دکتر Fauci می گوید که او فکر نمی کند که آمریکایی ها باید همیشه لرزش دست برای جلوگیری از گسترش Coronavirus

Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مدیر گفت: آمریکایی ها هرگز نباید لرزش دست, دوباره, به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus و بیماری های دیگر.

پیشرو بیماری های عفونی متخصص جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: وال استریت ژورنال که پایان دادن به قیاس خواهد بود خوب برای کاهش آینده انتقال از رمان coronavirus و نیز کاهش تعداد موارد آنفلوآنزا.

در گسترده مصاحبه با مجله پادکست های NIAID مدیر امیدوار به دیدن “نور در انتهای تونل” در پایان ماه آوریل است.

صحبت در مورد بازگشت احتمالی به زندگی عادی دکتر Fauci گفت: “زمانی که شما به تدریج دوباره, شما لازم نیست به آن پرش با هر دو پا. به شما می گویند چه چیز شما هنوز هم می تواند انجام دهد و هنوز هم رویکرد طبیعی است. یکی از آنها مطلق است وسواس دست شستن. دیگر شما نمی همیشه لرزش کسی دست.”

او همچنین پیشنهاد کرد که مردم ممکن است می خواهم به پوشیدن “پارچه حفاظت از صورت” اگر آنها نمی تواند جلوگیری از ظرف شش پا را از دیگران به عنوان زندگی خود را شروع می شود به حالت عادی بازگشت.

Dr. Anthony Fauci at Zika Meeting
Dr. Anthony Fauci مورد بحث Zika ویروس در سخنان قبل از اقتصادی باشگاه واشنگتن در ژانویه 29, 2016 در واشنگتن, DC.
برنده McNamee/گتی ایماژ

وقتی که میزبان کیت Linebaugh اشاره کرد که Fauci و دیگران در coronavirus نیروی کار نه شش فوت از هم جدا در همه گیر جلسات بیماری کارشناس گفت: “اجازه ندهید کامل بود دشمن خوب در اینجا. این نیروی کار است که کمی متفاوت است.

“از آنجا که ما در اطراف رئیس جمهور و… آن را به روشن است که ما در حال به خطر انداختن او. بنابراین من تست اغلب و من متوسط گرفته شده هشت یا نه بار در روز. هر زمان که شما را به اتاق های مختلف در خانه های خود را به شما متوسط گرفته شده است.

“بنابراین من فکر نمی کنم شما باید قضاوت در مورد استفاده و یا از ماسک و جدایی فیزیکی آنچه می بینید با نیروی کار برای بقیه کشور آن را واقعا متفاوت است.”

خواسته به رنگ یک تصویر از زندگی چه چیزی ممکن است نگاه مانند یک بار بدترین رمان coronavirus گذشت دکتر Fauci گفت: او می تواند این کشور توقف تدریجی بازگشت به حالت عادی با انجام چنین چیزهایی به عنوان محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند در یک رستوران و یا رویداد در هر زمان.

“اما من می تواند به عنوان یک ساکن شهر نیویورک در آغوش من 77 ساله با آسیب سیستم تنفسی?” Linebaugh پرسید.

“منظورم این است که من فکر نمی کنم شما باید انجام دهید که در حال حاضر. شما در شهر نیویورک است. شما در یک بسیار آسیب پذیر وضعیت با توجه به عفونت” Fauci پاسخ داد.

“اما زمانی که این پایین می رود و می شود را به تقریبا صفر هنگامی که ما به که پس از آن من فکر می کنم آنچه مهم است وجود دارد یک تست آنتی بادی که خواهد شد به طور گسترده ای توزیع شده خیلی زود در چند هفته آینده است که به شما اجازه می دانم که آیا یا نه شما در واقع آلوده شده است.”

او گفت: “من می توانم تصور کنید در یک وضعیت که در آن شما را به یک تست آنتی بادی و شما کاملا مثبت است که شما با آلوده شدند و شما را و سپس شما می توانید آغوش heck از مادر بزرگ خود را و نه در مورد آن نگران باشید.”

بعد از آن در پادکست مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا coronavirus دکتر گفت: “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به رایگان-پرواز عدم توجه به آنچه که توانايی انتقال عفونت هستند. من فکر می کنم که مردم در حال رفتن به مراقب باشید.

“من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به با شما صادق باشد. نه تنها این امر می تواند خوب برای جلوگیری از بیماری کروناویروس آن احتمالا کاهش موارد آنفلوانزا به طور چشمگیری در این کشور است.”

نیوزویک در تماس است این NIAID برای نظر بیشتر و به روز رسانی خواهد شد با هر پاسخ.

رئیس جمهور تهمت نشان داد در پایان ماه گذشته که اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود توسعه یافته تا مارس 30. او همچنین هشدار داد که او انتظار می رود این رمان coronavirus مرگ و میر به اوج خود در چند هفته.

“اوج برای نرخ مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 29. “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: فاکس کسب و کار روز سه شنبه گفت امیدوار است که coronavirus shutdown نمی خواهد در برای بیش از هشت هفته اضافه کرد که رئیس جمهور شد به دنبال در چه بخش هایی از اقتصاد می تواند بازگشایی شد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im