بانک مرکزی اروپا تایید یکی کردن 50-بیش از مسابقات برای زنان کریکت داخلی در سال 2019

زنان کریکت داخلی است که مطمئن شوید که به یک رقابتی خروجی این تابستان با 50-مسابقات بیش از تایید توسط انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره.

در این هفته که دیدم کریکت زنان بازگشت برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس با ساری ضرب و شتم در میدلسکس لندن جام حذفی روز چهارشنبه بانک مرکزی اروپا نشان داد جزئیات بیشتر از یک خاموش مسابقات بازیکنان داخلی برای امیدوار بود.

آن را ببینید و هشت منطقه ای تیم های تاسیس شده در اوایل سال جاری و ساخته شده است تا از همسایه استان ها به دو گروه تقسیم شده و با برندگان گروه در جلسه نهایی در اواخر ماه سپتامبر.

50-بیش از رقابت است ایستگاهی قبل از راه اندازی از زنان جدید داخلی نخبگان ساختار تابستان آینده بخشی از چند میلیون پوند بازسازی برنامه ریزی برای بازی در این سال بود که به تعویق افتاد و با توجه به مستند بحران است.

ماه گذشته بانک مرکزی اروپا نیز اعطا نگهدارنده به 25 منطقه ای بازیکنان در یک گام نزدیک تر به سمت professionalising زنان را بازی و به عنوان یک جایگزینی موقت برای 40 تمام وقت منطقه ای قرارداد که برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر رسید.

وسایل خرما برای 50-بیش از مسابقات اعلام خواهد شد در ماه آینده, و بانک مرکزی اروپا اجرایی تام هریسون گفت: اخذ هر گونه بازی برگزار شد یک پیروزی بزرگ در یک سال که بسیاری از آنها نگران برنامه پیش رفتن در همه.

“شده است وجود یک اراده قوی در سراسر بازی به بازی مردان و زنان کریکت داخلی در این تابستان و این واقعیت است که ما را مدیون قابل توجهی به کار و همکاری در سراسر شهرستان شبکه” هریسون گفت. “تلاش برای ارائه یک جدید یکی کردن مردان و زنان در رقابت های, در علاوه بر این به یک کوتاه [مردان] نشاط انفجار دیدار بی سابقه ای مورد نیاز بازی کریکت حرفه ای در طول یک بیماری همه گیر شده اند قابل توجه است.

“من خوشحال هستم که ما قادر به برنامه زنان کریکت داخلی و اطمینان از رقابتی کریکت زیر ماه گذشته را تایید اولین گروه از بازیکنان در منطقه ای نگهدارنده قرارداد. ما نیاز به فرز باقی می ماند به چالش هایی که در انتظار ما طول کوتاه داخلی فصل را با سلامت و تندرستی ما بازیکنان و کارکنان و مقامات و طرفداران ادامه به اولویت اول ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de