اد هنری متهم “فلج شده بود و با ترس” کار در فاکس نیوز

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل جمعهسابق ایسنا کارمند جنیفر اکهارت و با همکاری شاکی کتی Areu محرمانه سوء رفتار جنسی در فاکس نیوز, سال پس از وحی که منجر به خروج از مدیر عامل شرکت Roger Ailes. آنها شرح داده شده به رادیو فردا یک محل که در آن سوء استفاده شد و روال و حتی انتظار می رود.

اکهارت متهم سابق کاخ سفید خبرنگار و لنگر اد هنری از تجاوز به عنف.

“پس از ملاقات ما و ما به عکس های گرفته شده با هم messaged من ‘عجب شما از راه های زیبا تر در فرد'” اکهارت گفت: “فردا صبح” ملی خبرنگار Jericka دانکن.

اکهارت می گوید: “اتصال به هنری آغاز کرد و در سال 2014 زمانی که او یک دستیار تولید.

“به عنوان یک زن 24 ساله زمانی که رئیس کاخ سفید خبرنگار به شرح زیر شما را در توییتر شما می دانید شما گرفتن ستاره در چشم خود را,” او گفت:.

اما اکهارت گفت: این ستاره ها به سرعت پژمرده. در طرح دعوی در دادگاه او را متهم هنری از “خشونت” تجاوز به او در حالی که او “درمانده و مهار فلزی دستبند” و انجام “اعمال سادیستی او … که در سمت چپ او زخمی و کبود و ضرب و شتم خونین با مچ دست.”

اکهارت گفت: او را توصیف رابطه او با هنری به عنوان سوء استفاده.

“من احساس کردم که او تا به حال قدرت برای از خط خارج شدن من برای از بین بردن من به خراب کردن زندگی حرفه ای من. و من فقط من نمی باید یک صدا تا به حال,” او گفت:.

اکهارت مدعی هنری از او خواست تا خود را “برده” و “تهدید به مجازات و قصاص” اگر او نمی منطبق هستند.

هنری اخراج شد سه هفته پیش در پاسخ به اکهارت را با خود ندارد. یک وکیل برای هنری گفت: “شواهد در این مورد را نشان می دهد که خانم اکهارت آغاز و به طور کامل تشویق یک رابطه رضایت.”

پرسید: اگر وجود داشت همیشه یک بار در فاکس است که او احساس امن اکهارت گفت: “من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که من فلج شده بود و با ترس زمانی که من مشغول به کار وجود دارد. … من نمی دانم چگونه شما می توانید در ادامه به کشت و پرورش یک محیط است که پاداش شکارچیان جنسی به طور مداوم سال پس از سال است.”

Areu گفت که او امیدوار است که صحبت کردن را ایجاد تغییر در شبکه. او مدعی او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط حداقل چهار مردان وجود دارد.

“من نوعی رو بی حس به آن است. من فکر کردم آن را کاملا خوب برای دریافت تصاویر مستهجن و هدیه” او گفت:. “من فکر کردم که عادی برای یک مرد لنگر به انجام,” او گفت: از اد هنری.

Areu ادعای او مورد هدف قرار گرفت و توسط برخی از شبکه بزرگترین ستاره. او گفت: Tucker Carlson دعوت خود را نشان می دهد کمتر اغلب پس از او حاضر پیشرفت های جنسی خود را.

او همچنین مدعی است که Sean Hannity “کاملا ناخواسته انداخت $100” در لنگر میز “خواستار آن است که کسی را (او) در تاریخ برای نوشیدنی است.”

“آنچه بیشتر نگران کننده در مورد این طرح دعوی در دادگاه … است که این اتفاق در سال 2020” گفت: وکیل مایکل Willemin که نشان دهنده اکهارت و Areu.

هنگامی که سابق “فاکس و دوستان” میزبان Gretchen Carlson بود پرداخت 20 میلیون دلار در یک حل و فصل از تاریخی آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر فاکس نیوز و Ailes در سال 2016 برخی معتقد بودند که شرایط محیط کار را بهبود بخشد. نه Areu.

“برخی از مردان شکایت کرده است که وجود دارد بسیاری از جلسات که آنها تا به حال برای رفتن به … چگونه به صحبت می کنند به زنان و نه به آزار و اذیت جنسی” او گفت:.

فاکس نیوز می گوید: از آن به این نتیجه رسیدند Areu به اتهامات “بی اساس” و پس از تحقیقات مستقل.

“بر اساس یافته های جامع تحقیقات مستقل انجام شده توسط یک شرکت حقوقی از جمله مصاحبه با شاهدان عینی متعددی ما تعیین کرده اند که همه از کتی Areu را در برابر ادعای فاکس نیوز از جمله مدیریت خود را به عنوان به خوبی به عنوان میزبان Tucker Carlson, Sean Hannity & Howard کرتز و آن عامل Gianno کالدول در حال غلط آشکارا بیهوده و بیمعنی و کاملا عاری از هر گونه شایستگی” یک بیانیه از فاکس نیوز گفت:. “ما همه ادعای آزار و اذیت و سوء رفتار تلافی جویانه به طور جدی به سرعت بررسی آنها و در نظر گرفتن اقدام فوری در صورت نیاز — در این مورد اقدام مناسب بر اساس تحقیقات ما این است که برای دفاع از شدت در برابر این اتهامات بی اساس. خانم Areu و جنیفر اکهارت می توانید به دنبال ادعای خود را در برابر اد هنری به طور مستقیم با او به فاکس نیوز در حال حاضر در زمان اقدام سریع به عنوان به زودی به عنوان آن را آموخته از خانم اکهارت ادعا در ژوئن 25 و آقای هنری است و دیگر به کار گرفته شده توسط این شبکه است.”

این شبکه همچنین گفت هیچ ادعا می کند در برابر هنری قبل از اکهارت است.

اکهارت گفت که او از کار اخراج شد فاکس نیوز در ماه ژوئن.

این مقاله به روز شده است روشن است که Areu بود ارجاع اد هنری هنگامی که او در مورد بحث دریافت “تصاویر مستهجن و هدیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de