یک مسافر در یک EasyJet پرواز از Luton, انگلستان به ایسلند مجبور هواپیما به زمین به طور غیر منتظره پس از او مورد آزار و اذیت مسافران و خدمه و اقدام به خوردن تلفن همراه خود را.

با توجه به ادینبورگ اخباردر ژانویه 28 متی فلاهرتی سرنشین این پرواز که او کشیده یک بطری جین از سربار محفظه. او به سرعت تبدیل شد مست و اقدام به مکالمه با یک زن مسافر.

Jet parked on tarmac
یک هواپیمای جت مسافربری پارک شده در جاده اسفالته دارای سنگفرش. خود را به عنوان هواپیما در آن فرود متی فلاهرتی جیبش تلفن همراه آن را پاره پاره قرار داده و برخی از قطعات شکسته را در دهان خود.
Chalabala / گتی ایماژ

هنگامی که او را نادیده گرفته و او را فلاهرتی شروع به لعن او را و سپس به او گفت که او قصد کشتن خانواده اش.

خدمه پرواز سعی در خنثی کردن این وضعیت اما فلاهرتی و سپس شروع به نفرین در آنها. او نیز به یک درگیری با یک مرد مسافر که در تلاش برای دسترسی به سطل های سربار.

هنگامی که خدمه پرواز سعی در آرام کردن او او را تهدید خدمه کابین, مدیر, که پس از مشورت خلبان که تصمیم به قفل کردن درب کابین خلبان و هواپیما را برای فرود در نزدیکی ادینبورگ.

به عنوان هواپیما در آن فرود فلاهرتی کشیده روی تلفن همراه خود را و شروع به پاره شدن آن را جدا برش دست خود را در روند. او برخی از قطعات شکسته قرار داده و آنها را در دهان خود.

تلفن باتری کاهش یافت و بر روی یک صندلی و شروع به رایت و منتشر می کنند دود. یک پرواز بود قادر به گرفتن آن و douse آن را در یک لیوان آب قبل از هر چیز دیگری گرفتار در آتش است.

پس از فرود هواپیما پلیس در زمان فلاهرتی را بازداشت. این خبر گزارش داد که او ادامه داد: تهدید یک پاسبان و او را به نام نژادی لکه دار به عنوان او بود که در زندان رزرو.

فلاهرتی به نظر می رسد در ادینبورگ کلانتر دادگاه در روز دوشنبه که در آن او التماس کرد گناه را به اتهامات عنوان شده است که شامل اجرای خود را در یک نظم شیوه و بازیگری در یک شیوه ای به احتمال زیاد به مخاطره می اندازد یک هواپیما. او برنامه ریزی شده است به محکوم ماه آینده.

Flaherty وکیل ریچارد Souter ادعا کرد که مشتری خود را کمی به حال به هیچ حافظه از این حادثه که به او می گوید که در اثر مخلوط کردن الکل با داروهای مسکن تجویز شده به او برای pinched عصب. او به دادگاه گفت او “عمیقا مبهوت” در رفتار خود.

خوردن یک تلفن همراه می تواند برای سلامتی شما بسیار خطرناک. در سال 2016 فاکس نیوز گزارش داد که یک زندانی در ایرلند بلعیده بود تلفن به پنهان کردن آن از نگهبانان تنها برای پیدا کردن آن تسلیم در معده خود را. پزشکان اقدام به برداشتن گوشی با یک لوله snaked را از طریق مری او اما زمانی که این روش با موفقیت انجام شد و آنها مجبور به انجام عمل جراحی برای برش به معده و دستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su