Dr. Anthony Fauci می گوید: “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال”

به عنوان متحده آسانسور coronavirus محدودیت های کسب و کار هستند تا بدانند چگونه می توان بازده خود را – از جمله کسب و کار ورزش است. لیگ در حال کار کردن اگر و چگونه آنها می توانند شروع فصل خود را.

اما یکی از ورزش ممکن است بازگشت در سال 2020 می گوید دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب – عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز” Fauci گفته سی ان ان سانجی گوپتا.

“اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

در پاسخ به Fauci نظرات در پنجشنبه NFL افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه انتشار بیانیه ای گفت: این لیگ در حال توسعه سریع-نتایج تست برنامه و دقیق پروتکل های.

“ما ایجاد تنظیمات لازم برای پاسخگویی به بهداشت عمومی و محیط زیست که در حال آماده شدن برای بازی 2020 فصل به عنوان برنامه ریزی شده با افزایش پروتکل ها و اقدامات ایمنی برای همه بازیکنان و پرسنل شرکت کنندگان” جزئیات پنل’ بیانیه در NFL ،

NFL اما ممکن است در هیئت مدیره با حباب ایده. آستانه گفت: این هفته لیگ برتر فکر نمی کند که آن را “عملی و یا مناسب برای ساخت یک حباب” CBS Sports گزارش شده است.

زندگی در یک “حباب” ممکن است دور برای برخی از, اگر چه. NBA اتحاد آزمایشی, برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در ماه جولای در دیزنی جهان در اورلاندو با توجه به CBS Sports. این شناخته شده است به عنوان یک “حباب سایت” که در آن بازیکن خواهد ماند در حالی که در NBA بازی برگزار می شود. بازیکنان و کارگران از ورود به سایت باید تست شده است. هنگامی که در داخل حباب هر کس انتظار می رود که آزمایش هر شب با نتایج آینده صبح روز بعد, CBS Sports, گزارش.

لیگ برتر فوتبال نیز کار کردن یک راه برای بازگشت به میدان است. یک ایده این است که به مسابقات سبک های نجومی تقسیم بین فقط دو شهر با توجه به CBS Sports. برنامه همچنین می تواند شامل بازیکنان جدا شده در یک حباب سایت و به طور معمول آزمایش با امید در نهایت بازگشت به صفحه اصلی بازار که ممکن است, CBS Sports گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de