دینامو درسدن مجبور به منزوی کردن کل تیم ملی یک هفته قبل از بوندسلیگا برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد

تلگراف | No comments

دو بازیکن آلمانی در کنار بخش دوم دینامو درسدن آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در شنبه قرار دادن در برگزاری این باشگاه برنامه ریزی شده بازگشت به فوتبال آخر هفته آینده.

درسدن شد به بازی هانوفر دور در مارس 17 زمانی که لیگ رزومه پس از دو ماه تعلیق اما کل تیم مربیگری و نظارت بر کارکنان باید در حال حاضر به 14 روز از قرنطینه در خانه.

“ما در تماس با مسئول بهداشت و مقامات لیگ به هماهنگی تمام مراحل بیشتر. واقعیت این است که ما می توانیم نه قطار و نه شرکت در هر بازی بیش از 14 روز” درسدن ورزشی مدیر Ralf, ناز گفت.

این بازیکنان مشخص نشده. خود نتایج مثبت برای COVID-19 مورد یافت شد: در موج سوم از آزمایشات انجام شده در این باشگاه در روز جمعه به عنوان بخشی از لیگ بهداشت پروتکل به فوتبال بازگشت جریان در آلمان است.

یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19 در موج اول تست شده است و در قرنطینه پس ممکن است 3. هیچ مورد مثبت در موج دوم در مارس 4. تیم بازگشت و به آموزش کامل روز پنج شنبه که در لیگ فوتبال اعلام کرد بوندسلیگا و بخش دوم را راه اندازی مجدد در مارس 16.

آنگلا مرکل اعلام کرد که روز قبل از آن بالای دو بخش می تواند رزومه کاری بدون تماشاگر. تیم بود به صرف یک هفته آموزش در انزوا قبل از بازی می تواند از سر گرفت. آن را در ابتدا قرار بود به مدت دو هفته.

“با آزمایشات منظم آن را یک وضعیت های مختلف زمانی که به کسی است که فقط تست شده در آغاز و پایان قرنطینه” مرکل گفت: از تغییر.

درسدن گفت: این دو بازیکن که تست مثبت در روز جمعه نیست و هنوز هم نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس.

در اوایل روز شنبه, پیتر Dabrock سابق رئیس شورای اخلاق آلمان با انتقاد از تصمیم به از سر فوتبال.

“این خواهد شد که منجر به مرگ یک اثر کلی در انطباق با محدودیت” Dabrock گفت: آژانس خبری dpa. “اگر شعار است بدون تماس (نگه داشتن) فاصله بهداشت, حفاظت, اما پس از آن همه چیز به شما اجازه می دهد یک ورزش است که در آن هیچ یک از این می تواند به رعایت از آغاز و سپس البته از آن خواهد شد که این اثر است که مردم خود را بپرسید” چرا من باید به چوب به چنین محدودیت؟”‘

همانطور که از شنبه, آلمان, ثبت نام بیش از 7,500 شناخته شده مرگ و میر نسبت به COVID-19 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مرکل اعلام شل شدن سخت مهار اقدامات پس از کاهش نرخ روزانه عفونت در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>