دبی, آماده به استقبال گردشگران از ماه جولای با امارات در 48 ساعت آماده به کار

هتل ها و مراکز و رستوران بازگشایی به عنوان دبی کامل عقیم سازی درایو – اما هنگامی که آن شرکت هواپیمایی رزومه خدمات ؟

یک چهارراه بین شرق و غرب دبی جذب 16.7 میلیون بازدید کننده در سال گذشته در حالی که دولت متعلق به شرکت هواپیمایی امارات – جهان چهارم بزرگترین حامل در نظر مایل پرواز – حمل و نقل نزدیک به 58 میلیون مسافر است.

در حال حاضر پس از درهم لغو ویزای توریستی در ماه مارس در دبی برنامه ریزی برای یک پست Covid-19 آینده به آرامی اتفاق می افتند. آن هدف بلند پروازانه است به استقبال گردشگران پشت جولای. از ماه آوریل 24, رستوران ها و رسانه های خرده فروشی شده اند مجاز به بازگشایی تحت سخت دستورالعمل های ایمنی و امارات جمهور سر تیم کلارک گفته است که این شرکت هواپیمایی که آماده از سرگیری خدمات فقط با 48 ساعته.

هلال آل ماری مدیر کل DTCM (دبی گروه گردشگری و بازرگانی بازاریابی) می گوید: “در ماه جولای خواهد بود زمانی که ما شروع به دیدن هوا باز است.” اما در یک مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ این هفته هشدار داد که این روند می تواند به تاخیر افتاد تا سپتامبر است. “بسیاری از فرودگاه بین المللی بسته باقی می ماند و واقعا این مورد دو جانبه بحث و گفتگو در جریان است به یک هماهنگ رویکرد به بازگشایی.”

هر کشور قرنطینه دوره Covid-19 امکانات تست و اجتماعی فاصله قوانین تاثیر مسافران توانایی برای عبور از مرز. مگر اینکه یک واکسن موثر در دسترس می شود, شرکت هواپیمایی کارفرمایان که از ترس آینده برنامه سفر ممکن است خنثی شد.

نزدیکی از هواپیما صندلی را اجتماعی فاصله روی حیله و تزویر و آن باقی مانده است دیده می شود چگونه فرودگاه بین المللی پروتکل های تنظیم خواهد شد – اما دبی و شرکت هواپیمایی دولتی هستند و آماده برای کسب و کار بازگشت.

Dragon Mart: هتل ها جاذبه ها و مراکز پیوسته اند در تلاش برای پاکسازی محل در طول مستند

در حال حاضر تنها عامل یک راه بازگشت پرواز به پنج مقصد از جمله هیترو لندن, امارات ارائه شده در پرواز و خدمات است که باعث کاهش خطر ابتلا به عفونت. وعده های غذایی در بسته بندی جعبه و مجلات دیگر عرضه می شود. که در آن ممکن است کرسی خالی قرار داده شده بین دو گروه از مسافران چمدان کابین مجاز نیست و حمل بر موارد محدود به لپ تاپ, کیف های دستی و یا موارد و اقلام ضروری برای نوزادان است.

بر روی زمین دبی عالی کمیته بحران و مدیریت بحران آن را تکمیل کرده است در سه هفته در حدود ساعت عقیم سازی درایو سم پاشی خیابان های دبی با 75,000 لیتر مواد ضد عفونی کننده یک روز در حالی که ساکنان باقی مانده در مستند. هتل ها و جاذبه ها و مراکز پیوست در تلاش sanitising در محل خط با امارات متحده عربی مورد نیاز است.

عمر Khoory مدیر عامل از نخیل مراکز می گوید: “ما در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در آماده شدن برای استقبال بازدید کنندگان ما. مشتری ایمنی و اعتماد به نفس بسیار مهم است و ما در حال رفتن مایل اضافی پس دولت هدایت با مکمل اقدامات در محل برای امنیتی اضافه شده است.”

نخیل مراکز’ هوشیار بازگشایی استراتژی شامل Covid-19 آزمون برای همه مشتری سرویس میز کارکنان 30 درصد افزایش امنیت کارکنان مشتری متوسط غربالگری در مرکز ورودی و سخت قبل و پس از باز کردن ضد عفونی رژیم با بالا نقطه تماس عقیم سازی’ – تمیز کردن سطوح معمولا لمس مانند دستگیره درب – هر 30 دقیقه.

خانواده ها و گروه ها به دنبال صلح و آرامش را در پیدا کردن فضا در هتل ها مانند Bab Al Shams در صحرا

شهاب شایان مدیر ارشد DTCM UK & Ireland عملیات بین المللی می گوید: “رویکرد ما شده است دو جانبه: برای مدیریت وضعیت فعلی ما خودمان را پیدا کنید و به برنامه ریزی برای آینده زمانی که ما خوش آمدید بازدید کنندگان برای دبی.”

در آن سفر روند را تغییر داده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر. تحلیلگران پیش بینی است که گردشگران داخلی کشیده خواهد شد به فضاهای باز در حالی که خانواده از هم جدا شده توسط دوره انزوا خواهد کتاب تعطیلات با هم بسته بندی, کودکان و نوجوانان, پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ را به یک سفر.

“خانواده همواره مهم بخش از بازار در اینجا می گوید:” شایان “ما انواع زیادی از محل اقامت برای خانواده گروه از ویلاهای خصوصی به هتل با چهار اتاق خواب سوئیت. کسانی که به دنبال صلح و آرامش می توانید فرار به Bab Al Shams در صحرا و یا حتا واقع در کوه حجر که در آن آنها می توانند کتاب خود به خود جریان هوا تریلر یا تسلیم مشرف به آب های فیروزه ای از حتا سد.”

تشدید بهداشت اقداماتی را در نتیجه افزایش هزینه های در حال اجرا برای هتل ها اما دولت امارات متحده عربی است, حمایت از صنعت با کاهش هزینه های دیگر مانند شهرداری هزینه شده اند که نصف شده است. در ضمن مدیران هتل ها ابداع راه برای ارائه ارزش بهتر در میان اقتصادی عدم قطعیت است. معاملات خاص در دسترس خواهد بود برای کسانی که آماده و قادر به لذت بردن از دبی هتل پنج ستاره در کنار سواحل بکر و تپه است.

اما در حال حاضر مانند بسیاری از کشورهای امارات متحده عربی است که اندازه گیری آن Covid-19 آمار – 12,481 تایید موارد 2,429 بهبود و 105 مرگ و میر; نه آن مایل بدون وقفه شن و ماسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر