ادی هاو برگ بورنموث با رضایت متقابل زیر سقوط

ادی هاو اتحاد چپ بورنموث با رضایت متقابل و گفت وقت آن است که برای باشگاه به حرکت در یک مسیر جدید پس از هشت سال تحت مدیریت خود را.

هاو در ارتباط با بورنموث قدمت 25 سال او بوده است instrumental رقم در افزایش خود را از طریق لیگ بیش از دهه گذشته است.

42 ساله از فشار عاطفی او در دوران باشگاه ناموفق نبرد در برابر سقوط و وی تصمیم به ترک به عنوان یکی از سخت ترین زندگی خود را.

در نامه سرگشاده ای به باشگاه طرفداران هاو نوشت: “صرف داشتن یک مجموع از 25 سال با این باشگاه به عنوان یک بازیکن و یک مدیر این تصمیم ساخته شده همراه با باشگاه – یکی از سخت ترین من تا به حال به.

“اگر چه محبت و عشق من برای این باشگاه فوتبال همیشه باقی می ماند و ما در مجموع احساس می کنم که اکنون زمان مناسب برای باشگاه به رفتن در یک مسیر جدید است. بورنموث همیشه در قلب من است بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در حال حاضر زمان مناسب برای باشگاه به یک تغییر دهید.”

هاو قادر به راهنمای بورنموث خارج از منطقه سقوط در روز پایانی لیگ برتر آخر هفته با وجود پیروزی در اورتون.

نوشتن به طور مستقیم به این باشگاه و هواداران او گفت: “کلمات هرگز قادر به انجام درست عدالت به ارتباط و احساس من نسبت به همه شما.

“به همین دلیل است که من در بر داشت چند روز گذشته به خصوص دشوار داده شده ما قادر به به اشتراک گذاری آخرین بخش از این فصل با هم و در خصوص تجربه دردناک از آخرین یکشنبه. من می دانم که چقدر شما همه صدمه زدن و من با صدمه زدن به شما است.

“من هرگز فراموش فوق العاده محبت شما همواره نشان داده به من و خانواده ام در طول زمان و در بورنموث. از ته قلب از شما سپاسگزارم.

“شما کمک کرد تا این باشگاه برای زنده ماندن در آن تاریک ترین ساعت و سزاوار هر موفقیت است. من در حال حاضر پیوستن به شما به عنوان یک بورنموث حامی و خواهد بود انشالله باشگاه در آنچه که من مطمئن هستم که موفق خواهد آینده است.”

هاو خروج را پس از سقوط بازسازی و حتی بیشتر از یک چالش برای Bournemouth داده شده و اهمیت خود را به این باشگاه به عنوان یک کل. می آید دو روز پس از آنها پذیرفته £40 میلیون پیشنهاد از منچستر سیتی برای کلید مدافع ناتان Ake.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر