خزانه هوا در حدود 3 تریلیون دلار در وام گرفتن در میان coronavirus بحران پشتیبانی شده توسط اقتصاددانان با وجود سوالات مطرح شده بیش از آن در دراز مدت تاثیر است.

در سه ماهه آوریل تا ژوئن آن است که هوا وجود خواهد داشت $2,999 میلیارد وام گرفتن از “خصوصی برگزار شد خالص قابل عرضه در بازار بدهی” برخی $3,055 میلیارد بالاتر بوده است در ماه فوریه اعلام کرد.

که در آن نقطه خزانه امیدوار بود به پرداخت برخی از بدهی در سه ماهه دوم.

اعلام جزئیات وام گرفتن به عنوان “در درجه اول رانده تاثیر COVID-19 شیوع” است که دیده می شود توده هزینه در نظر دارد برای حمایت از افراد و کسب و کار و همچنین تعویق مالیات خاص.

کنت روگوف استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد و اقتصاددان ارشد سابق در صندوق بین المللی پول گفت: انتخاب سطح استقراض “را حس می کند کامل” در میان coronavirus بحران است.

“تمام نقطه صرفه جویی برای یک روز بارانی است که قادر به صرف انبوه و بدون تردید در طول جنگ بیماری های همه گیر و دیگر نسل حوادث,” او گفت:.

“ما خوش شانس است به یکی از کشورها در یک موقعیت برای انجام این کار است. اگر COVID مربوط به بدهی در نهایت مقدار به 10 تریلیون دلار یا بیشتر از آن را به عنوان ممکن است به خوبی انجام دهید—آن را می تواند 5 سال یا بیشتر به طور کامل بهبود می یابند—و ما از این با خیال راحت با اقتصاد در شکل مناسب و معقول ما باید خوب با آن است.”

اظهار نظر در مورد چگونه بدهی ممکن است در آینده کاهش می یابد روگوف افزود: “مگر در مواردی که شدید وجود دارد در بازار, فشار وجود ندارد به احتمال زیاد هر آنچه ضرورت به گرفتن بدهی پایین به خصوص زمانی که دلار در قوانین سیستم مالی جهانی.

steve mnuchin
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus. خزانه پیش بینی شده است وام ثبت شده در سه ماهه دوم.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

“اگر نرخ بهره بسیار پایین باقی می ماند و رشد میدارد بدهی به نسبت درآمد را کاهش ارگانیک بیش از زمان تا زمانی که دولت به طور مستمر اجرا بسیار زیادی کسری.”

علامت گرتلر هنری و لوسی موسی استاد اقتصاد در دانشگاه نیویورک و تحقیقات مرتبط از اداره ملی تحقیقات اقتصادی گفت: عصر ایران وجود دارد ظرفیت برای چنین اقدامی در حال حاضر هر چند این را نمی خواهد به طور نامحدود باقی می ماند.

“در کوتاه مدت ایالات متحده ظرفیت برای تامین مالی افزایش بزرگ در نقل و انتقالات توسط کسری سرمایه گذاری با توجه به نرخ بهره پایین هستند,” او گفت:. “اما آن است که بعید است که قادر به انجام این کار به طور نامحدود به عنوان افزایش سطح بدهی ها می تواند قرار داده و به سمت بالا فشار بر نرخ بهره است. که در آن دقیقا آستانه سطح بدهی به تولید ناخالص داخلی ظرفیت نهفته در چیزی است که ما در مورد نامشخص.”

او گفت: اگر آستانه که وجود دارد ظرفیت برای این عمل است که عبور و سپس “برخی از نوع مالی از نو سنگر سازی خواهد بود به احتمال زیاد.”

او افزود: “برای روشن, شانس هستند که ما می توانیم جذب جاری پیش بینی شده سطح بدهی. مشکل این است که اگر در آن طول می کشد بسیار طولانی تر از انتظار می رود منطقی حاوی ویروس از اقتصاد نمی تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی تا زمانی که سابق اتفاق می افتد.”

توصیف از 3 تریلیون مجموع آن گرفت که در مجموع مشابه استقراض برای کل سال 2019 به عنوان متناوب مایا McGuiness رئیس کمیته مسئول بودجه فدرال گفت: “ما بسیار انتخاب است.”

“این بیماری همه گیر مورد نیاز است که ما ‘توقف’ فعالیت های اقتصادی به طور موقت برای محافظت از بهداشت عمومی است که اولویت,” او گفت: عصر ایران.

“همراه با بودجه بهداشت و درمان پاسخ ما نیاز به موقع و هدفمند و موقت—مالی کمک به تمام کسانی که افراد و کسب و کار که از دست داده اید کار خود و یا مشتریان خود را.”

اظهار نظر در عواقب قرض گرفتن او افزود: “وزارت خزانه داری را به آخرین آمار و ارقام در استقراض در حال روشن ترین نشانه در عین حال که ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه به ما مالی خانه در سفارش بیش از دراز مدت هنگامی که ویروس موجود است و اقتصاد تثبیت شده است.”

عمده مبالغ فدرال در دسترس ساخته شده به منظور تحریک و مداوم اقتصادی در سراسر coronavirus بحران با آخرین سرمایه گذاری بزرگ بودن چهارمین امداد لایحه به ارزش $484 میلیارد دلار است.

در ضمن دموکرات ها تحت فشار بوده اند برای پنجمین لایحه ای که می تواند مقدار به $1 تریلیون دلار یا بیشتر.

حزب جمهوری خواه و سناتور اسکات فلوریدا احساس می کند که نیاز به کار برای پایین آوردن کسری بودجه خواستار هزینه های دولت فدرال به طور قطع پس از coronavirus همه گیر شده است.

سخنگوی سناتور. اسکات گفت: نیوزویک: “اگر کنگره ندارد, هیچ, وجود خواهد داشت یک روز حساب—پیشرو یا فراری تورم یا کاهش قیمت ها—که هر دو خواهد صدمه دیده در امریکا فقیرترین خانواده ها و کسانی که زندگی در یک درآمد ثابت.

“هنگامی که این بحران بیش از سناتور اسکات خواهان در کنگره به طرح کاهش هزینه های دولت فدرال حداقل مقدار صرف شده در طول بحران.”

در حالی که Rep. کن باک (R-CO) گفت: عصر ایران: “هزینه های واقعی از ما خارج از کنترل هزینه و وام گرفتن را برای فرزندان و نوه های ما برای مقابله با. آن است که نه تنها از لحاظ مالی مسئولانه اما کاملا در غفلت به ترک چنین عظیم بدهی برای نسل های آینده است.

“ما نیاز به یک برنامه ریزی در محل به کلاه صرف و تعادل بودجه ما در آینده برای شروع بازپرداخت این بدهی.”

نیوزویک در تماس است خزانه برای نظر.

Coronavirus شیوع دیده است بیش از 1.2 میلیون عفونت در ایالات متحده با دیدن مستندات کسب و کار در مناطق در سراسر کشور به ارمغان آورد متوقف شد.

دادهنمایی زیر از ana ortega, نشان می دهد, بدترین ضربه متحده است.

covid states may 7
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im