اثرات coronavirus در زنان باردار متفاوت به افراد دیگر می گویند کارشناسان

وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد نشان می دهد که مادرانی که آزمایش مثبت برای coronavirus باید جدا از نوزادان آنها به علاوه زنان باردار به نظر می رسد تحت تاثیر این ویروس در همان راه به عنوان بقیه جمعیت.

این نتیجه گیری آمده از یک پانل از کارشناسان که با هم به ارمغان آورد همه از تحقيقات موجود در این بیماری همه گیر و اثرات آن در مادران باردار و نوزادان خود را.

این تیم از کارشناسان بهداشت مادر از دانشگاه بیرمنگام امید خود را آنلاین جدید منابع می تواند به ایجاد الگوهای جهانی و پاسخ به سوالات تحقیق در مورد کوروناویروس بارداری و در نهایت اطلاع رسانی جهانی دستورالعمل ها و گزینه های درمان.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبلا توصیه می شود به طور موقت جدا coronavirus مثبت مادران از نوزادان آنها با وجود آن که پس از اصلاح این به “در یک مورد به مورد بر اساس”.

استاد Shaktila Thangaratinam رهبر PregCov19 پروژه در سازمان بهداشت جهانی (WHO) همکاری مرکز جهانی سلامت زنان در دانشگاه بیرمنگام گفت: شواهد به نظر می رسد نشان می دهد که این لازم نیست.

“بر اساس شواهد موجود ما دیده نمی شود تایید کرد مادر به فرزند trasnmission پس از تحویل. در حال حاضر چیزی برای گفتن وجود دارد که یک کودک باید از مادر جدا شده” او به تلگراف گفت و افزود که بریتانیا دستورالعمل از کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists (RCOG) در حال حاضر توصیه این است.

“مشاوره است که هنوز هم به ادامه تماس و تغذیه با شیر مادر به دلیل مزایای تغذیه با شیر مادر به مراتب بیشتر از خطرات بالقوه اگر هر” او گفت:.

او همچنین گفت که وجود ندارد “خودنمایی” شواهدی که وجود دارد چیزی متفاوت ویژه در چگونه به این ویروس مبتلا زنان باردار نسبت به بقیه جمعیت اما تاکید کرد که این سایت به روز می شود به طور منظم به عنوان شواهد علمی است که به سرعت در حال ظهور است.

“در حالی که وجود دارد قابل ملاحظه ای حجم بالا از شواهد ویروس’ عوارض در دوران بارداری و پس از زایمان است که پدید آمده است در یک مدت نسبتا کوتاه از زمان و کیفیت شواهد متنوع است,” او اضافه شده است.

“هر توصیه در مراقبت از زنان باردار و پس از زایمان زنانی که مشکوک یا تایید شده به این ویروس باید بر اساس شواهد قوی است که آنچه ما امیدواریم که برای رسیدن به این پروژه است.”

این وب سایت با هدف بهداشت حرفه ای و دانشگاهیان. اطلاعات برای زنان باردار و خانواده خود را از RCOG در اینجا در دسترس است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر