیز فردی و میر و اقتصادی و ریسک بازار کوتاه مدت” اوپنهایمر مدیریت دارایی رئیس سرمایه گذاری استراتژیست جان Stoltzfus گفت: سرمایه گذاران در یک گزارش.

هنوز هم سرمایه گذاران شده اند لرزاند به عنوان ویروس گسترش می یابد. روز جمعه شاخص S&P 500 شاخص سهام آن روز بدترین از اوایل ماه اکتبر پایان دادن به پایین نزدیک به 1% به 3295. روز دوشنبه زیان بیشتر از حدود 1.5 درصد به معنی سهام ایالات متحده می تواند در مسیر اواخر این هفته به بخش قابل توجهی از دستاوردهای خود را برای ژانویه.

مقامات بر این باورند که ویروس است که باعث آنفولانزا مانند علائم به احتمال زیاد به گسترش جمعیت انسانی از یک حیوان آلوده در یک بازار در ووهان. مقامات تایید کرده اند که این ویروس شده است انتقال فرد به فرد اما هنوز معلوم نیست که چگونه از آن آسان است به قرارداد از دیگری آلوده به فرد ترین و تقریبا در تمام موارد تا کنون می توان به ووهان.

—آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su