Dr. Anthony Fauci دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus نیروی کار در میان جناح راست تئوری توطئه حملات علیه او

این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci ارائه هوشیار دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus وظیفه نیروی یکشنبه در میان گزارش او را از این هدف دور از جناح راست تئوری های توطئه و آنلاین حمله به شخصیت خود را.

Fauci متمرکز بر “واقعیت نه لفاظی” در حالی که صحبت کردن با سی ان ان جیک Tapper صبح روز یکشنبه شعار مزایای “فشرده” کاخ سفید در گفتگو با تهمت و ذاتی نیت از نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس. او گفت: اجتماعی فاصله دستورالعمل به احتمال زیاد نمی تواند برداشته برای “چند هفته” اما او تاکید کرد این نیروی کار است که با استفاده از یک “ما آن را به عنوان آن می آید” نگرش انعطاف پذیری به عنوان کار می کنند با رئیس جمهور به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

Fauci را تطهیر از spats بین مغلوب ساختن پیشی جستن خود و وظیفه نیروی غرب در ده ها گزارش ادعا نزاع و نیویورک تایمز و تحلیل است که در بر داشت Fauci خود را به هدف دور جناح راست حملات بستن او به هیلاری کلینتون و “دولت عمیق.”

او بارها و بارها تاکید کرد که Coronavirus نیروی کار و یا هر نیروی کار نیاز به فشرده بحث و سازش — چیزی که او می گوید در حال کار بین خود تهمت و بقیه کاخ سفید تیم مبارزه با این بیماری همه گیر. وقتی پرسیده شد که در مورد چگونه بسیاری از مجموع ایالات متحده موارد و مرگ و میر وجود دارد ممکن است او در توصیف آن به عنوان یک “هدف متحرک” اما افزود: “آنچه ما شاهد در حال حاضر من می خواهم بگویم بین 100,000-200,000” مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. “ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.”

سی ان ان دق الباب خواسته Fauci یکشنبه در مورد رئیس جمهور سخن گفتن هفته گذشته که اگر میشیگان و واشنگتن فرمانداران “را درمان نمی کند شما حق من همین حالا تماس بگیرید.” رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “واقعیت این است که نه لفاظی است که افرادی که نیاز به همه چیز خواهد شد آنچه آنها نیاز وجود دارد و لفاظی. من می دانم که روح از نیروی کار و زمانی که مردم نیاز به چیزهای مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و ما سعی می کنیم به آنها آنچه آنها نیاز دارند.”

“شما فکر نمی کنم که ما آماده هستیم برای بلند کردن دستورالعمل رتبهدهی نشده است؟” دق الباب فشرده اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار خوش بینانه امید بازگشایی نقاط کشور قبل از عید پاک یکشنبه دو هفته از امروز.

“ما قصد داریم بدیهی است که به طور جدی مورد بحث و نظر است که” Fauci گفت. “من نظر خود را در راه همه چیز من شک دارم که اگر مورد خواهد بود اما ما یک گروه هستیم یک وظیفه نیروی ما در حال رفتن به نشستن و صحبت کردن در مورد آن … ما آن را به عنوان آن می آید ما را در آن نگاه کنید و اگر ما نیاز به فشار تاریخ رو به جلو ما را فشار تاریخ رو به جلو است. آن را به یک ماده از چند هفته آن را به فردا و آن را قطعا نمی تواند در هفته آینده.”

یک نیویورک تایمز تحلیل منتشر شد شنبه کبوتر به حملات مخرب علیه Fauci در جناح راست آنلاین محافل و وبلاگ ها که کراوات او را به ناروا به اصطلاح “دولت عمیق” مخالف است. این گزارش بیش از 70 توییتر و حساب های رسانه های اجتماعی است که ترویج “#FauciFraud” تئوری های توطئه و میزبان مانند بیل میچل که به اشتراک گذاری آنها را به میلیون ها نفر خود را از محافظه کار و پیروان.

مقاله یادداشت های یک عکس از یک ظاهر پریشان Fauci با دست خود را بر پیشانی خود شده است به طور گسترده ای توزیع شده در پست ها دروغ نقاشی او را به عنوان یک حزب دموکراتیک گیاه. این بار اشاره می کند که 7 سال از ایمیل او فرستاده تمجید هیلاری کلینتون شده است را بازتوییت کرد “هزاران بار” و تمرکز متعدد یوتیوب تئوری توطئه ،

Fauci تاکید بر نیاز به “سریع’ coronavirus آزمون که دریافت نتایج بلافاصله و جلوگیری از افرادی که در نهایت تست مثبت — روز بعد — به قرنطینه از جمعیت در نقطه به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر.

دق الباب دوباره بازدارنده برداشته به Fauci و مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط به خصوص در مورد رئیس جمهور’ سریع برگشت شنبه در مورد اینکه آیا او خواهد quaranting منطقه سه کشور نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی.

“ما [از کارشناسان بهداشت و] روشن ساخته است و او موافقت کرد که این امر می تواند بسیار بهتر به انجام آنچه به نام قوی مشورتی” او توضیح داد. پرداختن به مناقشات سیاسی بین فرماندار نیویورک اندرو کومو و مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci خلاصه: “خط پایین: او به هواکش. دوره.”

Fauci منجر NIAID یکی از 27 جناح از موسسه ملی بهداشت (NIH), یک سازمان است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

dr anthony fauci jake tapper
این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci ارائه هوشیار دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Coronavirus وظیفه نیروی یکشنبه در میان گزارش او را از این هدف دور از جناح راست تئوری های توطئه و آنلاین حمله به شخصیت خود را.
عکس: ایسنا | توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im