پس از پخش شش قسمت از سلسله فصل 3 تا کنون این سال, The CW نشان می دهد که به حدود یک ماه قبل قسمت بعدی فصل 3 قسمت 15, پخش روم طرفداران انتظار برای پیدا کردن آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد به فالون (با بازی Elizabeth Gillies) و بقیه کارینگتون قبیله.

چرا سلسله نیست در این هفته ؟

به همین دلیل سلسله است پخش یک ماه است که به ویژگی های عجیب و غریب از آمریکا تلویزیون های نجومی اجرا می شود که حدود 40 هفته بین ماه های سپتامبر و مارس و در عین حال حتی در این طولانی ترین فصل از تلویزیون نشان می دهد که تنها 24 هفته ، این به این معنی است که نشان می دهد باید هفته به پر کردن کل فصل.

هر چند نشان می دهد مقابله با این شروع بعد از آن در ماه سپتامبر (یا در سلسله‘s مورد اکتبر) و مصرف طولانی استراحت برای تعطیلات شناخته شده به عنوان ‘midseason شکستن گفتند آیا گاهی اوقات نیز باید هفته در جای دیگر.

سلسله مراتب از تنها نشان می دهد تلویزیون است که گاهی اوقات به استراحت. ریوردیلیکی دیگر از CW نشان می دهد برای مثال نیز یک ماه استراحت بین مارس 12 و 9 آوریل.

dynasty season 3 episode 15
“سلسله” فصل نیست پخش دوباره تا پایان مارس
CW

هنگامی که سلسله فصل 3 قسمت 14 منتشر شد

طرفداران CW نشان می دهد که یک مدت زمان طولانی را صبر کنید تا قسمت بعدی از سلسله. هر IMDB سلسله فصل 3 قسمت 15 خواهد شد و نه هوایی در شبکه تا جمعه, مارس 27 زمانی که از آن خواهد شد در آن زمان معمول اسلات 9 p. m. و / 8 p. m. CT در CW.

به جای پخش قسمت جدید از سلسلهCW پخش خواهد شد قسمت که خط آن به هر حال در سانس تا درام را برمی گرداند.

بین المللی طرفداران این نقطه استفاده کردم منتظر قسمت از سلسله فصل 3. قبلی فصل از سلسله پخش در Netflix بکشد در خارج از ایالات متحده روز بعد از آنها منتشر شده CW اما Netflix تصمیم گرفته است به انتشار فصل 3 همه در یک بار هشت روز بعد از آخر پخش در کابل–همان زمان که فصل را به Netflix بکشد ایالات متحده

هر چند CW نشان داد که سلسله به پایان خواهد رسید و اگر آن را به پیروی از الگوی قبلی فصل Dynasty فصل 3 قسمت 14 و بقیه فصل منتشر خواهد شد در Netflix بکشد در پایان ممکن است.

سلسله فصل 3 قسمت 14 پخش در جمعه 27 مارس در 9 p. m. و / 8 p. m. CT در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de