بانک مرکزی اروپا روز چهارشنبه به طور غیر منتظره ای گفت: این امر صرف 750 میلیارد یورو (£709bn) در “اورژانس” پیوند خرید آن را به عنوان پیوست های دیگر بانک های مرکزی در پله تا تلاش برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی از coronavirus.

به اصطلاح همه گیر اضطراری خرید برنامه می آید فقط شش روز پس از اینکه بانک مرکزی اروپا پرده برداری از یک بانک بسته محرک است که موفق به آرامش عصبی بازارهای ستون فشار بر بانک برای باز floodgates مالی.

این $820 میلیارد طرح به خرید اضافی دولت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه را تنها می توان به این نتیجه رسیدند هنگامی که بانک “قضات که coronavirus Covid-19 مرحله بحران رسیده است اما در هر صورت قبل از پایان سال” بانک مرکزی اروپا در بیانیه ای گفت:.

این تصمیم پس از این بانک 25-عضو شورای حکام برگزار می شود اضطراری مذاکرات توسط تلفن در اواخر شب پس از انتقاد بانک انجام نمی دهد به اندازه کافی برای تقویت اقتصاد منطقه یورو.

رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گفت: “زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به عمل”.

این سخنان را تکرار افسانه ای کلمات سلف ماریو دراقی که در سال 2012 قول داد برای انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای حفظ یورو در ارتفاع در منطقه بحران بدهی.

در یک صدای جیر جیر جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی استقبال بانک مرکزی اروپا استثنایی “اقدامات” و خواست دولت را به پشت آن را با مالی اقدام و “مالی بیشتر همبستگی” در 19 کشور به ارز ،

توکیو سهام باز بیش از دو درصد بالاتر در اخبار بانک مرکزی اروپا آخرین بسته حمایتی قبل از لغزش.

ترس از رکود اقتصادی جهانی رشد کرده است به عنوان همه گیر باعث بی سابقه مستندات, upending زندگی عادی و بالا آوردن اقتصاد به توقف سنگ زنی.

توسط انبوه خرید دولت و بدهی های شرکت به بانک مرکزی اروپا با هدف حفظ نقدینگی در جریان یک پیشنهاد برای تشویق وام بانکی و سرمایه گذاری است.

عمل شناخته شده به عنوان سیاست تسهیل کمی (QE) و یک کلید بحران-مبارزه با ابزار در سیاست های پولی.

“شورای حکومتی انجام خواهد داد همه چیز لازم را در اختیار” آن گفت: در بیانیه خود اضافه کرد که به اندازه خرید دارایی ها می تواند افزایش یابد اگر مورد نیاز است.

برای اطمینان بیشتر بازارهای این بانک گفت: این امر در نظر آرامش خود اعمال محدودیت در خرید اوراق قرضه – که به طور بالقوه می تواند کمک به کشورهایی مانند بدهی لادن ایتالیا که بازدهی اوراق قرضه افزایش یافت بیش از coronavirus وحشت.

بانک مرکزی اروپا همچنین تصمیم به سهولت برخی از آن وثیقه استانداردهای آن را آسان تر برای بانک ها به جمع آوری پول.

و برای اولین بار اوراق قرضه یونان را شامل می شود در بانک خرید دارایی ها.

واکنش فوری از تحلیلگران مثبت بود.

بانک مرکزی آخرین دارو می تواند “یک تعویض بازی برای اقتصاد منطقه یورو و بازارهای اعتباری” اگر آن را همراه با مالی اقدام از سوی دولت Pictet مدیریت ثروت استراتژیست Frederik Ducrozet گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im