سیاه بومی و Latinx جوامع شده اند در سخت ترین ضربه از coronavirus. سیاه, آمریکایی, با توجه به CDC در حال 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 نسبت به همتایان سفید. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی پزشک نشستم با شرط به صحبت در مورد اینکه چرا جوامع اقلیت چنین تعداد بالایی از عفونت های بستری و میزان مرگ و آنچه می تواند انجام شود برای رفع اختلاف. مشاهده کامل مصاحبه با دکتر Fauci در BET.com.

مارک لمانت هیل: آفریقایی جامعه آمریکا شده است و آمار به خصوص با کوروناویروس. می تواند به شما کمک کند من اول از همه حس چرا که این اتفاق می افتد ؟

دکتر Fauci: این چیزی است که من تماس دو whammy علیه اقلیت اما به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار و Latinx جامعه است. شما نمی خواهم به تعمیم اما به عنوان یک جمعیتی گروه آفریقایی جامعه است که به احتمال زیاد در یک کار است که اجازه نمی دهد آنها را به ماندن در خانه و انجام teleworking بسیاری از زمان آنها ضروری در شغل. منظورم بدیهی است که وجود دارد بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار, که, که می تواند فقط به عنوان به راحتی انجام دهد.

اما به عنوان یک آماری شما در خارج هستید ، شما ممکن است در یک مالی و یا اقتصادی و یا اشتغال وضعیت که در آن شما لازم نیست که به همان اندازه کنترل فیزیکی و جدایی است و یکی از راه هایی که شما جلوگیری از عفونت. بنابراین احتمال خود را از آلوده شدن بیش از احتمال از کسی که نه در موقعیت خود را.

طرف دیگر سکه — و این تا حد زیادی به کار با دراز مدت عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت — به عنوان یک جمعیتی گروه های آفریقایی تبار را به طور نامتناسبی بیشتر حوادث از شرایط اساسی است که اجازه می دهد شما را به یک نتیجه نامطلوب یعنی جدی تر بیماری و بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ شود. است که بیماری هایی مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی, چاقی, بیماری مزمن کلیه. اگر شما نگاهی به جمعیت به عنوان یک کل و به شما نگاه جمعیتی گروهی از آمریکایی های آفریقایی تبار و جمعیتی از بقیه جمعیت یا قفقازی, آنچه می بینید این است که بسیار بیشتر بروز. بنابراین شما باید دو چیز در رفتن در برابر شما: شما از نظر فیزیکی در یک موقعیت است که بیشتر احتمال دارد که شما در حال رفتن به دریافت کنید و اگر شما را آلوده و شما بیشتر احتمال دارد به یک نتیجه جدی.

بنابراین به نظر من چیزی که به انجام این است که ما نیاز به تمرکز و تمرکز منابع در این مناطق که در مقایسه با نسبت جمعیتی توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. به عبارت دیگر شما اجازه می دهد برای تست سرعت بیشتری [دریافت] نتایج به سرعت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. ما می توانید انجام دهید که در حال حاضر امروز اگر ما تمرکز منابع.

چگونه ما آسیب پذیر ترین مردم به خصوص فقرا, سیاه, افراد, دسترسی به مراقبت های بهداشتی دسترسی به مسائل پیشگیرانه? چه نوع از منابع می تواند ما تغییر مسیر ؟

اول از همه آگاهی از این نیاز است که اگر شما آمریکایی های آفریقایی تبار و شما را آلوده و آن را بیشتر احتمال دارد که شما در حال رفتن به یک نتیجه جدی. بنابراین ما باید فقط به یک آگاهی عمومی در بخشی از درمانگاه ها و بیمارستان ها که شما مجبور به پرداخت توجه ویژه ای به آن, شما باید کسی بیشتر در معرض خطر. و هنگامی که شما می دانید شما کسی بیشتر در معرض خطر, شما را به برخی از تصمیم گیری پزشکی. شما ممکن است آنها را در بیمارستان و پیش از آن. بنابراین ما باید برای آموزش مردم در آن است.

دراز مدت یکی چیزی است که شما نمی خواهید برای درمان یک شبه و اقتصادی است و شرایط دیگر که آمریکایی های آفریقایی تبار خود را در پیدا کردن که آنها در یک وضعیت که در آن آنها دسترسی بیشتری به مراقبت های بهداشتی از یک بیشتر از یک نقطه نظر اقتصادی.

اما چیز دیگری که من فکر می کنم ما نیاز به ایجاد یک تعهد است که می رود احتمالا اندازه گیری در دهه. و است که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر بروز فشار خون بالا? چرا که آنها بیشتر بروز دیابت ؟ چرا که آنها بیشتر بروز چاقی ؟ آن را نه ژنتیکی. آن را با ماه و سال از دسترسی به انواع حق از مواد غذایی دسترسی به نوع مراقبت های بهداشتی. اینها چیزهایی است که ما رو به تغییر است. اما این بدان معنی است که شاید اگر یک پوشش نقره ای در این بیماری — که من امیدوارم که همیشه وجود دارد برخی از پوشش نقره ای در همه چیز است که بسیار چالش برانگیز است — این است که برای تمرکز با یک پرتو لیزر بر نابرابری در سلامت است که ما رو به تغییر و آن را به تغییر اساسی در سطح پایه است. آن را نمی خواهد امشب یا فردا و یا هفته آینده.

آن را به بیش از چند سال آینده. هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد این شیوع آنها می گویند “هی بیایید توجه به این دلیل آن را یکی دیگر از مثال است.” من رفتم از طریق همان چیزی که در اوایل سال های اولیه HIV تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار که به عفونت HIV. [آنها] در حال 13 درصد از جمعیت; 45 ٪ از تمام موارد جدید اچ آی وی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. که غیر قابل قبول است. که یک مثال دیگر از عدم– تاسف اختلاف از سلامت.

ایالات متحده تاپ 150,000 coronavirus مرگ و میر 04:51

وجود یک سابقه طولانی از شک و تردید پزشکی آمریکا استقرار در جامعه است. این که آیا آن تاسکیگی آزمایش و یا عدم توانایی ما برای دسترسی به درد داروها با همان سطح درد ما سفید همتایان خود در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس, ما تا به حال تجربه بسیار بد با آمریکا پزشکی است. برخی از مردم می ترسند از این ایده آن است. چگونه می توانم شما را که در نظر و چه در حال این مراحل را برای جذب مردم برای این محاکمه ؟

ما یک تاریخچه است که بدست خیلی بهتر به تازگی به تازگی در چند دهه گذشته اما یک خبر بد سابقه رفتن به چیزهایی مانند فولی. من فکر می کنم این خوب است که شما ساخته شده است که اظهار نظر در مورد درد دارو. این درست است. ما آفریقایی آمریکایی که از بیماری سلول های داسی شکل که برای آمدن به اتاق اورژانس در درد وحشتناک. و شما می دانید وجود دارد گاهی اوقات بی میلی به آنها دارو درد است که آنها نیاز دارند. بنابراین این نوع از چیزهایی است که آن را قابل درک است که چرا وجود دارد شک و تردید در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در مورد نمونه کلاسیک استقرار پزشکی.

بنابراین آنچه ما در مورد آن انجام? آن را به نام تعامل جامعه و کمک به جامعه که در آن ما در حال اعمال نفوذ جامعه روابط است که ما شروع سال پیش با HIV.

زمانی که من شروع به HIV برنامه در [موسسه ملی سلامت] ما توسعه روابط با جامعه تکرار شد که مورد اعتماد آمریکایی آفریقایی جامعه به این دلیل که آنها منعکس کننده آمریکایی آفریقایی جامعه است. بنابراین من اغلب شوخی اما حقیقت آن است, شما می خواهید برای رفتن به آفریقایی جامعه با افرادی که نگاه و فکر و عمل می کنند مانند مردم شما در حال تلاش برای متقاعد کردن. شما دریافت می کنید یک مرد سفید مثل من با یک دست کت و شلوار و کراوات در رفتن در صحبت کردن به افرادی که از مردم است که شما معمولا نمی مربوط به هر روز. اما اگر شما به جامعه و مردم بر روی زمین به در و بگو: “سلام اجازه بدهید به شما بگویم من در مورد این. این چیزی است که به نفع خود” در علاوه بر این به افرادی مثل خودم گفت: همان چیزی که. هنگامی که شما ببینید مردم در اقتدار و مردم در سطح جامعه گفت: همان چیزی که شما می توانید آفریقایی جامعه آمریکا اساسا به انجام همه چیز را به نفع خود به دلیل آن را برای منافع خود به محافظت از خودتان را از این عفونت است.

دکتر Fauci در پاسخ به تئوری های توطئه COVID واکسن و سلامت, نابرابری در جامعهتوسط BETNetworksدر
YouTube

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de