اثرات بهداشتی از خاموش کردن اقتصاد بریتانیا ممکن است کشتن مردم بیش از coronavirus خود کارشناسان هشدار داده اند.

در یک تاریخی در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون مردم خواست تا به دور ماندن از بارها و رستوران ها و سالن تئاتر و کار از خانه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از تعداد زیادی از مردم پیمانکاری ویروس.

اما پیامدهای اقتصادی چنین رویکردی به احتمال زیاد گنده با وجود صدراعظم Rishi Sunak £330 میلیارد قید وثیقه آزاد است.

دولت توصیه شد بر اساس گزارش بیماری مدلسازی کارشناسان در امپریال کالج لندن نشان داد که اگر دولت به دنبال بیشتر آرام-آرام “کاهش” رویکرد ویروس را بکشند 250,000 مردم است.

اما تحت تهاجمی تر “بیماری سرکوب” سناریو که شماره می افتد به 20 ، 000.

پروفسور فرانسوا Balloux صندلی در زیست شناسی محاسباتی در دانشگاه کالج لندن گفت که امپراتوری سازی نیست را به حساب اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از محدودیت های شدید شده اند که اعمال در روز به روز زندگی بسیاری از مردم در انگلستان و سایر نقاط اروپا بود.

وجود یک ارتباط قوی بین امید به زندگی و اقتصاد, او گفت:.

“اگر شما به سومالی امید به زندگی همان است که در انگلستان یا اروپا و دلیل آن این است اقتصاد است. اگر شما زباله اقتصاد شما سطل زباله سیستم بهداشت و درمان و آموزش و پرورش – و اگر شما سطل زباله سیستم بهداشت و درمان و آموزش و پرورش شما سطل زباله امید به زندگی,” او گفت:.

او اذعان کرد که دولت تا به حال به یک “وحشتناک” انتخاب بین داشتن “250,000 مرگ و میر در کوتاه مدت و یا یک عدد بزرگتر بیش از یک دوره طولانی تر”.

“دولت نمی تواند آن را انجام دهد – آن را در نظر گرفته بود چندان بدبینانه و غیر اخلاقی” او گفت:.

اما او افزود: “شما نمی توانید غفلت اقتصاد – آن را کمی کوتاه اندیش می گویند شما را انتخاب کنید بین توفنده اقتصاد و صرفه جویی در زندگی می کند اما ما نمی لوکس ساخت که انتخاب شده است. ما باید برای به حداقل رساندن از دست دادن زندگی است اما ما نیز باید برای به حداقل رساندن از دست دادن به اقتصاد” او گفت:.

مرگ و میر اغلب افزایش طول رکود با مطالعه در مجله لانست از اثرات رکود اقتصادی در برزیل بین سال های 2014 و 2016 نشان می دهد که به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافته به طوری که میزان مرگ و میر. بیش از حد مرگ و میر به دلیل سرطان و بیماری های قلبی عروقی.

پروفسور Balloux گفت که در بالای اقتصادی این مرگ و میر خدمات بهداشتی و هنوز هم به احتمال زیاد با غرق coronavirus بیماران و کمتر قادر به کنار آمدن.

“هنوز وجود داشته باشد مردم توفنده اتومبیل های خود را, زنان و زایمان و داشتن مشکلات جزئی – بیمارستان در حال حاضر نامعقول اما مشکلات جزئی واقعا می تواند بدتر.

“برخی از کشورها کمی بهتر آماده – آنها باید بیشتر مراقبت های بهداشتی با ظرفیت اما شما می توانید بهترین مراقبت های بهداشتی در جهان است اما هنگامی که آن را ضعف نمی توان آن را بهترین” سخن گفت.

Dr بهارات Pankhania ارشد بالینی مدرس در دانشگاه اکستر گفت: این امر می تواند بسیار مهم برای نظارت بر اثر زیان های اقتصادی بر نرخ مرگ و میر.

“تاثیر اقتصادی بزرگ است و خود را در زندگی از دست داده و فقط به عنوان ما را دیده اند بیش از حد از دست دادن زندگی بیشتر به ریاضت ما تا به حال بیش از 10 سال گذشته” او گفت:.

او گفت: آن را سخت خواهد بود برای شناسایی و میر مرتبط با ضرر و زیان اقتصادی از آنجا که آنها رخ می دهد به تدریج بیشتر.

“این اتفاق می افتد در انزوا هستند و چشمگیر تر از تقریبا نامرئی رویداد و قطعا ثبت نشده است به عنوان یک عامل کاهش در اسناد رسمی,” او گفت:.

گزارش های اخیر توسط استاد آقا مایکل Marmot, یک کارشناس بهداشت نابرابری در دانشگاه کالج لندن نشان داد که امید به زندگی در انگلستان بود “flatlined” در طول سال های اخیر با “دهه از دست رفته” از ریاضت به سرزنش.

سر مایکل گفت: تلگراف که هر coronavirus مربوط به سقوط اقتصادی خواهد رسید فقیرترین سخت ترین.

اولا مردم در کتابچه راهنمای کاربر و یا مشاغل خدماتی خواهد بود قادر به کار از خانه تا قادر خواهد بود به دنبال “اجتماعی فاصله” توصیه و ثانیا فقیر مردم تمایل به بدتر سلامت, او گفت:.

“اگر توجه به عفونت و وجود بیماری را افزایش می دهد جدیت Covid-19 وجود دارد به خوبی می تواند بالاتر مرگ و میر در مردم در قبل از اجتماعی نقطه ضعف” او گفت:.

او افزود که مردم در پایین درآمد منحنی خواهد بود “بشدت در معرض اثرات اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی”.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im