رانندگی امداد پوسته های بازی: چگونه به تماشای McIlroy و جانسون در مقابل فاولر و ولف زندگی امروز

تلگراف | No comments

آنچه در آن است ؟

Rory McIlroy را نقش رهبری در اولین گلف حرفه ای به زنده تلویزیونی در بیش از دو ماه. جهان شماره 1 خواهد شریک زندگی داستین جانسون در یک موسسه خیریه مسابقه در برابر ریکی فاولر و متی ولف در فلوریدا.

پشت-بسته-درب رویداد در سمینول – بسیار مورد تحسین قرار گرفته طرح در نزدیکی McIlroy را مشتری خانه که در آن پدر جری یک عضو بهره مند خواهد شد coronavirus تلاش های امدادی, با $4 متر قرار داده تا توسط UnitedHealth Group و کشاورزان بیمه.

زمانی که در آن است ؟

این رویداد می گیرد امروز, 17 مارس.

چه کانال تلویزیون است ؟

Sky Sports رویداد اصلی و آسمان ورزش گلف را روی صفحه نمایش 18 سوراخ با NBC پخش آن در سراسر امریکا است. پوشش آغاز می شود در 7pm.

چگونه است که آن را بی خطر است ؟

مقامات به دنبال خواهد داشت-اجتماعی فاصله دستورالعمل و وجود خواهد داشت تست اقدامات برای حفاظت از سلامت و ایمنی از گلف بازان تولید خدمه و دیگران در سایت. در این معنا, از آن خواهد شد یک راهنمای مفید برای PGA Tour که در نظر دارد برای راه اندازی مجدد برنامه خود را – تحت شرایط مشابه و البته با 140-به علاوه بازیکنان – در چارلز شواب چالش در دالاس در ژوئن 11.

آنها چه گفت ؟

برای McIlroy پس از هفت هفته استراحت از بازی که او را شکست هفته گذشته با هدف قرار دادن اولین تمرین عکس از بازیکنان قهرمانی رها شده بود پس از یک دور در Mar 12, این تیم, پوست, مرحله نهایی مسابقات را نمایندگی رقابتی بازگشت از انواع.

“این دشوار است شاهد چه طوری بسیاری از آنها پایدار در طول چند هفته گذشته با توجه به Covid-19 همه گیر” McIlroy گفت. “من امیدوارم که ما می توانیم برخی از استراحت و سرگرمی برای کسانی تنظیم در سراسر جهان است. داستین و من خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده با هم و ما بازی را به خوبی مناسب به ما فشار برای جمع آوری پول و آگاهی است.”

McIlroy و جانسون در نظر گرفته شده دو تا از بهترین رانندگان توپ در حالی که نشسته است در میان محبوب ترین شخصیت ها در بازی و در کنار 21 ساله ولف یکی از بالا و آینده نیروهای تور برخورد مجموعه به جذاب clash of نوسانات و سبک. کوارتت حمایت توسط تجهیزات سازان TaylorMade.
جانسون و McIlroy در نظر گرفته شده دو تا از بهترین رانندگان در جهان


اعتبار: گتی ایماژ

تور PGA را تحریم کرده است که این رویداد با کمیساریای جی موناهان و گفت: “ما هیجان زده در مورد امن و مسئول بازگشت از زنده گلف و از این فرصت برای افزایش بودجه قابل توجهی برای کسانی که در خط مقدم از dr. motte-19 بیماری همه گیر. با چهار نفر از PGA TOUR بالا ستاره در روری, ریکی, Dustin و متی از تیم TaylorMade شرکت… طرفداران در سراسر جهان می تواند به جلو نگاه به یک منحصر به فرد تعاملی و سرگرم کننده رویداد کمک خواهد کرد که به کسانی که نیاز دارند.”

چگونه پوست کار می کند ؟

معمولا بین سه یا چهار بازیکن هر بازی به طور جداگانه و بالاترین امتیاز برنده ‘پوست’ – اغلب یک مقدار ثابت از پول توافق کردند قبل از بازی شروع می شود. اگر هیچ برنده وجود دو یا چند بازیکن در همان نمره پوست رول به سوراخ بعدی با دو پول برای grabs. تنش واقعا شروع به کوه اگر گروه چند سوراخ بدون یک برنده روشن و پول را نگه می دارد و حمل بیش از. هنگامی که پوست است که در نهایت برنده پول در ارائه تبدیل شدن به مقدار اصلی. در پایان بازی هر بازیکن حل و فصل کردن بر اساس تعداد پوسته آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>