عید پاک 2020: شکلات تخم مرغ Eostre و چرا ما خوردن ماهی در روز جمعه

آخر هفته عید پاک نزدیک است با تمام fondant پر از کرم و تخم مرغ مهم داغ صلیب بنس و قند با پوشش مینی تخم مرغ ما stretchiest waistbands می تواند مقاومت در برابر.

البته مسیحی جشنواره است به مراتب بیشتر از آن مربوط به صنعت شیرینی سازی.

عید پاک را جشن رستاخیز عیسی مسیح است که با توجه به عهد جدید بر روی صلیب درگذشت روز جمعه و بازگشت به زندگی سه روز بعد. رستاخیز او جشن در عید پاک یکشنبه که همچنین نشانه پایان لنت 40 روز روزه.

از ریشه های عید پاک اسم حیوان دست اموز برای جشن’ همیشه در حال تغییر تاریخ در اینجا این است که راهنمای ضروری خود را به تعطیلات.

هنگامی که عید پاک سال 2020?

در این سال, جمعه خوب می افتد در آوریل 10, یکشنبه عید پاک در مارس 12 و دوشنبه عید پاک در آوریل 13 – فقط در طول یک هفته زودتر از آنها در سال گذشته است.

در حالی که تعطیلات یک متحرک جشن, آن را همیشه در جایی می افتد در بین 21 مارس و آوریل 25 در هر سال است. آن محاسبه شده است به عنوان اولین یکشنبه پس از اولین ماه کامل پس از اولین روز از بهار. ماه کامل شناخته شده است به عنوان ششم (عید فصح) قرص کامل ماه.

روش برای محاسبه عید پاک در حال fiendishly پیچیده و منحصر به فرد گیج کننده سنتز نجوم و کلام.

به عنوان مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد در طول عید فصح یهودی, جشنواره, عید پاک را جشن گرفته است در حدود همان زمان. با اینحال های مختلف گروه های مسیحی شد و در حال حاضر آن را علامت گذاری جداگانه در تاریخ پایان 2nd قرن.

این تاریخ-رهبری اختلافات حتی تنظیم این دوره از تاریخ برای جزایر بریتانیا در کلیسایی از Whitby در 664AD که ترجیح تاریخ روم – به جای سلتیک – کلیسا شد استاندارد است. این تصمیم گفت: به یکباره بریتانیا به حوزه نفوذ اروپا.

اگر اختلافات بیش عید پاک را دقیق زمان بندی شده اند استفاده می شود به عنوان پروکسی برای عمیق تر قدرت در تلاش برای قرن ها در حال حاضر به پذیرفتن آن می افتد در اولین یکشنبه پس از اولین ماه کامل پس از اعتدال بهاری.

در سال 2016 اسقف اعظم کانتربری پیشنهاد عید پاک باید سقوط در همان یکشنبه هر سال و بیشتر Rev جاستین ولبی گفت: رهبران کلیسای آنگلیکان خواهد پیوستن به بحث و گفتگو با دیگر رهبران کلیسا برای رفع این تاریخ برای اولین بار تئوری پایان دادن به تقریبا 2000 سال از جنجال.

چه تخم مرغ برای عید پاک ؟

تخم مرغ نشان دادن زندگی جدید فقط به عنوان عیسی شروع زندگی جدید خود را در عید پاک یکشنبه پس از معجزه قیام او. هنگامی که تخم مرغ ترک خورده باز می گفتند به نماد یک قبر خالی.

در اصل خوردن تخم مرغ ممنوع شد, در هفته منتهی به عید پاک (شناخته شده به عنوان هفته مقدس). آنها را نجات داد و تزئین در اجرا به جشن و با توجه به کودکان به عنوان هدیه.

گاهی اوقات آنها رنگ قرمز در به رسمیت شناختن خون قربانی توسط عیسی هنگامی که او مصلوب شد. سبز نیز استفاده می شود به عنوان نماد بهار دوباره رشد پس از زمستان است.

اول تخم مرغ های شکلاتی به نظر می رسد در فرانسه و آلمان در قرن 19. به عنوان شکلات-ساخت تکنیک های بهبود یافته, تخم مرغ عید پاک به عنوان ما می دانیم این محبوبیت.

کجا عید پاک اسم حیوان دست اموز در جا به همه از این ؟

خرگوش و خرگوش های صحرایی شده اند در ارتباط با بهار برای صدها سال. تصور بر این است که آنگلوساکسون الهه بهار Eostre – که بسیاری بر این باورند مسیحی رویداد پس از نام – تا به حال یک خرگوش به عنوان همدم symbolising باروری و تولد دوباره است.

آن را به سختی تعجب آور است که خرگوش و خرگوش های صحرایی تبدیل شده اند در ارتباط با باروری به عنوان آنها هر دو پرکار پرورش دهندگان و به طور منظم به هنگام تولد به بزرگ لیتر در اوایل بهار است.

افسانه از عید پاک اسم حیوان دست اموز است به فکر سرچشمه گرفته و در میان آلمانی Lutherans که در آن “عید پاک خرگوش’ قضاوت این که آیا کودکان شده بود خوب یا بد در اجرا به عید پاک.

در طول زمان آن گنجانده شده است مسیحی, جشن تبدیل شدن به خصوص محبوب در بریتانیا در قرن 19.

بسیاری از کودکان بر این باورند که عید پاک اسم حیوان دست اموز می گذارد و پنهان سبدهای رنگی و تخم مرغ و شیرینی و اسباب بازی در خانه خود و یا در اطراف باغ شب قبل از عید پاک یکشنبه – بسیار شبیه پدر کریسمس ارائه هدیه در شب کریسمس.

این افزایش داده است به سنت شکار تخم مرغ عید پاک است که هنوز هم محبوب در میان کودکان امروز است.
عید پاک از bunnies و تخم مرغ نماد بهار و باروری است.


اعتبار: جیم Heimann مجموعه/بایگانی عکس

چرا ما خوردن داغ صلیب بنس?

مستی متقابل داغ یک چاشنی شیرین مستی مشخص شده با یک صلیب در بالای صفحه. آنها به طور سنتی در روز جمعه خورده به عنوان صلیب نشان دهنده مصلوب شدن عیسی در حالی که ادویه جات ترشی جات هستند گفت: به یاد مسیحیان از ادویه جات ترشی جات قرار داده و بر روی بدن او.

داغ صلیب بنس به نظر می رسد در فرهنگ انگلیسی آکسفورد در یدلایمخیرات 1733 اما آنها بر این باور هستند که باید وجود داشته از قبل.

حاوی شیرین خمیر نان قدمت آن به رومیان. مدتها قبل از مسیحیت قرص و نان پخته شد با نمادهای آنها که یکی از آنها یک صلیب است.

کوچک چاشنی کیک نیز پخته و به افتخار این سخن الهه Eoestre و بهار را جشن می گیرند اما Tudors که شروع به لینک چاشنی و طعم نان ما امروز می دانیم با جشن روز, جشن ها و – در نهایت – لنت.

چرا آن را به نام جمعه خوب?

دقیق منشاء نام “جمعه خوب” نامشخص است و بحث با برخی از سوال که چرا بعد از مرگ عیسی مسیح است و نه شناخته شده به عنوان “بد جمعه”.

در واقع این روز به نام Karfreitag در کشورهای آلمانی زبان است که به معنی عزاداری روز شنبه در حالی که در انگلستان برخی از مردم ادعا می کنند که جمعه خوب توسعه یافته از قبلی نام خدا جمعه.

“خوب” است که تصور می شده اند که قبلا در ارتباط با “مقدس” است که توضیح می دهد که چرا این مناسبت است که شناخته شده به عنوان مقدس جمعه در برخی از فرهنگ ها.

دیگر مسیحیان نیز معتقدند که این روز را به نام مثبت معانی از آنجا که عیسی مسیح برای گناهان ما مرد و ما منعکس مصلوب شدن از طریق شادی جشن عید پاک.

آیا خوردن ماهی و اجتناب از گوشت در روز جمعه?

به طور سنتی, اعضای کلیسای کاتولیک کامل دوره روزه داری و پرهیز چندین بار در هر سال به صورت معنوی تمرکز و نظم و انضباط.

قانون کلیسا نیز قبلا مورد نیاز کاتولیک به خودداری از خوردن گوشت و هر جمعه در طول سال به مناسبت روز از مرگ مسیح.

در افتخار از مسیح فدا کردن گوشت او در روز جمعه و گوشت گاو و گوشت خوک و مرغ و بوقلمون بودند همه ممنوع در این روز از این هفته در حالی که ماهی مانده قابل قبول به خوردن, به دلیل آن را نه متعلق به گوشت گوشت ،

اما سخت پرهیز قوانین بعد از تغییر در سال 1966 پس از پاپ پل ششم توصیه می شود در Paenitemini قانون اساسی پاپ که روزه باید جایگزین شیوه های دیگر مانند نماز و امور خیریه.

در سال 1983 کد از قانون کانن رسما آرام مذهبی روزه شیوه و امروزه کاتولیک تمایل به خودداری از خوردن گوشت تنها در چهارشنبه و جمعه.

مذهبی عمل در حال حاضر تبدیل به یک روز مدرن, مفهوم, با کودکان tucking به ماهی و چیپس برای ناهار مدرسه در روزهای جمعه و بسیاری از انگلیسی ها به عنوان محلی خود را chippy در شروع عید پاک تعطیلات آخر هفته برای یک شام خوشمزه در زمان درمان.

چگونه عید پاک را جشن گرفتند در سراسر جهان ؟

در بسیاری از مرکزی و کشورهای اروپای شرقی تزئین تخم مرغ با الگوهای زیبا است به خصوص محبوب است.

در سوئیس, عید پاک, تخم مرغ تحویل داده شده توسط یک فاخته و در برخی مناطق آلمان یک روباه.

تخم مرغ-دادن سنت وارد شده در ایالات متحده در قرن 18 از طریق پروتستان مهاجران آلمانی در پنسیلوانیا هلندی منطقه است.

در عید پاک دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دارای سالانه عید پاک تخم مرغ رول بر روی چمن کاخ سفید برای کودکان خردسال است.

در جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است در روز یادبود برای مردان و زنان که در این عید پاک رو به افزایش است که شروع در دوشنبه عید پاک سال 1916.

ادامه مطلب: عید پاک سنتی غذاهای از سراسر جهان

دستور العمل های خوشمزه برای طبخ این عید پاک

خوزه پیزارو را کباب رک بره با سالاد نخود فرنگی و لیمو-آویشن سالسا

اسپانیایی کباب با بهار-مانند پیچ و تاب و از لمونی گیاه رغبت و گرم نخود فرنگی.مستی متقابل داغ panna cotta

اگر شما یک تقاضا از داغ صلیب بنس این دستور به استفاده از آنها در.پل هالیوود عید پاک کیک simnel

این کیک میوه است که به طور سنتی پخته در عید پاک با 11 توپ از شیرینی به نمایندگی از شاگردان عیسی منهای یهودا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im