Drew Brees پاسخ به تهمت: “ما نیاز به گوش دادن و یادگیری”

پس از Drew Brees عذرخواهی کرد و گفت در اوایل این هفته که او را “هرگز توافق” با بازیکنان زانو طول سرود ملی به عنوان یک شکل از اعتراض به خشونت پلیس او مواجه موج جدیدی از واکنش — از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر Brees ایستاده خود زمین و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک Instagram نوشته است که “ما نیاز به گوش دادن و یادگیری” در مورد نژادی و بی عدالتی است.

در مصاحبه با یاهو امور مالی روز چهارشنبه New Orleans Saints کارفرمایی گفت: “من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” با اشاره به بازیکنان NFL که زانو در هنگام سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس. Brees اضافه شده است که سرود او را به یاد چه پدربزرگ خود را به خطر انداخته زمانی که آنها در خدمت در ارتش در طول جنگ جهانی دوم است.

“همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ آن را نه” Brees گفت. “ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید بهتر است و ما همه بخشی از راه حل است.”

Brees عذرخواهی برای این سخنان در جمعه نوشتن در یک Instagram پست که خود را “نظرات حساس بودند و به طور کامل از دست رفته خوانده شده را علامت.”

به زودی پس از آقای ترامپ توییتی که Brees نباید عذرخواهی کرد.

“من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

Brees دوباره در زمان به رسانه های اجتماعی در روز شنبه برای پاسخ به آقای تهمت انتقاد کرد و گفت او در حال انجام گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه است. در حال حاضر, او گفت:, “من می دانم این است که یک موضوع در مورد پرچم آمریکا.”

“این شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و سفید ما جوامع,” او گفت:. “ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & زندان اصلاحات است.”

مشاهده این پست در Instagram

به realdonaldtrump از طریق من در حال انجام گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است. ما این بازگشت در سال 2017, و متاسفانه من به ارمغان آورد و آن را به عقب با نظرات من در این هفته. ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی & اصلاحات در زندان. ما در یک مقطع حساس در تاریخ ملت ما! اگر نه در حال حاضر ، ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل و سپس با قرار دادن این اقدام است. جامعه سیاه و سفید نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Drew Brees (@drewbrees) در

Brees افزود که “ما در یک مقطع بحرانی” در تاریخ است.

“ما به عنوان یک جامعه نیاز به گوش دادن و یادگیری از درد و رنج ما سیاه جوامع است. ما باید بپذیریم که مشکلات شناسایی راه حل قرار داده و سپس این عمل به,” او نوشت. “سیاه و سفید جامعه نمی تواند آن را به تنهایی. این نیاز همه ما است.”

روز شنبه تهمت کمپین ایمیل فرستاده شده یک طومار به کمپین حامیان تکرار کرد که “پرچم آمریکا باید محترم شمرده شود.”

“هر کسی که فکر می کند در غیر این صورت به سادگی سازمان ملل متحد-آمریکا!” ایمیل گفت. “رئیس جمهور تهمت می خواهد برای قرار دادن در سمت چپ یک پیام است که اعتراض پرچم آمریکا کاملا غیر قابل قبول است, اما او نمی تواند آن را انجام دهد بدون شما.”

NFL کمیسر راجر Goodell روز جمعه با صدور بیانیه ویدئویی گفت: “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر” که در اعتراض کردند.

کریستوفر بریتو و نیکول Sganga کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de