دوشس کمبریج گفته او آموخته hypnobirthing برای مقابله با شدید صبحگاهی در دوران بارداری گفت: این تکنیک به او کمک کرد “در واقع واقعا کاملا مانند” کار.

دوشس یک مادر از سه گفت که او در بر داشت مدیتیشن و تکنیک های تنفس “بسیار مفید” او به عنوان پیمایش بارداری و تولد.

در یک اقدام بی سابقه بینش به آینده ملکه زندگی شخصی او نیز صحبت از “مادر گناه” او در مشترک با زنان در سراسر بریتانیا او به عنوان تعادل کار و پدر و مادر او ناتوان کننده بیماری صبحگاهی که در سمت چپ او در بیمارستان بستری و پرنس ویلیام را در عمل اجرا می شود خوش بنیه یک عروسک را به صندلی ماشین قبل از او آن را در مقابل دوربین با یک نوزاد شاهزاده جورج.

در یک پادکست مصاحبه او احساسات خود را در “کمی وحشتناک” راه رفتن از لیندو وینگ در مقابل دوربین های جهان, گفته او با این وجود بسیار سپاسگزار برای حمایت است که او را انتخاب کرد به “به اشتراک گذاشتن شادی” با تماشای جهان است.

او همچنین صحبت movingly از “شادی خالص” در پرنس ویلیام در صورت وقتی او را دیدم نوزاد خود را برای اولین بار عزم خود را به منظور بالا بردن فرزندان خود را به “کثیف کثیف” بازی در خارج و فشار مادران احساس زمانی که شما در حال تلاش برای انجام همه چیز و واقعا موفقیت در یک چیز”.
دوک کمبریج قرار دادن شاهزاده جورج به عقب خودرو پس از خروج از لیندو وینگ

این اولین بار است که دوشس صحبت کرده است بنابراین آشکارا در مورد زندگی خود را و می آید به عنوان بخشی از یک پروژه نقطه عطفی برای تقویت کودکان در سال های اولیه توسعه است.

او در مصاحبه خوشحال Mum, شاد, کودک, پادکست, میزبانی Giovanna فلچر و امید به تشویق دیگران برای به اشتراک گذاشتن مبارزات خود را به جرقه در سراسر کشور گفتگو در مورد چگونه به را شاد و سالم نسل بعدی.

پرسید که آیا این درست بود او تا به حال مورد استفاده hypnobirthing که در آن مادران باردار با استفاده از تنفس و تمرکز حواس تکنیک برای آرام ماندن در کار دوشس گفت که او تا به حال آموخته قدرت کنترل تنفس او را به مبارزه شدید صبحگاهی که در سمت چپ او به بیمارستان منتقل شد.

“آن را از طریق تهوع و استفراغ است که من واقعا متوجه قدرت ذهن بر بدن چون من واقعا تا به حال سعی کنید همه چیز و همه چیز را امتحان کنید و به من کمک کند از طریق آن,” او گفت:.
دوشس ضبط با Giovanna فلچر


اعتبار: کاخ کنزینگتون

بحث در مورد اینکه آیا باید آن را به عنوان دیده می شود “هیپی dippy” او وجود دارد گفت: “سطح آن” اضافه کرد: “من قصد ندارم بگویم که ویلیام ایستاده بود وجود دارد نوع شعار چیز شیرین در من. او قطعا نیست!

“من حتی از او بخواهید در مورد آن, اما این فقط چیزی است که من می خواستم برای خودم.

“من قدرت آن را واقعا مدیتیشن و تنفس عمیق و چیزهایی مانند آن – که در آنها به شما آموزش در hypnobirthing – زمانی که من واقعا بیمار است و در واقع من متوجه شدم که این چیزی بود که من می تواند کنترل گمان می کنم در طول کار.

“این بسیار قدرتمند و دلیل آن شده بود خیلی بد در دوران بارداری, من در واقع واقعا دوست داشتم کار! چون در واقع آن را یک رویداد است که من می دانستم که وجود دارد رفتن به یک پایان دادن به!

“اما من می دانم که برخی از مردم واقعا دشوار و آن را برای همه است.”

چرا او را انتخاب کرد به راه رفتن از لیندو وینگ برای دیدار با طرفداران فقط یک روز پس از تولد پرنس جورج, او گفت: “ما بسیار سپاسگزار برای حمایت است که تا به حال ما نشان داده و در واقع ما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن شادی و قدردانی با من احساس واقعا مهم بود.”

دوک و دوشس کمبریج به نظر می رسد با شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی مدت کوتاهی پس از هر تولد خود را.

خود را پسر عموی مورچه Mountbatten-ویندزور ساخته شده و اولین حضور خود را چند روز بعد با پدر و مادر خود دوک و دوشس ساسکس در خصوص سازماندهی و عکس در قلعه ویندسور.

  • از ‘مادر گناه’ به تمرین با یک عروسک دوشس کمبریج آسانسور درب در مادری
  • جودیت جنگل: کیت صداقت در مادران کمک خواهد کرد که زنان مثل من
  • والا Tominey: کیت پیدا کرده است و صدای او را a down-to-earth, مادر از سه
  • ‘آن را تنها در زمان’ دوشس کمبریج سهام تجربیات مادران در نقطه عطفی مصاحبه

مصاحبه کامل شنیده می شود خوشحال Mum, شاد, کودک, پادکست در حال حاضر. نظر سنجی آنلاین را می توان در یافت: www.5bigquestions.org.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im