ساری کریکت زنان مدیر, سیاه پوست, Rainford-برنت می گوید آن است که بیشتر عملی برای کریکت زنان برای بازگشت به قبل از مردان با توجه به سناریو-برنامه ریزی در حال حاضر اتفاق می افتد در پشت صحنه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بازی به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 1 جولای به تاخیر انداختن شهرستان کریکت برای هر دو مردان و زنان و همچنین باعث صد رقابت به تعویق افتاد تا 2021.

زنان بازی در واقع می تواند برای اولین بار به بازگشت هر چند که با توجه به Rainford-برنت طوفان فکری مختلف ممکن است نتایج نشان داد پشت-بسته-درب های زنان مسابقات خواهد بود آسان تر لجستیکی وظیفه نسبت به مردان است.

“ما در حال حاضر نگاه در چه حداقل تعداد ما خواهد فقط نیاز به شروع بازی های رقابتی و آن را به یک مقدار زیادی پایین تر از مردان بازی” Rainford-برنت گفت: در مصاحبه با تلگراف ،

“در ساری ما می تواند در بازی با 30 نفر است. ما در حال صحبت کردن مربیان و بازیکنان [تنها] یک ‘اصلاح چربی’ [رویکرد] فقط به بازی های رقابتی و برگشت در لیگ بنابراین می گیرد اگر آن را به طور کامل در پشت درهای بسته.

“برای مردان از شما می خواهم نیاز به مقدار زیادی بیشتر. برخی از زمینه خواهد نیاز به امنیت بیشتر کارکنان بیشتر اتاق موتور اگر آنها در حال رفتن به, پخش, آنها ممکن است نیاز به میل لنگ است که تا چند صد نفر است.”

انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره در حال برنامه ریزی برای داخلی کریکت زنان به انجام یک وصله پینه کردن کامل این سال با کمک دو سال £20 میلیون سرمایه گذاری اعلام کرد در ماه اکتبر گذشته.

کیا سوپر لیگ بود که جایگزین شده اند صد در سال 2020 به عنوان به خوبی به عنوان جدید 50-بیش از رقابت سازمان یافته از طریق منطقه هشت تیم به جای شهرستانهای استان است. چهل و حرفه ای تمام وقت قرارداد بازیکنان داخلی نیز اعلام کرد تحت جدید منطقه ای ساختار مستند اتفاق افتاده است قبل از تیم نهایی شد تا قرارداد نشده است اختصاص داده شده و یا اعلام کرد.

اما Rainford-برنت خوشبین است تمام برنامه هنوز هم می تواند پیش بروید این تابستان اگر دولت محدودیت های سست.

“در کریکت ما خوش شانس هستید چرا که این یک بازی که در آن شما در تماس بنابراین شما می توانید حفظ اجتماعی فاصله در طول کل بازی” سابق انگلستان بازیکن گفت.

“شهرستان کریکت می تواند رزومه من فکر می کنم ما نیاز به سه تا چهار هفته برای آماده سازی بازیکنان است. سپس اصلی پنجره ما به دنبال regionals’ 50-بیش از رقابت ها بود که اواسط مرداد تا اواسط ماه سپتامبر به طوری که به طور بالقوه می تواند حفظ شود اگر ما جنبش از دولت چهار تا شش هفته است. من مطمئن هستم اگر ما به نوعی فرصت است که کریکت می تواند از سر گرفت. ما در حال حرکت کاملا به شدت در حال آماده به فشار دکمه asap.”

در کنار نکات Rainford-برنت گفت: آن را مطرح فرصتی برای داخلی کریکت زنان برای به دست آوردن دید به خصوص پس از موفقیت T20 جام جهانی در ماه مارس دیدم که مخاطبان تلویزیون در اوج میلیون و 86,000 حضور نهایی در ملبورن.

“اگر کریکت زنان می شود سریعتر از هر چیز دیگری است و زندگی جریان وجود دارد این است که فرصت را به مطمئن شوید که زنان در ورزش است که در خط مقدم” Rainford-برنت گفت. “وجود دارد و اشتها برای زنان, ورزش, آن, افزایش انبوه. آن را در مورد حفظ دید پس از آن حیاتی در ورزش است که ما واکنش نشان می دهند به عنوان سریع که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im