آدم ربایی, مجبور به بازگشت, شکنجه و یک کمپین ارعاب. در روز پنج شنبه محکم اتهامات ساخته شده در برابر میلیاردر حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم توسط همسر سابق خود, Princess Haya Bint Al-Hussain شد تاسیس واقع منتشر شده در یک سری از رأی صادره توسط دادگاه عالی بریتانیا.

پس از مشخصات بالا در صورت آغاز شد که هشت ماه پیش دادگاه منتشر کرده است یک واقعیت پیدا کردن حکم (FFJ) به نفع Princess Haya که فرار دبی در سال گذشته همراه با دو فرزند او با گفتن دوستان او در ترس از زندگی خود را.

شیخ محمد تا به حال تلاش ناموفق برای نگه داشتن قضاوت از دامنه های عمومی اما تا به حال درخواست تجدید نظر را رد کرد و پس از آن رد شد و به در جهت منافع عمومی. حاکم دبی داشت “باز نبود و صادقانه با دادگاه”.

پس از شنیدن گسترده اظهارات شاهد بیش از یک دوره از زمان دادگاه شیخ محمد را مسئول ربوده شدن و بازگشت اجباری از دو دختر خود را از یکی دیگر از ازدواج.

  • Sheikha Shamsa فرار خانواده انگلستان املاک در ساری در سال 2000 بود اما بعد از آن دوباره در کمبریج توسط عوامل شيخ گفته با تزریق آرام بخش و زور بازگشت به دبی جایی که او همچنان در اسارت. یک درخواست توسط پلیس کمبریج برای بازدید از دبی به بررسی ربودن او خودداری کرد.
  • Sheikha Latifa ساخته شده از دو تلاش ناموفق برای فرار پدر خانواده در سال 2002 و سال 2018 است. پس از او در زندان بود توسط پدرش در دبی برای بیش از سه سال است. در دومین تلاش او دوباره در دریا خاموش سواحل هند و زور بازگشت به دبی, جایی که او همچنان تحت بازداشت خانگی است. قاضی در بر داشت خود را از اتهامات جدی سوء استفاده فیزیکی بالغ بر شکنجه های ساخته شده توسط Latifa در یک ویدئو به معتبر.

قاضی متوجه شد که شیخ محمد “همچنان به حفظ یک رژیم به موجب آن هر دو این دو جوان زنان محروم از آزادی”.

Princess Haya اردن, 45, یک دختر مرحوم شاه حسین و سابق المپیک سوارکاری, عروسی, شیخ محمد دبی و 70 و در سال 2004 تبدیل شدن به ششم و جوانترین همسران خود را. آنها دارای دو فرزند در سن هفت و 11.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ابتدا او بر این باور او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود به دو شاهزاده خانم, یعنی, که آنها تا به حال شده است “نجات” شدند و در حال حاضر امن با خانواده است.

اما در اوایل سال 2019 Princess Haya بود مشکوک شده و ابراز نگرانی خود را. او همچنین در آغاز امر زنا با او انگلیسی, محافظ.

یک کمپین ارعاب توسط شیخ محمد این عوامل آغاز شد و دادگاه شنیده ام که یک تفنگ بود دو بار قرار داده شده بر روی بالش با ایمنی گرفتن ، یک هلیکوپتر فرود آمد در خارج از خانه او با تهدید به حذف او را به یک کنترل از راه دور کویر زندان است.

قاضی حکم داد که “پدر بنابراین عمل به شیوه ای از پایان 2018 است که با هدف تهدید آمیز و ترسناک این پسر و این که او را تشویق دیگران به انجام این کار از طرف او”.

‘بزرگ خجالت’

در آوریل 2019 Princess Haya فرار به انگلیس, گرفتن او دو فرزند با او. دادگاه شنیده چگونه محجبه تهدید از شیخ محمد را ترک کرده بود او را وحشت زده خود ایمنی و همچنین ترس است که کودکان خود را می تواند ربوده و به زور بازگشت به دبی.

در مارس 2019 او گفت که او به او گفت: “شما و کودکان هرگز امن در انگلستان”. او با انتشار شعری با عنوان: “شما در زندگی شما درگذشت”.

دادگاه شنیده چگونه شیخ استفاده کرده خود را در تماس با رسانه ها برای تولید یک سری از منفی مقالات در مورد Princess Haya که بسیاری از آنها شد “کاملا نادرست”.

این قضاوت و اتهامات تایید توسط آنها به وضوح یک شخصی خجالت به شیخ محمد آل مکتوم. آن است که به سختی تعجب آور این است که تیم حقوقی خود را سعی کردم بهترین خود را به نگه داشتن آنها را از حوزه عمومی است.

در حالی که همسر سابق خود, Princess Haya شده نسبتا پایین مشخصات, شیخ محمد جهانی رقم در horseracing جهان که در آن او است که مالک و بنیانگذار Godolphin اصطبل.

او اغلب شده با عکس ملکه. او همچنین مشهور رقم در سراسر خاورمیانه و مسئول تبدیل امارت دبی به عظیم گردشگری, اوقات فراغت و کسب و مقصد آن تبدیل شده است.

این احکام شده اند مورد استقبال فعالان حقوق بشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im