در چه یکی از بحث انگیزترین استدلال یکشنبه دموکراتیک بحث سناتور برنی ساندرز حمله سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بیش از رکورد خود در تامین اجتماعی مزایای.

“من می گویم که شما شده اند در سنا در وقت و زمان دوباره شعار نیاز به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و جانبازان برنامه” ساندرز گفت: در بحث مرحله در واشنگتن دی سی

“این درست نیست” معاون سابق رئيس جمهور بلافاصله به ضرب گلوله کشته است. بایدن بارها و بارها با رد این اتهام هر چند در یک نقطه او اعتراف کرد که “همه چیز روی میز بود” در طول Bowles-سیمپسون کمیسیون تشکیل شد که به اطلاع دولت اوباما در مورد چگونه برای کاهش ملی کسری بودجه.

“من پشتیبانی نمی کند هر یک از این کاهش” بایدن تاکید کرد.

پس از بایدن را انکار ساندرز گفت: بینندگان به “رفتن به یوتیوب در حال حاضر” به تماشای گذشته سخنرانی و نظرات بایدن ساخته شده در این موضوع است. چند کلیپ به سرعت رفت و ویروسی در توییتر پس از مبادله گرم.

این اولین بار نیست که ساندرز حمله کرده بایدن در خود ضبط بیش از امنیت اجتماعی است. هفته گذشته سناتور نورد جدید منفی ad متهم بایدن از حمایت از کاهش به برنامه است. آگهی امکانات گذشته صوتی از بایدن شعار تلاش او ساخته شده بود برای مسدود کردن هزینه های دولت از جمله برنامههای استحقاقی مانند امنیت اجتماعی است.

در طول مناظره بایدن به چالش کشیده ساندرز به تشویق هواداران خود را برای جلوگیری از ترویج تصویری که او گفت: twisted موضع خود را در مورد این مسئله.

“شما اذعان مبارزات انتخاباتی خود را است که مصرف آن چیزهایی که خارج از چهار چوب؟” بایدن گفت.

بایدن در زمان پشتیبانی انجماد بر مزایای سوشال سکیوریتی. اما معاون رئیس جمهور سابق منتشر کرده است برنامه ای برای تقویت این برنامه و پیشنهاد ارائه سود بالاتر به برنامه قدیمی ترین ذینفع.

sanders biden spar social security democratic debate
دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (L) و سناتور برنی ساندرز نقطه انگشتان دست در هر یک از دیگر به عنوان آنها را در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روز یکشنبه بحث شد اولین بار است که ساندرز و بایدن دموکرات اولیه دو دونده جلو در مواجهه با یکدیگر در یک سر-به-سر matchup. این رویداد توسط سی ان ان و مدیران شد شبکه Ilia Calderón دانا باش و جیک Tapper.

بایدن در حال حاضر پیش رو در نماینده تعداد حدود 150. معاون سابق رئیس جمهور جمع آوری شده 890 نمایندگان پس از برنده بزرگ در سوپر شنبه و سه شنبه 2. سناتور سندرز انباشته از 736.

تنها باقی مانده دیگر نامزد دموکرات اولیه مسابقه Tulsi Gabbard. این نماینده هاوایی موفق به واجد شرایط برای روز یکشنبه را پس از بحث کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد, ضوابط جدید نیاز به نامزدها به داشتن حداقل 20 درصد از تمام اهدا نمایندگان این بحث است. Gabbard تنها اسیر دو نمایندگان تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de