EA Sports سازندگان این ویدئو از سری بازی های Fifa اعلام کرده اند برنامه ای برای پخش مسابقات بین برخی از بزرگترین نامها در فوتبال جهان در یک تازگی ابداع شده ‘اقامت و بازی” جام در جام 20.

حذفی مسابقات خواهد شد از ویژگی های 20 باشگاه از جمله لیورپول, منچستر سیتی و رئال مادرید.

ترنت الکساندر-آرنولد و بنیامین Mendy دو بازیکن امضا برای رقابت آنلاین است که می گیرد از روز چهارشنبه 15 آوریل-یکشنبه 19 با بازی جریان در حرکت یا کشش ناگهانی و بحث در مورد پخش تلویزیون در آسمان ورزش اعتقاد بر این بود در حال انجام است.

در شرایطی از زندگی واقعی فوتبال لیگ برتر بازیکنان شده اند به چالش کشیدن هر یک از دیگر به طور گسترده ای به تماشای درگیری های آنلاین با Michail آنتونیو دست دادن به رایان Sessegnon در یک بازی سازمان یافته در طول coronavirus مستند و به کرات در سراسر خود و باشگاه خود را’, سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

لالیگا برگزار شد فیفا مسابقات موفق به کسب شده توسط رئال مادرید مارکو Asensio بالا بردن £133,000 برای کمک به با ادامه نبرد در برابر coronavirus, فیلم های مخاطبان از یک میلیون آنلاین. بیش از 170,000 مردم تماشا Asensio ضرب و شتم Aitor Ruibal از لگنس 4-1 در فینال.

EA می گوید: هدف از این مسابقات است که “تشویق مردم برای اتصال از طریق بازی با دوستان و خانواده در طول این زمان به چالش کشیدن”.

آنها نیز اهدا خواهد شد $1 میلیون به جهانی دادن را Coronavirus صندوق امداد به حمایت مداوم COVID-19 امداد رسانی به عنوان بخشی از مسابقات

“ما نه تنها متعهد به حمایت از coronavirus تلاش های امدادی بلکه آوردن راه و حتی بیشتر برای طرفداران فوتبال به تعامل با ورزش آنها در هفته های آینده گفت:” سیمون توماس ارشد تجاری افسر در فیفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im