تاثير ماسک های خانگی است نتیجه کمیته علمی می گوید

به حدی که در خانه ماسک های موثر در جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus نامشخص است پزشکان در یک بیماری عفونی پانل در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی گفت: کاخ سفید در نامه ای مورخ چهارشنبه.

این نامه می آید به عنوان مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند که آمریکایی ها پوشیدن ماسک, از جمله, در خانه, ماسک, در, یک, اندازه, به معنای بیشتر برای جلوگیری از ندانسته افراد آلوده از گسترش این ویروس نسبت به سالم نگه داشتن افرادی که ماسک را از تبدیل شدن به آلوده. وجود دارد این است که تحقیقات کمی در اثر ماسک های خانگی پزشکان در کمیته تخصصی در حال ظهور بیماری های عفونی و قرن 21 تهدید سلامت گفت: کاخ سفید از سیاست علم و فناوری در یک مقاله درخواست شده توسط کاخ سفید است. اما آنچه در پژوهش وجود دارد را نشان می دهد ماسک های خانگی هنوز هم می تواند اجازه می دهد برای مقدار قابل توجهی از انتقال ویروس ذرات.

“به طور کلی شواهد موجود است مجمل در مورد درجه که در خانه پارچه ماسک را سرکوب گسترش عفونت از پوشنده لباس به دیگران” پزشکان نوشته در مقاله خود خواسته است که تحقیقات بیشتر در مورد این موضوع مورد نیاز است از CDC توصیه می شود که آمریکایی ها پوشیدن ماسک ، ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی انجام شده است سریع پاسخ پژوهش در مورد موضوعات مختلف مربوط به کشنده COVID-19 برای کاخ سفید است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

پزشکان نوشت که هشت صفحه نامه دکتر ریچارد Besser و دکتر باروخ Fischhoff اشاره کرد که چگونه به خوبی پارچه متناسب با یک فرد صورت نقش مهمی در اثربخشی از جمله ماسک های خانگی به عنوان اندازه ذرات منتقل می شود. این مقاله همچنین اشاره می کند که این فشار از coronavirus را می توان spreadable نه فقط با قطرات نامرئی مانند کسانی که در عطسه بلکه کوچکتر بيوآئروسلهای موجود ذرات از یک فرد آلوده را تنفس عادی روند.

2010 مطالعه توسط Rengasamy ذکر شده در این نامه پیدا تصفیه نفوذ رای از پنج خانواده مشترک مواد مورد استفاده به عنوان ماسک — مانتو تی شرت و حوله و شال گردن و پارچه ماسک — در محدوده 40 تا 90 درصد است. این بدان معناست که 40 تا 90 درصد از ذرات هنوز هم عبور موقت ،

“نویسندگان به این نتیجه رسیدند که شایع پارچه مواد ممکن است به ارائه یک سطح پایین از حفاظت در برابر neoparticles از جمله اندازه محدوده از ویروس حاوی ذرات در بازدم نفس” پزشکان در این پنل گفت: کاخ سفید ،

یکی دیگر از 2013 آزمایش توسط پزشکان در بریتانیا ذکر شده در این مقاله تست شده اثر سه نوع ماسک در کاهش تولید گازهای گلخانه ای از شبیه سازی های ساختگی است که تولید “exhalations.” که آزمایش نشان داد که پارچه ماسک کاهش ساطع شده از ذرات یا “نشت” توسط فقط یک پنجم نسبت به فولاد ماسک که در کاهش ذرات ساطع شده توسط نیم و N95-معادل ماسک که در کاهش ذرات ساطع شده توسط تقریبا دو سوم.

“یافته های ما نشان می دهد که یک ماسک خانگی تنها باید به عنوان آخرین چاره برای جلوگیری از انتقال قطرات از افراد آلوده اما می توان آن را بهتر از هیچ حفاظت” که سال 2013 مطالعه به این نتیجه رسیدند.

علاوه بر این کاخ سفید-درخواست نامه می گوید: معلوم نیست که آیا پوشش صورت را یاد مردم برای اجرای تدابیر دیگر اجتماعی مانند فاصله و یا مردم را راحت تر تعامل خواهد بود که یک چیز منفی.

“شواهد از این آزمایشگاه تصفیه مطالعات نشان می دهد که چنین پارچه ماسک ممکن است باعث کاهش انتقال بزرگتر قطرات تنفسی” مقاله نتیجه می گیرد. “شواهد کمی وجود دارد, در مورد انتقال از aerosolized ذرات از اندازه به طور بالقوه بازدم توسط بدون علامت یا presymptomatic افراد با COVID-19. میزان حفاظت از هر گونه بستگی دارد که چگونه ماسک ساخته شده و مورد استفاده قرار گیرد.”

هفته گذشته CDC صادر ارشاد توصیه آمریکایی ها پوشیدن ماسک از جمله ماسک های خانگی در, هنوز هم اصرار مردم به مرخصی پزشکی-درجه ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم. و جراح عمومی جروم Adams فیلم برداری تصویری از او نشان دادن آمریکایی ها چگونه آنها می توانند خود را در خانه روسری.

“این مهم است که به تاکید است که حفظ 6-پا اجتماعی فاصله باقی می ماند مهم است به کند کردن روند گسترش ویروس” CDC می گوید در وب سایت خود را. “CDC است علاوه بر ارائه مشاوره به استفاده از پارچه ساده پوشش صورت به سرعت گسترش ویروس و کمک به افرادی که ممکن است virus و نمی دانم که آن را از انتقال آن به دیگران است. پارچه پوشش صورت از مد افتاده از آیتم های خانگی و یا در خانه ساخته شده از مواد رایج در هزینه کم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی.”

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است پزشکان نوشت که این مقاله می گویند.

“با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال تحقیقات بیشتری باید بررسی توانایی عمومی برای تولید به درستی نصب پارچه ماسک زمانی که زیر ارتباطات و دستورالعمل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im