این 2019-20 مردانه کالج بسکتبال فصل نشده است آسان برای کشف کردن و شنبه را کشت و کنفرانس بازی به نظر می رسید به آینه که. برتر بیلور جان سالم به در ترساندن در خانه دوک نیاز به سحر و جادو در کارولینای اضافه کاری و Auburn ضرب و شتم LSU در یک buzzer-beater.

پس از آن وجود دارد ایالتی سن دیگو که وارد شنبه با درخشان 23-0 ضبط و در نهایت کشیده و دور از جالب یک-بازی نزدیک در نیروی هوایی.

ایالتی سن دیگو است که رتبه شماره 4 و یک مورد علاقه برای تبدیل شدن به شماره 1 دانه در ماه آینده NCAA tournament, ضرب و شتم شاهین 89-74. این بود که نه قبل از یک شنبه بسکتبال کالج است که مطمئن شوید که برای تنظیم صحنه برای آینده جنون.

در اینجا نگاهی نزدیک بازی های روز شنبه:

شماره 1 بیلور در خانه جان سالم به در دیر باز گشت توسط دولت اوکلاهما و شکست کاوبوی 78-70
شماره 5 لویی در خانه برگزار کردن دفاع از قهرمان ملی ویرجینیا 80-73
شماره 6 دیتون در خانه شکست خورد, St. Louis, 71-65
شماره 7 دوک مورد نیاز comebacks در مقررات و اضافه کاری به ضرب و شتم کارولینای شمالی 98-96
شماره 10 ویلانووا از دست داد در صفحه اصلی به شماره 12 Seton Hall 70-64
شماره 11 Auburn آمار یک شات در زنگ به ضرب و شتم شماره 18 LSU در وقت اضافه 91-90
شماره 13, West Virginia از دست داد در unranked اوکلاهما 69-59
شماره 15 کنتاکی برنده در یک خصمانه تنسی محل 77-64
شماره 16 ایالت میشیگان از دست داد در میشیگان 77-68
شماره 22 پن استیت در خانه شکست خورد, مینه سوتا, 83-77
شماره 24 کلرادو ضرب و شتم استنفورد 81-74

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در دوک-کارولینای شمالی بازی. UNC led بیشتر از این بازی و Tar Heels برگزار شد 75-62 سرب در اواخر نیمه دوم قبل از دوک باز گشت.

دوک تره جونز رو دو پرتاب آزاد عکس در لحظات پایانی از قوانین و مقررات در حالی که تیم خود را ازمایش کرده با سه امتیاز است. او غرق در شات اول و سپس clinked دوم شات کردن لبه و ارتجاعی و پس از آن کمک به رفت و دوک راه برای یک شات در زنگ که با بستن بازی و ارسال آن به اضافه کاری.

با این تیم در 96 جونز heaved ناامیدی در وقت اضافه, اما او airball گرفتار شده بود توسط دوک دانشجوی سال اول Wendell مور که گرفتار آن گذاشته و آن را در برنده شدن سبد به عنوان زمان منقضی شده به شماره 7 شیاطین آبی برنده.

یک پیروزی کارولینای شمالی ممکن است توجیه فصل توسط Tar Heels که کاهش یافته است به 10-13 در فصل, اما آن را نیز شاید با توجه به آنها اعتماد به نفس سوخت برای اواخر مسابقات اجرا شود. برای دوک آن را می دهد آنها را به یک تیم-ساختمان فرصت به صورت یک اجرا که می تواند در سوق دادن آنها به شاید یک ردیف 1 دانه مسابقات توسط زمان. همانطور که از هم اکنون شیاطین آبی پیش بینی شده به عنوان شماره 2 دانه. از دست دادن به UNC به احتمال زیاد کاهش یافته است که آنها را به 3 یا 4 دانه.

Duke and North Carolina
تره جونز #3 دوک آبی شیاطین تلاش می کند برای جلوگیری کول آنتونی #2 North Carolina Tar Heels در طول بازی خود را در دین اسمیت مرکز در فوریه 08, 2020 در چپل هیل کارولینای شمالی.
عکس Streeter Lecka/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de