چشمگیر جزئیات ظهور در دستگیری مرد متهم به قتل معاون

نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان استیون Carrillo, که گفته می شود کشته شدن یک سانتا کروز معاون و دو تن دیگر زخمی شدند با تیراندازی و بداهه مواد منفجره در یک آخر هفته کمین در سانتا کروز, کوه دستگیر شد توسط یک ساکن محلی که کشتی او را به زمین و خلع سلاح او یک AR-15, بمب لوله و تپانچه در یک زندگی یا مرگ رویارویی CBS San Francisco Bay Area گزارش.

عصبانی و احساسی سانتا کروز کلانتر جیم هارت به نام Carrillo “یک مرد خطرناک قصد در آوردن آسیب به افسران پلیس.”

damon-gutzwiller.jpg
گروهبان دیمون Gutzwiller کشته شد بیش از آخر هفته در یک کمین در سانتا کروز ، سانتا کروز کلانتر,

“من می خواهم به بحث کمی در مورد استیون Carrillo من حتی نمی خواهم به می گویند نام خود را دوباره” هارت خبرنگاران گفت: در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری. “این آخرین باری که شما در حال رفتن به گوش من آن را می گویند. این مرد فعال در نیروی هوایی. او خطرناک بود و او یک مرد عصبانی قصد در آوردن آسیب به افسران پلیس. او به قتل گروهبان (دامون) Gutzwiller. او دیگر زخمی شدند معاون.”

اما هارت گفت: این اقدامات از یک ساکن محلی که متوقف Carrillo از این ادعا بیشتر قربانیان شنبه شب.

“این مرد (Carrillo) رفت و به حیاط خلوت یک ساکن محلی و ساکنان محلی مواجه او و می خواستم به دانستن آنچه که او انجام شده بود در اموال خود را” هارت گفت. “مظنون به او گفت که — در واقع او یک AR-15 پرتاب او حمل یک آر. او گفت: resident او می خواست خود را کلید ماشین. ساکن بسیار با آرامش رفت به خانه او آمده و کلید آمد و آن را به دست او.”

“به عنوان مظنون در اطراف تبدیل شده ساکن پنجه او و AR-15 کاهش یافت و دور و اقامت در زمان این مرد به زمین. در آن زمان گمان رسیده به جیب خود بیرون کشیده و یک بمب لوله و تلاش برای مشتعل کردن یک بمب لوله در حالی که در حال برگزار کردن.”

“این رزیدنت قادر به دست کشیدن لوله بمب دست خود را و سپس این گمان رسیده به تسمه و از جیبش یک تپانچه. وجود دارد یک مسابقه کشتی بیش از هفت تیر. ساکن قادر به دست کشیدن از تپانچه خود را به دست, بازداشت این مرد. متعدد دیگر اعضای جامعه از Ben Lomond شروع به پریدن کرد بر این مرد و او برگزار شد تا نمایندگان ما کلانترها قادر به گرفتن وجود دارد و او را بازداشت.”

cbsn-fusion-santa-cruz-murder-suspect-steven-carrillo-dramatic-capture-arrest-thumbnail-496826-640x360.jpg
فیلم نشان می دهد یک سانتا کروز ساکن سنجاق کردن Carrillo. CBS Minnesota

“آن قابل توجه قابل توجه قهرمانانه چیزی که مقیم بود. او نمی خواهید به توان نام برد. او نمی خواست به رسمیت شناختن هر گونه … این مرد انجام داده اند می تواند مقدار زیادی از آسیب بیشتر در جامعه بود که ساکن نمی شود این عمل که او انجام داد.”

هارت گفت: تیم پزشکی قانونی از جمله FBI را پیدا کرده اند برای ساخت بمب تجهیزات بمب لوله ای چند سلاح گرم و مقدار زیادی از مهمات در روستایی صحنه جرم nestled در به شدت پوشیده شده از درخت و روستایی سانتا کروز, کوه جامعه Ben Lomond.

هارت گفت: در تلاش خود را برای دوری کردن از تصرف پس از ambushing نمایندگان Carrillo carjacked یک وسیله نقلیه و اقدام به سرقت چندین نفر دیگر.

“ما فکر می کنیم وجود دارد قربانیان بیشتری وجود دارد که آمده اند به جلو” هارت گفت.

کلانتر توصیف شدت نبرد بین Carrillo و مأموران اجرای قانون در شنبه شب.

“وجود دارد مقدار زیادی از صدای شلیک گلوله,” هارت گفت. “وجود بمب های لوله ای رفتن. رادیو و تلفن دریافت ضعیف است در این منطقه از شهرستان. نمایندگان ما بودند تمیز کاری در دامنه کوه در هر دو پا و در وسایل نقلیه به دنبال این مرد در روز شنبه.”

اف بی آی سان فرانسیسکو نماینده ویژه مسئول جان بنت صحبت در مورد امکان ارتباط بین Carrillo را ون سفید و یکی در پی در ارتباط با تیراندازی مرگبار فدرال حفاظتی خدمات افسر دیوید آندروود و زخمی شدن یک افسر دوم در مه 29 در طول یک شب از ناآرامی در نزدیکی اوکلند خیابان.

“بسیاری از شما خواسته اند در مورد این (ون سفید) در ارتباط با تیراندازی به دو فدرال حفاظت از افسران در اوکلند” بنت گفت. “ما به طور جدی در حال بررسی امکان ارتباط بین این موارد است. اما از آنجا که این تحقیقات در حال انجام است. من نمی تواند یا نمی خواهد با ارائه جزئیات … در آن است.”

“ما به دنبال هر سرب موجود (در اوکلند تیراندازی) و که در آن خواهد شد. ما از برای صبر و شکیبایی است.”

steven-carrillo-horizontal.jpg
استیون Carrillo سانتا کروز کلانتر,

نیروی هوایی مقامات تایید کرده اند که Carrillo شد ققنوس کلاغ رهبر تیم. در یک سال 2018 مطبوعاتی نیروی هوایی به انتشار یک عکس از او را تحت آموزش شدید برنامه در پایگاه مشترک مک گوایر-Dix در Lakehurst, New Jersey در سپتامبر سال 2018 است.

نیروی هوایی وب سایت گفت: دو هفته, 12 ساعت یک بعد البته در مک گوایر “را پوشش می دهد, فرهنگی, آگاهی حقوقی, ملاحظات سفارت عملیات مواد منفجره آگاهی و بیشتر است.”

“در حالی که کلاغ کارآموزان در حال یادگیری این تکنیک های آنها نیز در معرض بیش از 70 استفاده-از-نیروی حالات” نیروی هوایی آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de