دکتر تام فریدن: ‘سرزنش CDC برای ما Covid شکست است مانند سرزنش کسی روکشی در بتن برای عدم شنا’

دکتر تام فریدن صرف هشت سال به عنوان مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تحت باراک اوباما که در آن او به رهبری این کشور در پاسخ به آنفولانزای خوکی ابولا و Zika. در حال حاضر او سر حل برای صرفه جویی در زندگی یک $225 میلیون پنج سال از ابتکار عمل برای جلوگیری از شیوع و بیماری های قلبی عروقی.

در اینجا او به تلگراف درباره ماسک صورت, ‘صندلی اپیدمیولوژی و CDC را محدود نقش در طول بیماری همه گیر.

شما مشغول به کار در زمینه کنترل بیماری در دهه – چه شده است شما را شگفت زده بیشتر در مورد واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس?

از یک طرف Covid بی سابقه است. ما دیده نشده یک بیماری عفونی رفتار در این شیوه همیشه قبل از. و این شگفت آور است برای دیدن اقتصاد جهانی اساسا بسته به دلیل یک ویروس.

از سوی دیگر ما می دانیم که بیماری عفونی جدید شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است. پس این است که نه تنها تعجب آور آن انتظار می رود. ما ادامه خواهد داد به صورت خطرناک و بالقوه ویرانگر بیماری های عفونی تهدید اجتناب ناپذیر است.

آنچه را اجتناب ناپذیر است که آیا جهان ادامه خواهد داد به طوری محزون می خوانی underprepared.

مشاوره اتحادش را تغییر قابل ملاحظه ای در اطراف ماسک صورت – است و از گوش دادن ؟ آن یک اشتباه نیست به مدافع ماسک صورت از این شروع کنم ؟

وجود عناصر این عفونت که غیر منتظره اگر شما مقایسه Covid با سارس آن پسر عموی نزدیک. با سارس مقدار ویروس در فرد دهان و بینی و بدن را افزایش می دهد به طور پیوسته برای اولین بار در هفته و یا 10 روز پس از عفونت است. با Covid آن را در مقابل بار ویروسی است که بالاترین فقط قبل از مردم بیمار هستند و سپس آن را به طور پیوسته کاهش می یابد. هیچ کس انتظار می رود که.

سپس ما متوجه است که تعداد زیادی از افراد مبتلا به عفونت بدون علامت است که می تواند به گسترش این بیماری است. این نقطه که در آن ما متوجه شدم که بله در واقع ماسک صورت در حال رفتن به بسیار مهم است.

بنابراین من فکر می کنم این استدلال که منجر به توصیه یک ماسک چیزی است که حتی کارشناسان بهداشت عمومی تا به حال به تدریج جذب و دریافت به دانستن. من فکر نمی کنم که این یک اشتباه است که چگونه جهان می آموزد.

اما با ماسک این نه تنها یک سوال از آنها – این است که چگونه. در داخل خانه هنگامی که شما در عرض شش فوت کسی در یک جامعه که در آن Covid در حال گسترش است – واضح است که پس از آن واقعا مهم است.

آمریکا و بریتانیا در میان کشورهایی که مورد انتقاد قرار گرفته است برای پاسخ کند به خصوص در اطراف گسترده تست و تماس با ردیابی. چرا شما فکر می کنید سازمان ملل به نظر می رسد به چشم پوشی از چه کسی مشاوره ؟

من واقعا نمی توانم درک همه از دلایل آن است. من می گویم که کشورهایی است که انجام داده اند بهترین شده اند آن کسانی است که به رهبری علم است که تا به حال بهداشت عمومی هدایت پاسخ و باید به طور کامل پشتیبانی بهداشت عمومی.

در آمریکا چه بوده است قابل توجه بوده است sidelining از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) که من led به مدت هشت سال تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. در حدود 75 سال است که CDC وجود داشته است این sidelining هرگز رخ داده است. در هر بهداشتی قابل توجهی رویداد از این کشور CDC شده است که در جلو و مرکز.

مبارزه با یک نبرد بدون CDC در جدول تصمیم گیری و در تریبون است مانند مبارزه با یک دست گره خورده است پشت سر خود را.

بهداشت عمومی است که گاهی اوقات دیده می شود که پس از شکست در این پاسخ اما حقیقت این است که رهبران شکست خورده به دنبال بهداشت عمومی مشاوره. کشورها و مکان هایی که به دنبال بهداشت عمومی مشاوره داشته اند کمتر از موارد مرگ و میر کمتر و کمتر اقتصادی اختلال.

هر هفته شما در حال انتشار یک تجزیه و تحلیل از داده های CDC – آیا شما نا امید است که شما تا به حال به آن نقش و چرا شما فکر می کنم CDC نقش شده است محدود?

من نمی توانم حدس و گمان در مورد دلایل این دولت است محدود کردن CDC. این سازمان با قرار دادن مقدار زیادی از اطلاعات خوب در وب سایت خود را دانشمندان وجود دارد اساسا مجاز به صحبت می کنند به مردم است. و من نگران هستم که توانایی خود را برای حتی نشر علمی هدایت ممکن است با دخالت.

که باعث می شود همه ما کمتر امن آن را مسئول چیزی برای این دولت به انجام. سرزنش CDC برای شکست ما پاسخ این است که مانند سرزنش کسی که محدود بود و روکشی در بتن برای عدم شنا.

شما هشدار در مورد خطرات ناشی از ‘صندلی اپیدمیولوژی’ – چگونه می توانم به شما فکر می کنم آن را به شکل پاسخ به Covid-19?

وجود دارد بسیاری از اشتباهات که در حال ساخته شده در رسانه ها و توسط برخی از دانشگاهیان که در واقع کار می کرد در بیماری های عفونی شیوع بیماری قبل از. آن شده است عمیقا در مورد به دیده بان چرا که این خطرناک است.

آنچه اندازه گیری مهم است. بسیاری از اطلاعات برای به دست آوردن توجه نادرست هستند جزئی گمراه کننده ضعیف قرار گرفته است. حتی نقش مدل بوده است و اساسا اشتباه گرفته است. مهم ترین نقش یک مدل برای تغییر آینده نه آن را پیش بینی کند.

راه مدل استفاده شده است به خصوص در ایالات متحده آن را فقط بسیار غلط. بنابراین تمرکز بر روی تعدادی از موارد و تعدادی از آزمایشات است.

وجود دارد حداقل پنج یا 10 برابر بیشتر از موارد تشخیص داده شده بود تا در مورد اعداد نیست به خصوص مرتبط است. و تعدادی از آزمایشات است و تقریبا به عنوان مربوط به این که آیا این حق مردم در حال آزمایش در زمان مناسب – و این که همه چیز درست انجام می شود که این افراد یافت می شوند.

هدف ما این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند. برای انجام این کار ما باید به کاهش گسترش بنابراین ما نیاز به نگاه کردن به داده ها به عنوان یک اپیدمیولوژی خواهد بود.

این بیماری همه گیر در معرض نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی. شما چه فکر میکنید باید انجام شود به آدرس این و می تواند Covid یک شتاب دهنده برای تغییر ؟

من امیدوارم که ما در ‘جدید’ ما انجام یک کار خیلی بهتر از پرداختن به نابرابری نژادی و پرداختن به سه چیز است که در حال رانندگی آن است.

یکی بیشتر قرار گرفتن در معرض. که ترکیبی از همه چیز – ناامن محل شلوغ تر مسکن ضروری مشاغل بدون حفاظت کافی. دوم این است که شرایط بهداشتی اساسی با نرخ بالاتر از شرایط مانند دیابت است.

سوم کمتر است و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر در ایالات متحده است که به معنای واقعی کلمه دسترسی مردم ندارد بیمه یا هزینه های بالا است. در انگلستان با خدمات بهداشت ملی آن را واقعا نشان می دهد که نیاز به بازسازی و خدمات به طوری که افراد درگیر در آنها بیشتر است. که به معنی استفاده بیشتر جامعه کارگران بیشتر مبتنی بر تیم مراقبت های پزشکی از راه دور بیشتر, بیشتر راه های ملاقات با مردم که در آن آنها با اطلاعات و خدمات آنها نیاز دارند.

بسیاری از ایالات در ایالات متحده و همچنین بریتانیا آغاز شده به سهولت مستند محدودیت با استناد به ملاحظات اقتصادی. این یک ناامن قمار یا معقول ارزیابی سطح خطر?

من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از دوگانه کاذب با Covid. یکی از آنها این است که سلامت در مقابل اقتصاد است. آن را بسیار روشن است که مکان های که انجام داده اند بهتر است کار خود را مدیریت شیوع بیماری در حال رفتن به انجام بهتر نقاهت اقتصادی ، بنابراین این ایده که ما باید فقط از نوع قدرت از طریق آن شما فقط باید انفجار در انتقال مانند شما با داشتن امروز در آریزونا و شما نمی توانید خود را بازگشایی اقتصاد مانند آن. شما نمی توانید خود را باز مدارس.

پس از آن واقعا در مورد بهداشت در مقابل اقتصاد است. بهداشت عمومی جاده ای به بهبود اقتصادی.

واقعا آن نسبتا ساده است. از یک طرف وجود دارد چیزی است که همه باید انجام دهید: پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود و یا استفاده از sanitiser سازمان دیده بان خود را از راه دور. و زمانی که وزارت بهداشت و درمان تماس انتخاب کنید تا گوشی.

از سوی دیگر وجود دارد چیزی است که دولت می تواند انجام دهد که جعبه آن را در’ استراتژی: استراتژیک, تست, انزوا, تماس, ردیابی و قرنطینه.

چگونه نگران هستند شما در مورد موج دوم?

من فکر می کنم “موج دوم” یک اشتباه مفهوم است. در واقع ما باید شیوع بیماری تا زمانی که وجود دارد این است که قرار گرفتن در معرض و ما هنوز در موج اول در ایالات متحده است.

ما باید ریباند به عنوان ما تا به حال اگر بازگشایی بیش از حد به زودی. و ما به ناچار باید موارد و خوشه حتی با دقت باز کردن. اما با استفاده از جعبه آن را در ” استراتژی ما می تواند به جلوگیری از موارد از تبدیل شدن به خوشه خوشه از تبدیل شدن به شیوع بیماری و شیوع بیماری از ما ارسال به شروع دوباره.

اما من فکر می کنم ‘موج دوم’ نشان میدهد که این عمل به عنوان آنفولانزا عمل می کند. و ما نمی دانیم که آن ممکن است اما آن را نمی ممکن است.

بنابراین من فکر می کنم “موج دوم” است و نه فقط حق استعاره برای آنچه اتفاق می افتد در اینجا. من فکر می کنم از مستندات به مانند یک موج سواری – شما باید در زمان درست و مناسب. اگر شما در حال گشت و گذار و پرش بیش از حد به زودی موج نمی آمد. خیلی دیر شده و شما غرق. شما باید برای سوار شدن به آن را فقط حق – که بدان معنی است که مستند به مدوله شده برای چه اتفاق می افتد با این ویروس.

ما باید برای به دست آوردن دانه تر در مورد آنچه که ما توسط ‘مستند’. این بسته همه چیز – خدمات ضروری باز بماند, نرم افزار باز بماند بهداشت و درمان باز می ماند. ما باید متنوع تر در مورد آنچه که می شود باز و بسته.

هستند کشورهای ثروتمند انجام می دهند به اندازه کافی برای کمک به پایین و کشورهای با درآمد متوسط آماده سازی و مقابله ؟

خیر – هر دو در کوتاه مدت و در دراز مدت.

در کوتاه مدت ما نیاز به همبستگی. ما نیاز به کار با هم به عنوان یک جهان برای مقابله با این ویروس است. آن را ما در برابر آنها انسان در برابر ویروس.

در دراز مدت مهمتر مهم است که ما بیشتر برای بهداشت جهانی حمایت می کند. برای اولین بار در جهان می داند که در آن شکاف در آمادگی هستند و چه مقدار از آن هزینه ها را به آنها نزدیک و چگونه به آنها نزدیک است.

اما ما انجام نداده اند سه چیز است: یکی سرمایه گذاری در بسته شدن آنها – آن را احتمالا تا 10 میلیارد دلار در سال برای 10 سال; دو ارائه کمک های فنی برای بستن این شکاف; سه, حمایت از نه تنها از طریق پول و مهارت های فنی اما مدیریت و ظرفیت عملیاتی در کشورهای کم درآمد به طوری که آنها می توانید توقف و جلوگیری از شیوع بیماری هنگامی که و که در آن آنها برای اولین بار پدیدار شود.

جهان ساخته شده است پیشرفت در اینجا, اما ما در حال حاضر در یک زمان بسیار مهم که در آن ما مجبور به انجام خیلی بیشتر. ما باید به طور کامل پشتیبانی و به طور کامل به صندوق سازمان جهانی بهداشت ما باید به طور کامل به حمایت از گروه هایی مانند CEPI برای توسعه واکسن و پیدا کردن تشخیصی برای توسعه است.

اما ما همچنین نیاز به انجام این کار متفاوت است. ما نیاز به تغییر راه ما از کشورهای, به طوری که آنها می توانید پیدا کردن و جلوگیری از شیوع بیماری وجود دارد. اگر هر کشور قوی تر است وجود دارد ما امن تر خواهد بود در اینجا.

در نهایت بیماری های عفونی نشان می دهد که ما یک سرنوشت مشترک. ما باید در سراسر جهان و شناسایی که در آن نقاط کور هستند – نقاط کور چرا که آنها لازم نیست که خوب و سلامت عمومی سیستم نقاط کور چون بسیار بی اعتمادی نسبت به دولت است.

کسانی هستند که مکان هایی که فردا شیوع بیماری فلج اطفال یا شیوع ابولا یا Covid یا چند دارو مقاوم در برابر بیماری سل یا پان مقاوم در برابر باکتری های گرم منفی. یا بعد از پاتوژن. کسانی هستند که مکان هایی که این بیماری ها بوجود می آیند – و آنها نمی ماند.

  • مربوط به: ‘موج دوم’ یک مدعی مفهوم بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de