غذا خوردن مانند یک محلی در لیوبلیانا: 10 از این شهر بهترین رستوران

With همسایه مانند ایتالیا و اتریش و مجارستان و کرواسی آن را هیچ جای تعجب است که پایتخت اسلوونی لیوبلیانا پدید آمده است به عنوان یک Mitteleuropean آشپزی کانون. غذاهای که از آن نامی همسایگان هرگز دور, اما این شهر سراسیمگی از رستوران ها امروز بازی با سنت ازدواج نفوذ و به دست آوردن شهرت جهانی است. شهر قدیمی رستوران ها ارائه پیر فضای جهان, در حالی که التقاطی مرکز شهر دارای بزرگترین مجموعه ای از eateries. خواب آلود در حومه Krakovo وسوسه بیش از حد با آن قلعه-مشاهده سهمیه و آرام رستوران.

شهر قدیمی

Strelec

برای انداز جو و عاشقانه آن را به Strelec. نشسته بر روی باروها از لیوبلیانا, قلعه, آشپزی ایجاد آشکار بر روی صفحه به عنوان لیوبلیانا unfurls زیر. چالاک اسلوونیایی آشپز ایگور Jagodic درگیر یک ethnology استاد به حفر کردن به غذاهای سنتی و سپس واسازی هر ظرف تزریق یک شات از آوانگارد خلاقیت است. فکر می کنم خارپشت دریایی purée, ده پا ماکارونی خمیر ترشی سیر سیر و سس مایونز به پایان رسید با سس ماهی مرکب. را انتخاب کنید از سه, چهار, پنج و هفت و نه البته مزه منوها.

تماس با ما: 386 00 3168 7648; kaval-گروه.si
باز کردن بار: دوشنبه-شنبه, 12 بعد از ظهر-10pm
رزرو: توصیه های ضروری برای rampart جداول.
قیمت: £££

چند دوره و مزه منوها نشان می دهد آشپز مهارت در Strelec است که در قلعه را باروها

• بهترین هتل ها در لیوبلیانا

رستوران Na Gradu

Mهر لیوبلیانا رستوران سنتی ارائه اسلوونیایی خوردم. این یکی از معتبر ترین و با غذاهای از این کشور به شمار آشپزی مناطق. می آید از این تیم پشت های مشهور جهان اسلوونیایی آشپز آنا Ros’ رستوران Hisa Franko (شما نیاز به سفر به روشه به نمونه پخت و پز) که رفته اند بازگشت به اصول اولیه با تولید محلی و عطر و طعم-بسته بندی ظروف مانند Kras jota سوپ و Prekmurje bograč خورش. Standout است zlikrofi ماکارونی با گوشت بره خوراک راگو و شما می توانید نمونه یک انتخاب خوب با پنج دوره مزه منو. محروم پشت دیوارهای سنگی و سقف های طاقی ارائه تاریخی پس زمینه.

Contact: 00 386 3130 1777; nagradu.si/en
باز کردن بار: دوشنبه-شنبه, 12 بعد از ظهر-12am; Sun, 12 بعد از ظهر-6pm
رزرو: توصیه های ضروری برای حیاط قلعه جداول.
قیمت: £££

روستایی تاریخی دکور فراهم می کند پس زمینه برای رستوران Na Gradu سنتی اسلوونیایی آشپزی

اعتبار:
دین DUBOKOVIC/عکس: DEAN DUBOKOVIC

• یک متخصص راهنمای سفر به رومانی

Spajza

We در حال صحبت کردن شمع و سقف های طاقی در این دنج و جوی مخفی گاه در بر داشت مسلما زیبا ترین شهر خیابان. لذت بردن از محکم شراب قرمز از اسلوونی را به طور جدی دستکمگرفتهشده Goriska Brda منطقه اگر کولر یا خوشبو شب تكيه در حیاط با یک ترد ویپاوا دره سفید. مزه امثال تازه حلزون اسکالوپ از اسلوونی ساحل دریای آدریاتیک به دنبال یک اسب استیک laced با قارچ دنبلان سیاه و سفید. پاداش اضافه شده است که آن را به عنوان تنها اصلی شهر ازدحام شما شانس بهتری از خوراکی تا آخرین لحظه جدول.

آدرس: گرنجی ترگ 28
تماس با ما: 386 00 1425 3094
باز کردن بار: دوشنبه-شنبه, 12 بعد از ظهر تا 11 شب; Sun, 12 بعد از ظهر-10pm
رزرو: توصیه می شود
قیمت: ££

Spajza کمی خاموش توریستی دنباله بنابراین شما ممکن است بیشتر شانس گرفتن آخرین لحظه جدول

مرکز شهر

JB

Janez Bratovz یک آشپز مشهور در سراسر اسلوونی و بیشتر در صحرا. رستوران خود را در مرکز لیوبلیانا ارائه می دهد یک تصفیه تنظیم با immaculately سرپرستی هنر مدرن. این مجموعه صحنه را برای مواد غذایی که در آن تجربه قوام و کامل منابع محلی شده اند که مواد تشکیل دهنده کلیدی برای بیش از یک ربع قرن است. مزه منوها ایده آل معرفی اسلوونی آشپزی و منشأ با برجسته از جمله ظروف مانند دریای آدریاتیک باس laced با قارچ و گوشت با خاویار و خردل خامه. آن را به سادگی والا.

Contact: 00 386-1430 7070; jb-slo.com
باز کردن بار: Mon-Fri, 12 بعد از ظهر تا 11 شب; شنبه 6pm-11pm
رزرو: ضروری
قیمت: £££

کتاب یک جدول در JB به افراط در مشهور پخت و پز از Janez Bratovz

• بهترین چیز برای انجام در وین

EK اغذیه فروشی و مشروب فروشی

تیاو ستاره درخشان از موج جدیدی از روشن اغذیه فروشی و مشروب فروشی به سبک کافه ها در بانک ها از Ljubljanica رودخانه. این تیم جوان نگه داشتن چیزهای در سمت راست از نوپرست با دیوارهای سنگی و حلق آویز lightbulbs حمایت تازه و ترد پخت و پز. مردم عشق تنبل صبحانه و یا صبحانه آخر هفته و این بهترین نقطه توسط رودخانه; سعی کنید تخم مرغ کلوچه صدر با دودی ماهی قزل آلا شکست آووکادو و رایگان-محدوده تخم مرغ است. یا معطل به جای ناهار – این sommelier جفت بهترین داخلی شراب با هر ظرف از ماهی قزل آلا کبابی را کشیده و گوشت گاو.

تماس با ما: 386 00 5162 4061; ek-اغذیه فروشی و مشروب فروشی.کسب و کار است.سایت
باز کردن بار: روزانه 8 صبح تا 4 بعد از ظهر
رزرو: توصیه می شود به خصوص برای ریورساید جداول.
قیمت: £

سر به EK اغذیه فروشی و مشروب فروشی برای برخی از, پر انرژی, در روند ناهار خوری در کنار رودخانه

Sushimama

Ljubljana دقیقا نمی سرریز با التقاطی جهانی غذاهای بنابراین این بسیار عالی رستوران ژاپنی است که علاوه بر خوش آمدید به ناهار خوری ، انتظار آرامش و فضای آرام همه صاف ساده چوبی, مبلمان, روشنایی خلق و خوی و دکور مینیمالیستی در مقابل به خیابان مشغول خارج است. این همه در اینجا از کاملا آماده ابریشمی سوشی و ساشیمی طریق به شیرین و چسبنده teriyaki و همیشه محبوب Wagyu استیک گوشت گاو پخته شده در یک سنگ در مقابل از شما. شستشو آن را با یخ سرد Asahi.

Contact: 00 386 4070 2070; sushimama.si
باز کردن بار: دوشنبه-شنبه 11.30 صبح تا 11 شب
رزرو: توصیه می شود
قیمت: ££

ابریشمی sashimi یکی از نکات برجسته در Sushimama

اعتبار:
دین Dubokovic/عکس: Dean Dubokovic

• یک متخصص راهنمای سفر به Dubrovnik

Atelje

Tخود را روشن و شادی بخش, مدرن, اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که بدون شرمندگی جدید اما بسیار در همراهی با لیوبلیانا زمانه. ارسال صنعتی تم اجرا می شود از طریق دکور با در معرض ساخت و lightbulbs آورده به جلو. فکر می کنم قصبه بازار در دیدار Mitteleuropa. خارج از کمی تراس انتظار در pedestrianised خیابان خرید. آن را نیز به یکی از بهترین داخلی زیرزمینهای شراب از هر شهرستان اغذیه فروشی و مشروب فروشی – مزه هر یک از Sauvignon Blancs شما از در حال ظهور شرق Slavonian منطقه ایلک. پنج دوره tasting menu با تطبیق شراب است که به شدت توصیه می شود و ممکن است شامل ظروف مانند ماهی قزل آلا, فیله ماهی با لعاب نوزاد, هویج, کوینولا و سس ترخون.

تماس با ما: 386 00 1308 1907; restavracijaatelje.com
باز کردن بار: Mon-Fri, 12 بعد از ظهر-10pm; شنبه 6pm-10pm
رزرو: توصیه می شود
قیمت: £££

وجود دارد یک درجه یک انجام نگرفته پرنیان در Atelje – به عنوان به خوبی به عنوان یکی از بهترین مجموعه ای از شراب در شهر

B رستوران

Tرستوران خود را در بالای بین قاره ای لیوبلیانا هتل trumps حتی Strelec برای نمایش ها: از اینجا شما می توانید ببینید در شهرستان قلعه به عنوان به خوبی به عنوان افق و اطراف کوه. کف به سقف پنجره ها را بیشتر از محل با یک تراس روشن تا با سبزی. شما حتی می تواند ببخشد B رستوران برای اقامت برای نمایش بیش از ماده اما که به سادگی مورد نیست. جشن در ظروف مانند پخته مارماهی در یک پيران نمک دریا پوسته یا کاملا پخته شده, فیله استیک با کنگر فرنگی پوره سیب زمینی و خورشید گوجه فرنگی خشک شده.

Contact: 00 386 5912 8048; brestaurant.si
باز کردن بار: Mon-Fri, 12 بعد از ظهر تا 3 بعدازظهر, 6pm-11pm; شنبه 6pm-11pm; خورشید 6pm-10.30 pm
رزرو: توصیه می شود
قیمت: £££

نمایش خیره کننده از قلعه و اطراف آن روستا دچار وسوسه کردن شام به B – رستوران و مواد غذایی منطبق کیفیت محیط

• بهترین رستوران در وین

Krakovo

پری Skofu

Few اروپا سرمایه شهرستانها می تواند به رخ کشیدن سهمیه در حاشیه مرکز شهر اما این یکی می تواند و Krakovo تازه فضل از گیاهان و سبزیجات را به خوبی مورد استفاده در این آرام کمی اغذیه فروشی و مشروب فروشی. ساده دکور احساس می کند که در خانه به عنوان مواد غذایی با کمی تراس ریختن در خارج بیش از حد و آن را مورد علاقه خود با دانش آموزان محلی به عنوان دلچسب برق در آمده و تحت €10 (£8.50). شاید سعی کنید آدریاتیک میگو risotto خدمت با محلی سهم سبزی. آنها همچنین ماهر در منابع غیر معمول تر اسلوونیایی شراب و آبجو از تولید کنندگان کوچک – این به تنهایی باعث می شود آن را به ارزش قدم زدن کوتاه در جنوب مرکز.

آدرس: Recna ulica 8
تماس با ما: 386 00 1426 4508
باز زمان: سه شنبه-خورشید 5 بعد از ظهر تا 11 شب
رزرو: توصیه می شود
قیمت: £

قدم زدن در خارج از مرکز به پری Skofu که در آن شما پیدا کردن ارزان دوره های اصلی یک تراس کوچک و مناسب و معقول نوشیدنی

سارایوو ’84

Tدر اینجا این است که هیچ چیز از راه دور Torvill و دین در این مورد غیر رسمی آرام مخفی گاه در خواب Krakovo. نام جشن ‘Bolero’ بازی های المپیک زمستانی در بوسنی سرمایه و دکور harks به عقب به روز از یوگسلاوی سابق با پوستر یکپارچهسازی با سیستمعامل و خرت و پرت. رجعت بالکان کبابی مواد غذایی راحتی یک لذت گناه در میان Ljubljancani. پیوستن به آنها را بطرف خود کش کرد به تاب پلاتر از cevapcici کوفته pljeskavica (برگر بتس) و خامه kajmak پنیر همراه با مخمر-نمک ترشی بوسنی نان و تند ajvar سس.

یکddress: Nazorjeva ulica 12
تماس با ما: 386 00 1425 7106
باز کردن بار: دوشنبه-سه شنبه 11 am-12am; سه شنبه-پنج شنبه, 11 am-1am; شنبه 12 بعد از ظهر-1am
رزرو: توصیه می شود
قیمت: £

فراموش نکنید که این بازی های المپیک; در اینجا سارایوو ’84 به معنی سنتی بالکان راحتی مانند pljeskavica و kajmak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de