دکتر Fauci می گوید Coronavirus است ‘فوق العاده’ توانایی به گسترش مانند آتش سوزی’ به عنوان مستندات در حال برداشته

Dr. Anthony Fauci هشدار داده است که رمان coronavirus یک “فوق العاده” توانایی گسترش به عنوان متحده شروع به پرده برنامه ای برای بازگشایی شده است.

ظاهر می شود در سی ان ان روز دوشنبه شب دکتر Fauci گفت COVID-19 تا به حال “قابلیت های بسیار زیادی گسترش مانند آتش سوزی” را به عنوان او خواست متحده به روش بازگشایی با مراقبت.

موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) کارگردان همچنین گفت که او “بسیار حساس” به درد که ناشی از رمان coronavirus’ تاثیر بر اقتصاد آمریکا و اشتغال است.

صحبت در مورد infectiousness از COVID-19 دکتر Fauci گفت: “یک چیز این ویروس است که واقعا متفاوت از بسیاری از ویروس های دیگر که ما تجربه آن را فوق العاده قابلیت و کارایی در پخش از فرد به فرد.”

“این ویروس دارای قابلیت های بسیار زیادی گسترش مانند آتش سوزی, ما می دانیم که” NIAID بعد گفت. “ما آن را دیده ام به طور کلی, و ما دیده ایم آن را در شرایط محدود.”

Dr. Anthony Fauci at Coronavirus Briefing
Anthony Fauci صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus در بردی مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 16, 2020, در واشنگتن, d. C.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

وی افزود: “این یک ویروس است که به راحتی هر گونه ویروس است که من تا کنون شناخته شده به غیر از شاید سرخک است.”

دکتر Fauci نظر آمد پس از آن آشکار شد که دیروز یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) گزارش پیش بینی شده است که در حال حاضر روزانه سطح COVID-19 مرگ و میر می تواند تقریبا دو برابر به 3000 ژوئن 1.

آن را نیز پیش بینی کرد که تعداد روزانه عفونت را افزایش 700 درصدی به حدود 200000 یک روز تا پایان این ماه است.

پرداختن به FEMA پیش بینی های قبلی در مصاحبه با سی ان ان, Dr. Fauci گفت: “من شک و تردید در مورد مدل آنها تنها به عنوان خوب به عنوان مفروضات شما قرار داده به آنها. اما آنها کاملا گمراه کننده است.

“آنها به شما گفتن چیزی است که از یک واقعیت: هنگامی که شما به کاهش است که حاوی چیزی مگر اینکه آن را در مسیر درست و شما جلو و عقب زودتر از موعد شما در حال رفتن به دوباره بجای اول برگشتن از موارد است.”

پرسید که چگونه مقامات می تواند تعادل اقتصادی و بهداشت عمومی از منافع در میان همه گیر این NIAID مدیر گفت: “من بسیار حساس به پتانسیل جنبه های منفی از نوع بحران اقتصادی که ما با داشتن. درد و رنج افرادی که کار نمی کند.

“این چیزی است که شما می خواهم که به خیلی سنگدلانه به احساس درد است که مردم احساس هستند.”

اما او اضافه کرد که “هیچ مشکلی” با یک روش دقیق برای بازگشایی اقتصاد فعلی بهداشت عمومی در خطر است.

“یک تعادل وجود دارد و شما باید برای نگاه در هر دو طرف از آن” دکتر Fauci اضافه شده است.

نیوزویک در تماس است این NIAID برای نظر بیشتر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

دکتر Fauci هشدار داد مقامات وزارت امور خارجه برای بازگشایی با دقت به چند آغاز شده بود عقب برخی از مستند اقدامات یا آشکار قصد دارد برای پایان دادن به اقامت در خانه اقدامات است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد در ماه گذشته که برخی از غیر ضروری کسب و کار مانند ورزشگاه و بولینگ کوچه ها می تواند بازگشایی از مارس 24 با رستوران ها و سالن های تئاتر زیر کت و شلوار سه روز بعد.

جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis همچنین اجازه برخی از مناطق از دولت به لغو محدودیت های خاصی در اواسط ماه مارس و برنامه های بیشتر عقبگرد از مستند اقدامات این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر