بانک مرکزی اروپا بررسی ادعا های دریافتی رئیس چپ های قبلی فوتبال نقش پس نگرانی در مورد انجام

این England & Wales کریکت هیئت مدیره خواسته است دو نفر از مدیران برای کشف ادعا می کند که ورودی رئیس ایان Watmore چپ آخرین کار خود را دنبال نگرانی در مورد رفتار خود

Watmore چپ نقش خود را به عنوان مستقل و غير مدیر اجرایی فوتبال انگلیسی لیگ در ماه نوامبر سال 2018 با استناد به سلامت فقیر.

اما Daily Mail گزارش داد که روز پنجشنبه در EFL نگران شد یک هفته قبل از Watmore خروج که او درگیر در مذاکرات که منجر به باشگاه تهدید به راه اندازی یک جدایی طلب لیگ jeopardising £595 میلیون پخش مقابله با Sky Sports.

Watmore است که با توجه به جای کالین گور به عنوان رئیس on Dec 1 است و برای اولین بار بود منصوب به نقش بانک مرکزی اروپا از طریق رسمی و روند استخدام بود که رهبری headhunters sang lucci Berndtson.

او رفت و از طریق چندین مصاحبه مرحله با بانک مرکزی نامزدهای کمیته و در توصیه خود بود از این کار ارائه شده در فوریه توسط بانک مرکزی اجرایی هیئت مدیره. وی با توجه به تصویب در بانک مرکزی اروپا در نشست عمومی سالانه در ماه مه توسط کلاس اول, استان ها و شهرستان تخته.

Watmore در حال حاضر شروع به صحبت به شهرستان ستاد در کار جدید خود و ساخت یک رابطه خوبی با باشگاه است. در این مرحله این است که آنها هنوز هم حمایت خود را از انتصاب محرومیت از هر گونه اتهامات رویه و یا بانک مرکزی بررسی و در نتیجه پیشنهاد کار بودن خارج شود.

“بانک مرکزی اروپا مدیره آگاه است از ادعاهای ساخته شده در برابر ایان و به دنبال بررسی و درک وضعیت” گفت: یک سخنگوی بانک مرکزی اروپا. “ایان Watmore منصوب شد و پس از یک جستجوی دقیق و روند انتخاب رهبری جهانی جستجو اجرایی شرکت sang lucci Berndtson و اختصاصی نامزدهای کمیته به ریاست بانک مرکزی اروپا غیر مدیر اجرایی لوسی پیرسون.”

در یک بیانیه به ایمیل های روزانه, Watmore گفت: با EFL او در زمان اقدام به تلاش برای حل بن بست بر سر تلویزیون ایران و تصریح کرد: او در سمت چپ به دلایل بهداشتی.

“من صندلی از EFL تجاری کمیته در سال 2018 و به ارث برده دشوار وضعیت قرارداد جدید تلویزیون ایران که تا به حال شده است در حال توسعه بیش از سال گذشته” Watmore گفت.

“لیگ شد از وسط به دو نیم بیش از معامله و من در پی گفتگو با یک نماینده برای کشف راه های ما می تواند غلبه بر این بن بست. آن جلسه و گفتگو در آن به اشتراک گذاشته شد با هیئت مدیره و اجرایی همکاران در زمان.

“در این رویداد همه کار را به مقابله به یک نتیجه موفقیت آمیز تحویل داده شد هنگامی که آن را پس از امضا به اتفاق آرا رای توسط EFL هیئت مدیره که در آن نشستم.

“استعفای من از EFL نقش گرفته بود پس از توصیه های پزشکی در ماه نوامبر سال 2018 است. از آن پس من باید با میل و رغبت شرکت در بررسی توسط EFL به کلی حقوق فرایند فروش و نقش من در آن است.

“در طول دوره کوتاه در سازمان من عمل با صداقت و صداقت و تا به امروز من شنیده ام و نه هر گونه گزارش از EFL که نظر خود را هر گونه متفاوت است.”

Watmore قبلا برگزار نقش با فوتبال انگلیسی لیگ های 2015 جام جهانی راگبی و زبان انگلیسی موسسه ورزشی و همچنین به عنوان یک ارشد عمران بنده.

زمان خود را در فا شاهد راه اندازی زنان سوپر لیگ و پارک سنت جورج پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im