به عنوان همه گیر زده رستوران صنعت به نظر می رسد به عقب بر گردیم در کسب و کار, Dunkin’ برنامه ای برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از 25,000 کارگران به آن اشتغال در ماه های آینده.

قهوه-و-شیرینی های زنجیره ای است که به دنبال استخدام مقابله با کارگران و مدیران به کار در آن فرانشیز 90 درصد از آن باقی مانده اند باز حتی به عنوان بسیاری از کشور تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در ماه مارس, Dunkin’ روز دوشنبه گفت:.

وجود دارد 9,630 Dunkin’ رسانه ها در ایالات متحده از پایان سال گذشته با توجه به یک شرکت نظارتی تشکیل پرونده.

استخدام اعلام می آید بر روی پاشنه از شگفت آور قوی اشتغال در شماره روز جمعه زمانی که دولت گزارش کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است.

به حمایت از آن ولگردی و قانونی شکنی استخدام زنجیره ای است که راه اندازی آن اول ملی کمپین تبلیغاتی با هدف استخدام. تلویزیون دیجیتال و تبلیغات در زبان انگلیسی و اسپانیایی را مشتری جلب کردن مزایای کار در یک Dunkin’ حق رای در ایالت ماساچوست زنجیره ای گفت:.

مزایای آن با توجه به Dunkin’ در حال حاضر شامل گزینه آنلاین کالج آموزش و پرورش با این شرکت همکاری با Southern New Hampshire University برای ارائه به کارگران آن شانس خود را در کسب مدرک.

با نرخ بیکاری در کشور از 13.3% میلیون ها نفر از کارگران رستوران ها ،

یکی دیگر از زنجیره مواد غذایی سریع تاکو بل در ماه گذشته گفت: این امر استخدام حداقل 30,000 کارگران به نگه داشتن خود را از طریق درایو و منظقه وانت عملیات در حال اجرا هموار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de