Dr. Anthony Fauci می گوید او می خواهم یک ‘چشمگیر’ کاهش تعاملات شخصی در گردهمایی های اجتماعی برای مبارزه با کروناویروس

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ساخته شده نشان می دهد صبح دور روز یکشنبه در پاسخ دادن به سوالات از مجریان خبر در مورد جریان شیوع رمان coronavirus در ایالات متحده است.

Fauci که در نظر گرفته شده است بالا متخصص در بیماری های عفونی در ایالات متحده و عضو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه تیم صحبت کرد و در طول دوران حضور در فاکس نیوز یکشنبه, ABC را در این هفته, NBC را ملاقات با مطبوعاتو سی ان ان دولت از اتحادیه. در هر یک از ظاهر او بر اهمیت حاوی و کاهش تعداد COVID-19 موارد رسمی نام این بیماری ناشی از کروناویروس جدید فشار است.

در حالی که صحبت کردن به رادیو فردا یکشنبه میزبان Chris Wallace Fauci نیز ذکر شده سه دلیل COVID-19 متفاوت از آنفولانزا و یا یکی دیگر از ویروس پرسید که والاس به توضیح آن را به کسانی که ممکن است درک نمی کنند.

“یک چیزی که آن را با نام تجاری جدید, بنابراین ما لازم نیست هیچ تجربه قبلی در مورد آن چه قراره انجام آنچه در آن پویایی جاوا,” Fauci گفت. “شماره دو گسترش آن به راحتی وجود دارد بدون شک در مورد آن است. آن را مانند برخی از شیوع بیماری است که ما تا به حال که فقط نمی انطباق خود را به گسترش در میان انسان ها است. و شماره سه آن را بسیار جدی در حس مير/مرگ و میر به ویژه در میان و به شدت وزن نسبت به افرادی که بیشتر در معرض — افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای.”

در دیدار با مطبوعات, Fauci همچنین هشدار داد جوان آمریکایی در مورد نادیده گرفتن توصیه های بهداشتی مراقبت از مقامات و سازمان های دولتی در دولت های فدرال و محلی در سطح اجتماعی در مورد فاصله زمانی که نشان می دهد میزبان چاک تاد با اشاره به گزارش ها از فرانسه است که نیمی از 300 بیماران در وضعیت بحرانی هستند و کمتر از 60 سال — یک آمار گزارش روز یکشنبه نیویورک تایمز.

“آیا به شما بگویم که شاید ما ساخته شده برخی از مفروضات [درباره ویروس] که درست نیست?,” تاد خواسته Fauci.

“من نمی خواهد می گویند که درست نیست اما واقعیت این است که داده ها را از چین و داده ها از [جنوب] کره را دیده ایم که درصد بسیار کمی از افرادی که جوانتر [آنتی ویروس],” Fauci پاسخ داد. “همانطور که ما شروع به دیدن اطلاعات جدید از افراد جوان است که مشکل ما می خواهم به نگاهی که داده ها و همچنین نگاهی به این ویروس اطمینان حاصل کنید که ویروس تغییر کرده است.”

تاد سپس پرسید: اگر Fauci نگران بود که جوان آمریکایی ها نیست تمرین های اجتماعی فاصله “آنجا” از آنجا که گزارشهای قبلی نشان داد که خطر کم است و آنها درک نمی کنند آنها می تواند حامل برای کسانی که مسن تر هستند و یا با شرایط اساسی.

“من فکر می کنم آنها باید تمرین های اجتماعی فاصله زیرا حتی اگر — و من فکر می کنم هنوز هم درست است که افراد جوان هستند و خیلی کمتر در معرض خطر ابتلا به دردسر — این بدان معنی نیست که آنها در حال رفتن به دریافت کنید و سپس آنها در حال رفتن به آلوده کردن افراد مسن است. بنابراین همه باید با در نظر گرفتن واقعا خوب مراقبت برای جلوگیری از عفونت” Fauci گفت.

به عنوان خوانده شده زیر برای دیگر پاسخ به سوالات دکتر خواسته شده بود در حالی که یکشنبه, اخبار, نشان می دهد دور:

“هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت و آیا این تاریخ و زمان آخرین؟’ — ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل در این هفته است.

“شما می دانید آن را به یک ماده از چند هفته تا چند ماه است. اگر شما نگاه در پویایی چگونه شیوع منحنی رفتن شما فقط نیاز به یک نگاه در چین و نگاهی به کره جنوبی در حال حاضر. چین با آنها رفت و به اوج خود, و آنها در حال پایین آمدن در حال حاضر. وجود دارد فقط یک روز یا بیشتر پیش 11 مورد جدید در چین که کوچک است در مقایسه با جایی که در آن بود” Fauci گفت.

“کره شروع به پهن کردن و شاید پایین آمده است. اگر شما نگاه کنید که در آن براکت تمام که شد یک زن و شوهر از ماه یک ماه و نیم برای چین و در حدود همان [کره جنوبی]. اگر چه شما نمی توانید پیش بینی دقیق راه شما با دخالت است و نه تنها کاهش اوج منحنی اما حتی شاید مدت بستگی به اثر است که در آن شما انجام این نوع از کنترل است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد — مهار و کاهش” Fauci اضافه شده است.

برای ایالات متحده در مهار و کاهش شامل سازندگان: مدارس در حداقل 19 ایالت و واشنگتن دی سی برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19. حتی غرب ویرجینیا, ایالات متحده تنها دولت بدون یک مورد تایید شده از این ویروس اعلام کرد ایالت تعطیلی مدارس در روز جمعه.

تلاش هم شامل ممنوعیت سفر برای اتباع خارجی ورود به ایالات متحده از 28 کشور اروپایی به عنوان تعدادی از موارد افزایش است که بخشی از جهان و ممنوعیت اجتماعات بزرگ از مردم در ایالات سخت ترین ضربه توسط ویروس و همچنین در برخی از شهرستانها. کسانی که ممنوعیت و همچنین به عنوان یک مورد مثبت از COVID-19 یوتا جاز مرکز رودی Gobert رهبری به تمام حرفه ای و دانشگاهی ورزش لیگ لغو بازی برای آینده قابل پیش بینی. NCAA بدن حاکم از دانشگاهی دو و میدانی رفت و یک قدم بیشتر و لغو تمام مسابقات از طریق بهار, ورزش فصل, معنی هیچ College World Series برای بیس بال یا سافت بال یا ملی پیگیری و زمینه وقایع, به نام چند.

“یک هفته پیش ما گزارش 19 و میر 490 آلوده. امروز تعداد حداقل 60 مرگ و میر تقریبا 3000 آلوده و به شما می گویند که ما شنیده ام که این ویروس ممکن است همچنان به بدتر برای دو ماه دیگر. شده اند وجود دارد برآورد صدها هزار نفر از مردم در ایالات متحده که می میرند و یا در بدترین سناریو میلیون ها نفر. می تواند به شما بگویم مردم آمریکا که این امکان پذیر است؟” — دولت از اتحادیه مهمان میزبان Brianna Keilar.

“شما آن را بدانید ممکن است به دلیل هنگامی که شما یک مدل شما بدترین سناریو بهترین سناریو و واقعیت این است که چگونه شما واکنش نشان می دهند به آن بستگی دارد که در آن شما در حال رفتن به در که منحنی. بدیهی است که ما به وضوح در حال رفتن به عفونت های بیشتری وجود دارد برای رفتن به بیشتر مشکلات با توجه به عوارض و مرگ و میر. چالش در حال حاضر این است که چگونه ما بلانت که بارها گفته ایم اگر شما فقط ترک آن را به تنهایی و در سمت چپ این ویروس به دستگاه های خود را و سپس آن را راه اندازی و از آن می آیند به طور طبیعی در طی یک دوره چند هفته” Fauci گفت. “متاسفانه همکاران ما در ایتالیا در فرانسه و قطعا در چین که چه اتفاقی افتاده است.”

“از نظر contagiousness و مرگ بدتر از آنفولانزا؟” — فاکس نیوز یکشنبه میزبان Chris Wallace

“بله. منظورم این درست است و ما باید به چهره است که در واقع ما باید واقع بینانه باشد. ما باید به درک و به من گفت که در این جلسه که همه چیز در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است اما این نوع از چیزهایی که ما در حال حاضر انجام خواهد شد و امیدوارم کاهش آن است. شما می دانید من نشان داد که منحنی که اوج, اما این مهم است زیرا به فکر می کنم که در حال حاضر همه چیز در حال رفتن به خوب اگر شما هیچ چیز را نمی, که کاملا نادرست است. ما واقعا همیشه جلوتر از منحنی” Fauci گفت.

“من می گویند در حال حاضر در یک راه است که مردم می تواند به درک — من می خواهم به — این واقعیت است که ما در حال انتقاد در حال حاضر برای بیش از اینکه واکنشی شود زمانی که شما در حال برخورد با شیوع ویروس شما همیشه پشت سر که در آن شما فکر می کنم شما هستند پس بنابراین شما باید برای پرش به جلو و ماندن بگیرید پیش از منحنی.”

“شما می خواهم برای دیدن یک ملی مستند اساسا مردم — شما نمی توانید به رفتن به رستوران ها, میله, شما نیاز به ماندن در خانه؟” — Kellar, دولت از اتحادیه

“من می خواهم برای دیدن چشمگیر کاهش از تعامل شخصی ما در رستوران ها و کافه ها. هر آنچه در آن طول می کشد به انجام است که این چیزی است که من می خواهم برای دیدن” Fauci گفت.

“آنچه در مورد سفر به محدودیت ؟ آیا ما رفتن به مسافرت داخلی محدودیت ؟ منظورم این است که ما می دانیم که ما باید نقاط داغ ما را, واشنگتن, وزارت امور خارجه ما باید بخش هایی از کالیفرنیا و نیویورک. وجود دارد باید محدودیت های مسافرتی?” — کارل در این هفته.

“هنگامی که ما نشستن در اطراف با نیروی کار ما بحث در مورد هر امکان محدودیت های مسافرتی در داخل کشور شده اند به طور جدی مورد بحث قرار گرفت. منظورم این است که آنها بحث شده است اما نه به طور جدی مورد بحث قرار گرفت. من نمی بینم که در حال حاضر در آینده نزدیک, اما به یاد داشته باشید ما بسیار باز در مورد هر آنچه در آن طول می کشد برای حفظ سلامت آمریکا” Fauci گفت.

Anthony Fauci
واشنگتن, DC – آوریل 14: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سخنرانی در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در 14 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. رئیس جمهور تهمت نیز به خبرنگاران گفت: او آزمایش رمان coronavirus جمعه شب اما آشکار نیست نتایج و گفت: “نمی دانم زمانی که او آنها را دریافت کنید.
Tasos Katopodis/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de