Dwyane Wade دختر Zaya راه می رفت او اولین فرش قرمز شنبه شب پس از پدرش عموم به اشتراک گذاشته او می خواست به اشاره با زن ضمایر در ماه گذشته. بسکتبال افسانه گفت خانواده اش “نمی توانست خودمان افتخار” از 12 سال Zaya در یک شیرین Instagram پست در روز یکشنبه ،

“هر کس اجازه می دهد او را به دوباره معرفی خودش نام او Zaya در اب راه رفتن!” Dwyane نوشت یکشنبه در Instagram در کنار یک عکس از دختر خود. “شب گذشته بود Zaya اولین فرش قرمز و ما نمی توانست خودمان افتخار از او چگونه رفتار سوالاتی که پرسیده بودند ، او به عنوان یکی از چهره ها و صداها برای تجاوز+ جامعه است.”

شنبه شب Dwyane همسرش, Gabrielle Union و Zaya با حضور حقیقت این جوایز در لس آنجلس. این مراسم با هدف به افتخار دستاوردهای سیاه, LGBTQ+ جامعهو همچنین متحدان آن است. جوایز نیز ارائه کمک های مالی برای کمک هزینه تحصیلی که ترویج فرصت های آموزشی برای افراد جوان در جامعه+ جامعه است.

خانواده عینک سفارشی رنگ هماهنگ گروه طراحی, غنی, تازه, Dwyane گفت: در Instagram در پست دوم در مورد این رویداد. تازه گفت: در خود Instagram پست که جید و بنفش لهجه در این گروه بودند Zaya ایده تماس او را “یک نیروی محسوب می شود.”

مشاهیر ”

بیشتر در مشاهیر

در ظاهر در “الن DeGeneres نمایش” ماه گذشته, Dwyane باز کرد تا در مورد لحظه Zaya به او گفت که او می خواست به خطاب با ضمایر او/او.

“Zaya ما 12 سال به خانه آمد — من نمی دانم اگر هر کس می داند که در اصل نام صهیون; صهیون به دنیا آمد و به عنوان یک پسر به خانه آمد و گفت:” هی, بنابراین من می خواهم به صحبت کردن با شما بچه ها. من فکر می کنم رفتن به جلو رو به زندگی من حقیقت است. و من می خواهم به اشاره به او و او. من دوست دارم برای شما بچه ها برای تماس با من Zaya,'” اب راه رفتن را گفت.

مدت کوتاهی پس از او صحبت می کرد با Degeneres بازنشسته بسکتبال ستاره و پدر چهار گفته سرگرمی امشب چرا خانواده تصمیم به جهان در مورد Zaya سفر.

“ما درک موقعیت ما قرار داده شده است به خصوص در جامعه ما و حتی اگر آن را همیشه یک چیز محبوب به صحبت کردن در مورد مسائل است که مردم ناراحت کننده هستند یا نه به عنوان تحصیل کرده اما این پلت فرم است که خدا به من و خانواده من,” او گفت:. “پس از آن استفاده کنیم.”

وید و اتحادیه شده اند و حامیان قوی Zaya که با آن مواجه انتقاد از آنلاین قلدر. در سال 2019 اتحادیه رفت و به ساحل میامی غرور جشنواره با Zaya و طراحی یک تی شرت است که باعث ورود و برابری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im