‘بانک مرکزی اروپا می تواند سریع تر عمل ارتباطی در جام جهانی, پیروزی بارسا در میانه کاپیتان

تلگراف | No comments

میدلسکس کاپیتان نائومی Dattani معتقد است که انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره می تواند “کار می کرد کمی سریع تر” برای سرمایه گذاری در این کشور را تا سال 2017 جام جهانی در حال رشد در میان ترس مشخصات کریکت زنان می تواند پراکنده در این تابستان.

کیا سوپر لیگ (KSL) دیده می شد به عنوان یک سنگ پله در که موفقیت بیش هند در یک بسته بندی شده خداوند سه سال پیش. اما با لیگ اوراق فصل گذشته راه را برای صد نگرانی وجود دارد بانک مرکزی برنامه ای برای کریکت زنان ممکن است دلیلی ندارد در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک مرکزی اروپا برنامه ریزی شده بود یک رادیکال وصله پینه کردن داخلی کریکت زنان در این سال و Dattani معتقد است او در یک “موقعیت واقعا قوی” به امن یکی از 40 قرارداد حرفه ای بدن امید را در دسترس از £20 میلیون سرمایه گذاری.

“آن شده اند که اگر این بانک کار کرده بود کمی سریع تر به خصوص پس از سال 2017 جام جهانی برنده” Dattani گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک متوقف کرد پادکست. “این سه سال در حال حاضر از آنجا که ما فقط شروع به در حال حاضر برخی از نوع از حرفه ای قرارداد. ما می دانیم که KSL بود و همه بخشی از آن را [از رشد کریکت زنان] و همچنین, اما من فکر می کنم همه چیز می توانست کمی سریع تر است.”

با صد به تعویق افتاد تا سال 2021 به حقوق زن و اطفال مانند Dattani بود که با توجه به بازی در افتتاحیه رقابت های لندن روح فرو شده است به عدم قطعیت است.

“مالی واقعا استرس برای من در این لحظه” اضافه شده Dattani که قبلا سفر به پرت به توسعه بازی خود را قبل از شهرستان های نجومی آغاز شده است. “من در حال حاضر بیکار به خاطر من ترک کار من قبل از. من در یک بیت از یک وضعیت مهم شود. همه من می توانید انجام دهید امید است که چیزی مثبت بیرون می آید از این زودی.”

کلر کانر بانک مرکزی اتحادیۀ کریکت زنان مدیر همچنین هشدار داد این هفته پول-بین المللی ساخت مردان تقویم ممکن است باید همگانی بیش از زنان بازی به منظور به حداقل رساندن فشار مالی بانک مرکزی اروپا. زنان انگلستان قرار بود به میزبانی هند و آفریقای جنوبی در تابستان امسال اما coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور سری اول به تعویق افتاد.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که این بانک می تواند انجام دهید در حال حاضر فقط ارتباطات” گفت: Dattani. “من شخصا به عنوان خوانده شده بسیاری از چیزهای حاضر و به عنوان یک بازیکن در این بازی به خصوص در صد و به همین ترتیب بسیاری از دختران دیگر که واقعا مهم است که به نگه داشتن زنان کریکت در انگلستان زنده, من فکر می کنم ارتباطی است که بزرگترین چیزی.

“بسیاری از زمان ما نمی دانیم که چه خبر است. ما شنیدن از افراد مختلف منطقه ای مدیران و یا کشور ما مربیان به عنوان به آنچه در جریان است و یا ما می شنویم از انگلستان دختران خود را به عنوان به آنچه در جریان است.

“اگر ما تا به حال بیشتر در ارتباط مستقیم با یک بیت از یک جدول زمانی از چیزهایی که به عنوان بهترین آنها [شاخص] می, من فکر می کنم آن را قرار داده و بسیاری از دختران’ ذهن به سهولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>